GRUDZIEŃ 2013 smiling smiley

Wysłane przez anitameffka 

anasir (offline)

17-07-2013 08:34:43

Kraków
Witam wasMr. Green
Zaniedbuje was ostatnio:neutral:
ale jest mi tak super że nie mam czasu nawet siąść do komparadość
poczytam wasMr. Green


[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

17-07-2013 08:38:31

Cytuj
anasir
Witam wasMr. Green
Zaniedbuje was ostatnio:neutral:
ale jest mi tak super że nie mam czasu nawet siąść do komparadość
poczytam wasMr. Green
Wypoczywaj ile się da i niczym się nie przejmujsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

monika8700 (offline)

17-07-2013 09:16:28

Witajcie Mamusie . Gratulacje Dla wszystkich które znaja juz płeć dzidzismiling smiley Widze że przewaga chłopców :-)


Przepraszam że teraz mało z Wami piszę ale szukam namietnie pracy ... Niestety nic niema jak narazie..:/ Widzę że kompletujecie już wypraweczkę , wózeczki itd SUPER . Cieszę się waszym szczęściem:-)


Czytam Was codzień , więc niemyślcie ze nie jestem na bierzącosmiling smiley)




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

17-07-2013 09:18:08

Ostrów Wlkp
anasir udanych wakacji smiling smiley
colaja moze synek nie daje ci spac i wywija smiling smiley
A ja tak sobie myslalam ze ten moj synek naprawde duzy jest wszedzie widze normy na 18 tydz tak 150-180g a on ma 260 g, matko ja taka chudzina 50 kg jak ja urodze winking smiley po tacie taki byk hehe smiling smiley az zaczynam sie vac... a brzuch malutki jak na ta wielkosc dziecka - pewnie niedlugo wybije smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Aninka (offline)

17-07-2013 09:39:45

Nysa
Colaja a widzisz wbrew temu co ludzie myślą zdecydowana większość wypadków zdarza się na krótkich trasach sad smiley ja tak w poprzedniej ciąży sypiać nie mogłam, straszne to było, bo popołudniem byłam nieżywa. tyle, że wtedy mogłam sobie odespać, bo córka już duża, to pozwalalała, teraz nie ma takiej opcji przy brykającym roczniaku

Aga8922 ja w poprzedniej ciąży byłam przekonana i nastawiona na córkę, jak się okazało że chłopak, to....beczałam! na szczęście szybko mi przeszły te głupie fochy i po kilku dniach oswoiłam się z myślą, że synek. mojemu mężowi było to zupełnie obojętne, dla niego najważniejsze było, to, że zdrowe, dla mnie płeć była ważna, dla niego nie.
co do wielkości to nie patrz na to, bo w ciąży dzieci rosną róznie, a przy porodzie dopiero okazuje się jak to jest faktycznie winking smiley córka była ciągle dość spora, ale urodziła się 3600g i 52cm więc nie tak znowu źle, a synek całą ciążę malutki, młodszy wg usg o tydzień-10dni i co??? 4kg chłopa i 59cm! urodził się szybko i położna śmiała się, że gdyby nie pępowina na szyi, która go wciągała z powrotem do środka jak się kończył skurcz party, to wyskoczyłby jak z procy grinning smiley w barach miał 36cm, a ja ani jednego obrażenia po porodzie, ani jednego szwu winking smiley też jestem drobna. moja normalna waga to 53kg przy 168cm, w ciążach tyłam 10-12kg, które znikały zaraz po porodzie. będzie dobrze


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



"Nie polemizuj z idiotą- najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem..."

aga8922 (offline)

17-07-2013 10:20:17

Ostrów Wlkp
aninka masz racje okaze sie przy porodzie smiling smiley a do synka sie nastawiam chociaz i tak jakis maly niesmak mam jak pomysle :-


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

17-07-2013 10:25:45

Kraków
dziękuje dziewczynki powiem jestem szczęśliwa bałam się ze kawałek od domu sama z dziećmi a jak się coś stanie itp bo M nie ma urlopuprzewracjący oczamibiore leki i jest oki naprawde tylko czas mija szybko i nie ma się czasu a raczej go szkoda na siadanie na kompieMr. Greeni moja córa grzeczna chyba jej się tu podoba daje mi nawet spaćLOL


