Kwietnióweczki 2011ciąża

Wysłane przez agusia22 

SABINA74 (offline)

28-04-2011 13:29:35

Sosnowiec
Hey!
- Alexa: dzieki za porade - uskuteczniam ją. Ja już po wizycie. Ale przeżyłam sajgon - bo Pani doktor profilaktycznie zleciła badanie moczu. Powiem Wam zebranie moczu u dziewczynki niemowlaka jest bardzo, bardzo ciężkie........ Zbierałam tak 2 godziny ale sie udalo! Ile się na męczyłam to chyba dotąd nigdy wcześniej - bardziej psychicznie oczywiście
Jeszcze tylko dzisiaj krew i będziemy czekać na wyniki.
Badania są zlecone profilaktycznie czy nie ma infekcji...a na ulewanie po prostu czekanie i karmienie w mniejszych odstepach czasowych - mniejsze ilości. Dostałam jeszcze profilaktycznie dwa lekarstwa na kolke jelitową i to wszystko.
Jedyne co mnie cieszy to to że mała ma 4650 - czyli nie najgorzej.

Ciężki dziś mam dzionek - mowię Wam - jeszcze czewka mnie widok mojej małej w laboratorium i poobranie krewi na szczęście tylko z paluszka.....
regnum: Rozumiem Cię całkowicie (z tym szpitalem) - trzymajcie się dziewczątka.....


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-28 13:30 przez SABINA74.

tynka03 (offline)

28-04-2011 16:07:31

Witam smiling smiley

DomiR super, duzi chłopcy jak na ten tydzień, super że zdrowi, z resztą jak piszesz można sobie poradzić smiling smiley

paterusekdzieki za info o kryzysie smiling smiley

Kasiu to sporo zjada ten mój zięciunio smiling smiley podobno na laktacje karmi pomaga i może jakiś herbatki, ale pewnie na to już dawno wpadłaś ..

Taniu Gratulacje duża dziewczynka, fajnie że jest już z Wami niech się zdrowo chowa smiling smiley

Wagus widze nie tylko ja mam takiego śpiocha w domu.. jak wymyslisz coś skutecznego to daj znać smiling smiley

alatg też jestem zdania że każde dziecko je inaczej nie ma na to normy, moja stokrotka też poje kilka minut potem zasypia ale jak jest glodna to zaraz wstanie i znowu ją karmię a co do wartości tego mleka to moja chrześniaczka, która w lipcu skończy 4 lata i czasami jeszcze chce cyca od mamy uswiadomiął mnie ostatnio że cyc to tylko picie i powinnam jeszcze Anitce dać obiadek smiling smiley

osito powiem ci że u mnie pod koniec porodu zaczęło spadac malej tętno i tak mnie zmobilizowali że od razu na tym partym urodziłam ale tez nie miałam ten chwili z nią na swoim brzuszku może dlatego dopiero teraz jak już nic mnie nie boli to moge się tym wszystkim cieszyć.. i na tylku też ussiadłam prawie po 2 tygodniach więc wiem co przechodzisz sad smiley niestety..

A ja dzisiaj byłam w końcu w szkole.. tyle mam rzeczy do zrobienia że nie ogarniam... dobrze że mama jest ze mna bo inaczej bym się chyba załamała a tak mam ogromną pomoc za co się jej chyba nigdy nie odwdzięczę ..
Dziewczyny w szkole nie mogły przeżyć jak ja dokonałam tego że urodziłam dziecko musiały dowiedziec się wszystkiego ze szczegółami hehe ale ogolnie nie straszyłam ich żeby nie miały jakiejś traumy grinning smiley i ogólnie mnie wychwaliły że nic po mnie nie widać więc troche się podbudowałam grinning smiley ale koniec tego dobrego muszę lecieć bo nawet na jutro mam duużo rzeczy do zrobienia tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AgateCzka (offline)

28-04-2011 16:40:48

Lotnisko
Hej kochane ;*

Z radością chce wam powiedzieć że:
Emilka urodziła się 15.04.2011 o 19.35 przez cesarskie cięcie.
Waga 2930 i 51 cm 10pkt w skali Apgar,
a w avatarku mam swoją kruszynkę.


