młode mamy z pomorskiego

Wysłane przez justyna0381 

ulinka (offline)

14-06-2012 17:17:45

Gdynia
marzenka Jak się nazywają te testy alergiczne, które kupiłaś dla dzieci? Wszystkiego najlepszego i życzę zdrówka.

U nas nieciekawie. Piotruś ma znów zapalenie płuc.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

anoool (offline)

15-06-2012 09:09:23

Chojnice
Oj co tak wszyscy chorujecie co?.. Nie dobrze :///...
My już jutro do Polski ! ;D Nawet nie wiecie jak sie ciesze, tesknie juz za rodzina i znajomymi... Dzisiaj idziemy znowu na zakupy.. Pogoda nie najgorsza, taka w sam raz na buszowanie po sklepach ;P

justyna0381 (offline)

15-06-2012 12:29:10

wejherowo
cześć smiling smiley
Marzenko spóźnione ale z głębi serducha życzenia urodzinowe Ci składam, zdrówka i wiele adośc:****

Diamentowa cieszę się że maleństwo ma się dobrze teraz jeszcze ty się podreperuj z tym gardłemsmiling smiley Z tego co się oriętuję to lekarze do cesarki to są dalecy rąbią wszystko żeby kobieta urodziła naturalnie więc się nie martw na zapas, po za tym jest jeszcze dużo czasu i może maluszek wcale nie będzie taki duży. Łucja też miała mieć ok 3,2 kg a urodziła się z wagą 2,5kg. Więc to USG też nigdy nie jest takie dokładne.

Ulinka zdrówka dla Piotrusia,

anoool więc szczęśliwej drogi , bo pobyt na pewno będzie udanysmiling smiley Mam nadzieję że dla nas też znajdziesz troszkę czasu.smiling smiley

W końcu zapisałam Łucję na te szczepienia, więc 27 moje maleństwo będzie kutesad smiley
Ale mąż mnie wkurzył wczoraj że hoooooo miał mieć wolną sobotę, i już plany były że na działeczkę pojedziemy i zakupy konkretne się do domu zrobi bo kończy się chemia i ogólne zapasy, a on do mnie że go poprosili by przyszedł bo ktoś nawalił i on się zgodził. No kurcze jeszcze rozumiem gdyby nikoko innego nie było ale tam pracowników wielu jest i bez problemu znaleźli by zastępstwo no ale mój Adrianek przecież nie może odmówić a nasze plany są zawsze mało ważne.....teraz dopiero będzie miał wolne 25 albo i nie....

justyna0381 (offline)

16-06-2012 11:12:18

wejherowo
ale odpoczywacie chyba że was tutaj nie ma co?????

Muszę się Wam dziewczynki pochwalić że odniosłam sukcessmiling smiley Udało mi się wczoraj wykąpać Łucję i nawet jej się podobało. ak chcialam ją wsadzić do wanienki to płakała a że ja w kabinie miałam miskę z wodą to ją wsadziłam do tej kabiny żeby sobie popluskała w tej wodzie, też zaczęła płakać ale po mału jej przechodziło. W końcu usiadła sobie a mamusia ją całą umyła, dałam jej nawet słuchawkę od pryśnicu ( wcześniej też się jej bała) i zaczęła się myć sama. Cyba z 15 minut siedziała w tej kabinie.Taka szczęśliwa jestem , mam nadzieję że już mamy problem z głowy...odpukać... W nagrodę kupiłam jej dziś strój kąpielowy więc zostało nam czekać na wycieczkę na plażę albo jeziorko.smiling smiley

Wczoraj sąsiadka zrobiła Łucji małą sesje , będziemymiał śliczny prezent na dzień ojca, zdjęcie małej jako kibica Polski, w czapce i zpiłką, Pewnie wyjdą super. Pochwalę się jak już je dostaniemy.
Miłego weekendusmiling smiley

justyna0381 (offline)

16-06-2012 11:13:39

wejherowo
ALINKA hallo hallo!!!!!! gdzie ty się podziewasz znowu????

diamentowa (offline)