[link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

17-07-2013 11:41:31

colaja ja też kiepsko śpię, ale mi jest często niewygodnie, a poza tym najdłuższa nocna przerwa między wizytami w toalecie to 5-6h i to jest dla mnie okropne, bo ja potrzebuję 8,5h snu. Może melissą na wczesniejszy sen się posłuż, mi herbatka (w skrajnych przypadkach podwójna) naprawdę pomagała.

aga8922 super, że Twój mąż się tak przejął smiling smiley A propos angażowania to mój Luby prał, gotował, sprzątał, robił zakupy, bawił się z córką (kąpał, nawet czasem czesał i wybierał ciuszki do ubrania) do momentu kiedy poszłam na L4. Teraz wszystko robię sama (nawet po nim chodzę i sprzątam) i już wiem, że będzie miał biedak ciężkie zderzenie z rzeczywistością po powrocie do normalności winking smiley No ale sądzę, że stanie na wysokości zadania, nie jest z tych co mają dwie lewe grinning smiley

monteś i anasir zazadraszczam urlopu!

Aninka bo te pomiary z usg są mało dokładne. Przyjrzałam się moim ostatnim wynikom gdzie były napisane niepewności wyniku i powiem Wam tyle, że z niektórych parametrów mogłoboby wyjść, że dziecko jest całe 2 tyg. mniejsze/większe a cały czas mogłoby byc zupełnym średniakiem lub byc małe/duże. Mi gin powiedział, że jego interesuje, czy stale rośnie (jak się wyraził "przyrosty są symetryczne"winking smiley a do konkretnych wartości zmierzonych zupełnie nie należy się przywiązywać. Nawet przed samym porodem z usg różniaca o 0,5kg w pomiarach to nic niespotykanego....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Insonia (offline)

17-07-2013 12:07:53

Bydgoszcz
Cześć dziewczyny.

anasir i monte wypoczywajcie i dbajcie o siebie smiling smiley

aninka było cięzko ale dałam rade smiling smiley powinnam dostac odznake "dzoelny pacjent" LOL
colaja może pomoże Ci ta melisa jak pisze justaszek ja tez jka miałam problem ze snem czy byłąm nerwowa to piłam melise z dodatkiem pomarańczy, sama mi nie podchodzi, podwójną i rzeczywiście wycisza.
monika a jak tam u Ciebie? Prace na pewno za niedługo znajdziesz trzymam za Ciebie kciuki smiling smiley

Zaangażowanie tatusiów... no tak... ja chyba jestem ślepa bo nie dostrzegam tego u swojego... martwić się martwi ale tak jak pisałam jak by miał postawe "to mnie teraz nie dotyczy" no i dalej jest na ścieszce wojennej z nim...

Tabelka:



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


Aninka (offline)

17-07-2013 12:25:29

Nysa
Cytuj
Insonia
Cześć dziewczyny.

anasir i monte wypoczywajcie i dbajcie o siebie smiling smiley

aninka było cięzko ale dałam rade smiling smiley powinnam dostac odznake "dzoelny pacjent" LOL
colaja może pomoże Ci ta melisa jak pisze justaszek ja tez jka miałam problem ze snem czy byłąm nerwowa to piłam melise z dodatkiem pomarańczy, sama mi nie podchodzi, podwójną i rzeczywiście wycisza.
monika a jak tam u Ciebie? Prace na pewno za niedługo znajdziesz trzymam za Ciebie kciuki smiling smiley

Zaangażowanie tatusiów... no tak... ja chyba jestem ślepa bo nie dostrzegam tego u swojego... martwić się martwi ale tak jak pisałam jak by miał postawe "to mnie teraz nie dotyczy" no i dalej jest na ścieszce wojennej z nim...

Tabelka:
[link widoczny po zalogowaniu]
a mnie nadal nie ma w tabelce sad smiley a podawałam dane sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



"Nie polemizuj z idiotą- najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem..."
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546820, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.