Ja teraz nie mam dość dużo czasu na pisanie,
bo każdą wolną chwilę spędzam na przespanie się.
Jeszcze jestem obolała boli blizna po cc no i wiadomo że
brzuch się zrasta jeszcze taki mięki wszystko tam lata..
postaram się zaglądać jak tylko bd mogła. Czuję się okropnie pod
względem fizycznym.. te rozstępy mnie dobijają no i ten obwisły
brzuch.. ;(((((((((((( kremem fissanem się smaruję może coś pomoże ehh

Wagus (offline)

28-04-2011 17:44:01

Kraków
Witam,
Osito mi małą podali dopiero jak ją wyczyścili i ubrali, ale na szczęście dostałam ją do rak jeszcze w sali porodowej smiling smiley Zabrali ją od razu bo miałam zielone wody, mała oddała smółkę podczas porodu.
Alatg dzięki za informacje, trochę lepiej się poczułam.
Regnum zdrówka dla maluszka i oby więcej nie było takich sytuacji.
miłego wieczoru smiling smiley

AgateCzka (offline)

28-04-2011 17:57:39

Lotnisko
Emilka daje popalić ;(( ja piję herbatkę tą koperkową
nie wiem ma problemy z robieniem kupki
już w końcu odciągam swój pokarm i karmię ją butelka
bo nie daje rady ehh ;((((

Bebe2011 (offline)

28-04-2011 18:34:18

...
Tania, Agateczka, gratuluje pieknych corek.

Kikiparis, to u ciebie czekaja widocznie dluzej, niz w moim szpitalu, skoro juz 7 dni po i nie wywoluja.

Ja dzis po usg, jestem w 38 tygodniu plus 1 dzien dzisiaj, wedlug usg datacyjnego i mala wazy 3070, a wiec jest to dokladnie srednia wagowa jak na ten tydzien ciazy i w dniu porodu nie powinna wazyc wiecej niz 3500, a raczej bedzie wazyc ponizej, a wiec nie bedzie cesarki z powodu wagi plodu, bo waga jest normalna. Urodzi sie naturalnie tak jak i jej siostry.

Domir, witam, a ty nie udzielalas sie wczesniej na majowkach, bo twoje pseudo, jest mi znajome. Gratuluje blizniakow. Pospieszyli sie z mprzyjsciem na swiat, ale na szczescie wszystko o.k.

AgateCzka (offline)

28-04-2011 19:24:43

Lotnisko
Boże ja prawie nic nie jem
sucharki zupy i pije herbatke koperkowa
i laktacyjna no i wode mineralna i tyle
mojego jedzenia nie wiem co jesc żeby
jej nie zaszkodziło :stres: :stres: :stres:

tynka03 (offline)

28-04-2011 19:40:28

bebe czyli teraz tylko czekać smiling smiley dobrze że z małą wszystko ok smiling smiley powodzenia smiling smiley

Agateczka to może spróbuj wprowadzać jakieś składniki które np lubisz albo poczytaj w necie dużo rzeczy można jeść i sama się przekonasz czy małej to szkodzi czy nie smiling smiley trzeba w miarę normlanie jeść żeby córci wszystkich składników dostarczać smiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Klara (offline)

28-04-2011 19:57:05

Żory
Agateczka dziewczyno, ty za chwilę się zagłodzisz, na sucharach długo nie pociągniesz, zacznij jeść to co w ciąży, przecież dzidzia przez 9 miesięcy jadła to co ty więc jest przyzwyczajona. Wprowadzaj stopniowo normalne jedzonko.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gorzata_84 (offline)

28-04-2011 20:30:29

Bydgoszcz
AgateCzka
Jak nie będziesz normalnie jadła to pokarmu mieć nie będziesz.
Moja położna powiedziała że nie należy popadać ze skrajności w skrajność.
Na moje pytanie czy mogę chrzan lub musztardę odpowiedziała że ile ja tego zjem słoiczek?
Logiczne że nie, tylko do smaku....więc można jeść wszystko tylko obserwować dziecko.

A przy okazji chciałam podziękować wam kobietki za rady z tym piwkiem Karmi, nie dość że pychotka to na dodatek działa. Ale oprócz tego piję też herbatki na laktację.
Pokarm uratowany i niunia pije nadal z cycuszka.
Śmiesznie bo jak tak z początku go zaciągnie i wyrzuci to po oczach jej sika. smiling smiley
Teraz uciekam kąpać moją małą pijaweczkę.

A wygląda już tak.




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-28 20:32 przez gorzata_84.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.