17-06-2012 13:19:18

Starogard Gdański
Justyna super,żeu Ciebie lepiej z kąpankiem!! jak widzisz nic na siłęw końcu się przekona sama smiling smiley
u mnie od wczoraj nie ciekawie - myślałam,że obejdzie się bez antybiotyku ale tak mi zaatakowało wczoraj migdały że ledwo ślinę połykałam nic więc nie pozostało jak zacząć brać antybiotyk - mam nadzieję,że nie zaszkodzi to maluszkowi w końcu lekarze wiedzą co przepisać żeby aż tak nie szkodziło... dzisiaj też się zdenerwowałam na męża... także nie mam za bardzo nastroju sad smiley Nelcia śpi i jak tylko drzemka minie pakujęsię i jadę na kawę odchamić do cioci i wrócę dopiero wieczorem ,aniech sobie sam siedzi w domu może przemysli swoje postępowanie...



laska (offline)

17-06-2012 19:28:36

pomorze
Hejka Panie!!!!

diamentowa jak tam się czujesz? Zdrówka życzę! Fajnie, że z dzidzią ok - tak trzymaćsmiling smiley No i 4 kg to ok, ale może i jeszcze większy dzidziolek będziewinking smiley Nie martw się na zapas - dasz radę urodzić, tym bardziej, że już jeden poród masz za sobą. U mnie Ksawek ważył 4,030 kg. I dałam radę jako pierworódkasmiling smiley No i widzę, że Ty też wkurzona na męża - oj ci mężowie!!!

anoool więc już jesteście w PL. Jak znajdziesz czas, to zajrzyj do nas i napisz co i jak tam u Wassmiling smiley

ulinko jeszcze raz zdrówka dla Piotrusia!!! No i Madzia niech się trzyma i nie podłapuje od brata choroby!

justyna kurcze, tak to z tymi mężami czasami bywa! Wiem coś o tymwinking smiley No i fajnie, że masz datę szczepienia dla Łucji. I wielkie gratulacje kąpieli córci!!!!!! Extra!!! Oby już tak ładnie dała się myć.



A u nas tyle, że w czwartek mąż znów zabrał mi kompa do pracy i dopiero dziś z nim wrócił. Na następny weekend znów mi go weźmie. No ale to dopiero za tydzień. Poza tym przyjechała ciocia z wujkiem z niemiec do nas i trochę u nas posiedzą - w sumie to u moich rodziców. Bo wujek z moją mamą razem będzie urodziny wyprawiać. Wujek ma dziś, a moja mama we wtorek - a wyprawiać będą w przyszłą sobotę, bo wczoraj byli na weselu u mojego kuzyna - dziś an poprawinach. Ja moich rodziców odwoziłam na to wesele i przy okazji spotkałam się z jednym znajomym i jego żoną i trochę sobie pogadaliśmy - fajnie, bo ostatni raz widzieliśmy się ze 3-4 latka temu. Poza tym w nocy miałam jechac po rodziców, ale upiekło mi się, bo ktoś z gości ich odwiózł. Ale ja i tak jakoś w nocy nie mogłam spać. Zasnęłam po 4.00 a już o 7.00 pobudka, bo miałam po męża jechać do Pruszcza. A ten jak zadzwoniłam że zaraz będę wyjeżdżała, to powiedział, że jednak z kolegą jedzie! Nosz, żebym to wcześniej wiedziała, to pospałabym sobie, a tak dupa!


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

justyna0381 (offline)

18-06-2012 10:20:22

wejherowo
Marzenko a może to trzydniówka będzie, skoro martynka nie jest skłonna do wysokich temperatur to od lekko czerwonego gardła myślę że by nie dostała tak wysokiej temp. Współczuję .... to straszne kiedy same nie możemy pomóc Własnym dzieciom..sad smiley(

Gratki dla małego rowerzystysmiling smiley

justyna0381 (offline)

18-06-2012 10:21:25

wejherowo
a Łucja dziś wstała o 4:50zaskoczony

laska (offline)

18-06-2012 13:16:57

pomorze
marzenka zdrówka dla Martynki!!!! Namęczy się bidulka! Oby szybko minęło jej to gorączkowanie! A dla Filipa gratulacje! No i oczywiście na pewno nie może się doczekać, kiedy dostanie większy rowersmiling smiley

justyna a co to Łucji się stało, że tak wcześnie obudziła się???



My jeszcze w domku siedzimy. Obiad gotuję, 2 pranie się pierze. A po obiedzie pójdziemy na plac zabaw.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546130, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.