kto z Elbląga

Wysłane przez Nadiya1 

Nadiya1 (offline)

30-09-2014 11:06:45

Elbląg
Jasne Madziasmiling smiley, fajnie, że wpadłaś na ten pomysł, teraz tam będziemy się wspierać...

vajka087 (offline)

01-10-2014 09:59:12

Elbląg
Pewnie Gosia już ma perełkę przy sobie ! Nadiya trzymam kciuki za pobyt w szpitalu. Jak będziecie mogły to się odezwijcie ! smiling smiley))


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malgorzata_k (offline)

01-10-2014 17:09:45

Elbląg
Hej, na początek wstawię kilka fotek smiling smiley











To nasz zestaw dla małej. Jeśli chodzi o Karolinę, to jeszcze do nas nie dołączyła, twardo się zagnieździła w brzuszku i póki co nie ma zamiaru stamtąd wychodzić. Jutro czeka mnie kolejna wizyta, a jeśli do wtorku sama się nie zdecyduje opuścić swojej rezydencji to jej w tym pomogą, bo mam się zgłosić do szpitala 7-go i będą wywoływać poród tongue sticking out smiley Ja na fb to raczej nie przebywam, mam konto, ale prędzej mój małżonek tam zagląda, więc jeśli nie jest problemem, abyście tutaj też zajrzały to miło smiling smiley
Nadiya co do materaca, to kupiliśmy lateksowy. Czytałam wiele opinii na forach i zdecydowaliśmy się na taki zakup ze względu na nieodkształcanie się go oraz utrzymanie - jednak ekspertem w tej kwestii nie jestem i zobaczymy jak się będzie sprawował smiling smiley Koszt to nieco ponad 200 zł. Raczej taka przeciętna suma.
Jeżeli chodzi o ból krocza, to normalne - mnie też nasuwa czasami tak, że sobie miejsca znaleźć nie mogę, no ale tak raczej musi być. Przygotowuje się wszystko do porodu, lepiej żeby teraz trochę pobolało niż ma być za ciasno i boleć bardziej przy rozwiązaniu smiling smiley
No i tak to wszystko wygląda, pozdrawiam smiling smiley

vajka087 (offline)

02-10-2014 11:03:29

Elbląg
Gosiu piękne rzeczy pokupowaliście smiling smiley Szczególnie wózeczek mi się podoba. Jaka to firma, to jest 3-funkcyjny czy fotelik-nosidełko musiałaś do auta dokupić oddzielne ?
Nadiya jest w szpitalu, czeka na rozwiązanie, ale chce sie postarac o przepustke do domku.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-02 11:04 przez vajka087.

malgorzata_k (offline)

02-10-2014 11:33:41

Elbląg
Vajka my kupiliśmy 2w1 ze względu na to, że fotelik pożyczyliśmy od szwagra. Wózek to Jedo-Fyn, a fotelik mamy firmy Maxi-Cosi i chyba to jeden z lepszych na rynku. Jest on dostępny w ofercie razem z wózkiem - pod tym linkiem [link widoczny po zalogowaniu]. Uważam, że to przyzwoita kwota za całość, tym bardziej, że tam masz już wszystko - łącznie z adapterami do wózka. My daliśmy za 2w1 ponad 1500 zł - za samą gondolę, spacerówkę + torbę pielęgnacyjną - resztę trzeba osobno dokupić. Wzięliśmy tylko folię przeciwdeszczową, bo nam się teraz moskitiera nie przyda, dokupimy pewnie na wiosnę. Wózek bardzo fajnie się prowadzi i ogólnie solidnie wykonany. Poleciła mi go koleżanka, która ma już prawie 3 letnią córkę i jest bardzo zadowolona z niego. Myślę, że i ja będę smiling smiley My większość rzeczy kupowaliśmy przez internet, sporo taniej nas wyniosło. Jeśli będziesz miała jakieś pytania to chętnie pomogę winking smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-02 11:35 przez malgorzata_k.

vajka087 (offline)

02-10-2014 19:35:23

Elbląg
Gosiu, jasne, bedę i na Tobie i na Nadii polegała smiling smiley))
Póki co dziś się kiepsko czuje. Głowa mi dziś pęka straszliwie. Niby z ciśnieniem wszystko ok, ale czuje się do niczego. A jak głowa to i zaraz mdlości. Lecę się polożyc.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malgorzata_k (offline)

03-10-2014 18:15:09

Elbląg
Jadę do szpitala dziś, postaram się dać znać jak będę mogła. Zaczęły się bóle krzyżowe i nieregularne bóle jak na miesiączkę...
Trzymajcie kciuki smiling smiley

vajka087 (offline)

04-10-2014 09:31:09

Elbląg
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547120, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.