kto z Elbląga

Wysłane przez Nadiya1 

Nadiya1 (offline)

23-09-2014 19:06:51

Elbląg

Nadiya1 (offline)

23-09-2014 19:19:13

Elbląg
No to wchodzisz tak -Edytuj--moja galeria- i dodajesz zdjęcia- zapisujesz zmiany -prostesmiling smiley

Ciekawe co tam u Gosi, może już rodziła..

vajka087 (offline)

24-09-2014 09:38:24

Elbląg
Już doszłam z tymi zdjęciam.
Zapraszam do podejrzenia, póki co dwie fotki.
Też myślałam o Gosi. Może urodziła smiling smiley Tak nagle nam zamilkla. Ciekawe czy jeszcze nas tu odwiedzi. Niedługo zostane tu sama samiutka ;(

[link widoczny po zalogowaniu]

malgorzata_k (offline)

24-09-2014 09:53:56

Elbląg
Cześć dziewczyny smiling smiley Jeszcze nie urodziłam hehe, ale zostało mi 6 dni do planowanego terminu porodu, więc może to być lada dzień.
U mnie ogólnie kocioł ostatnio i sporo spraw jeszcze, dlaczego też i brak czasu żeby tu zajrzeć. Mąż przyjechał już do mnie i tak zacząwszy jeszcze od przemeblowań w pokoju, skończywszy na generalnych porządkach mijał nam czas. Na sam koniec jakoś sporo energii mam i za dużo chyba bym chciała robić - ciągle jeszcze "coś" do załatwienia - za dużo pomysłów naraz - no i z mojej strony to bardziej "wymyślanie", bo realizacją wszystkiego zajmuje się już małżonek. Ja mam leżeć najlepiej i nic nie dotykać, na całe szczęście i tak do końca nie udaje mu się mnie powstrzymać - nie potrafię tak bezczynnie się przyglądać - też chcę mieć w tym swój jakiś wkład.
Mała jeszcze się rozpycha, ale ogólnie to czuję się dobrze i póki czuję się na siłach jeszcze jakieś spacery uskuteczniamy, bo w domu to chyba bym zwariowała czekając tylko..
Gratulacje Vajka, teraz już tylko pozostaje się cieszyć sobą i oczekiwać spokojnie na maleństwo. Najważniejsze by dbać o siebie i się niczym nie denerwować, dużo wypoczynku i relaksu smiling smiley Moja też się kręciła i płeć dość późno poznaliśmy, musisz cierpliwie poczekać.
A Ty Nadiya jak się czujesz na końcówce?

vajka087 (offline)

24-09-2014 18:49:32

Elbląg
Gosiu fajnie, że sie odezwałaś. To już na stałe bedziesz w Elblągu po urodzeniu małej ?
Fajnie byloby miec pozniej kontakt bo jak wspomniałam wyzej zaraz obydwie mnie opuscicie i to bedzie zrozumiale bo całą siebie trzeba oddac dziecku tym bardziej że to pierwsze smiling smiley))

w razie co mocno trzymam za was obie kciuki !! Trzymajcie sie i niech bobaski zdrowo sie urodzą !!

vajka087 (offline)

24-09-2014 19:13:52

Elbląg
Gosiu z racji tego, że chodzimy do tej samej dr mam do ciebie pytanie.
Gdzie miałaś robione USG połówkowe ? Pani dr Ci je robiła? Możesz opisac mi je? Czym rozni sie od zwyklego USG u niej ? A może powinnam wydać wiecej pieniązkow i jechac do Invicty do Gdanska albo isc na USG 3d lub 4d? Nie mam pojecia stad pytam Cie/ Was laski o rade !!??

Nadiya1 (offline)

24-09-2014 22:54:36

Elbląg
Vajka - bardzo ładnie wyglądałaśsmiling smiley jeszcze raz- gratuluje!
Nie martw się, nie zostaniesz samiutka, będziemy tu pózniej pisać o bobaskachsmiling smiley a może tu jeszcze ktoś dołączy, jak zobaczy wątek.. fajnie jest tak się dzielić podobnymi odczuciami, jak mówią, że jedną mame najlepiej zrozumie druga mamasmiling smiley więc to nas łączy ...

Gosiu, widać że na końcówce jesteś niezle zalatana, zabiegana..ja to mam coą takiego, że ciągle sprzątam, układam, przemieszczam, i też mam mnóstwo pomysłów, wymysłów , mąż nie nadążasmiling smiley))
Czuje się dobrze, ciągle myslę, czy mamy wszystko przygotowane...no i dziś rano obudziłam się, bo bylo mi zimno...dopiero do mnie dotarło, że mamy zazimno w mieszkaniu, a jak będziemy kąmpać maluszke....jutro trzeba to załatwić..smiling smiley

vajka087 (offline)

25-09-2014 11:21:34

Elbląg
Nadiya smiling smiley Dziękuje i mam nadzieje, że faktycznie wasze bobaski dadza mamusiom troszkę chwil wytchnienia.
Te wasze sprzątanie itd. to jest syndrom wicia gniazda, każda kobieta ma coś takiego na pewnym etapie ciąży, najczęściej w końcówce.
Co do temp. w mieszkaniu, ja już wczesniej o tym myślałam. Mój luby już ocieplił ściane, w listopadzie wymienimy kaloryfery bo może w marcu trzeba będzie jeszcze grzać bo pewnie wiosna szybko nie przyjdzie. Troszkę boje sie lata bo u nas jest strasznie gorąco na poddaszu ale jakoś damy rade. Bedę chciała być jak najwięcej na powietrzu z małeństwem, na spacerach, w ogródku koło domu a jak będzie za skwarno to zejde piętro niżej do teściow u nich troszke chłodniej od piwnicy.
Pochwalcie się wózeczkami, łożeczkami smiling smiley))

Nadiya a możesz mi coś napisac o tym połowkowym USG?

Nadiya1 (offline)

25-09-2014 15:38:14

Elbląg
Badanie USG połówkowe polega na ustaleniu stanu płodu na podstawie pomiaru parametrów biometrycznych płodu: więc u mnie to nie było nic specjalnego, dr mnie zawsze informowała o prawidłowości rozwoju różnych części dzidzi, podawała ich parametry itd... oczywiście zawsze mi dawała zdjęcia w 3 D, także spokojnie, zapewne Twój lekarz też Ci informuje lub będzie informował za każdym razem co i jak się rozwija/...

Nadiya1 (offline)

25-09-2014 15:51:35

Elbląg
Ty już myslisz jak bedzie latem, ja mysle jak to będzie w zimę,; czy uda nam się chodzić na spacery, zapewne będzie zimno..brrr, wstawiam fotke łóżeczkasmiling smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5098, Posty: 1259532, Użytkownicy: 72540.
Ostatnio dołączył/a Lillka88.

Statystyki tego forum
Wątki: 736, Posty: 147034.