kto z Elbląga

Wysłane przez Nadiya1 

Nadiya1 (offline)

29-08-2014 22:46:27

Elbląg
Cześć, właśnie zdecydowałam się dołączyć do forum smiling smiley Tyle informacji w necie, można niezle się wyedukować))

Pozdrawiam wszystkie mamuśki pazdziernikowe 2014, czy może ktoś jest z Elbląga??

vajka087 (offline)

31-08-2014 19:56:18

Elbląg
no w końcu ktoś z Elbląga !! smiling smiley) Ale szkoda, że już termin masz za pasem ja jeszcze 6 miesięcy smiling smiley Pozdrawiam serdecznie !!

[link widoczny po zalogowaniu]

Nadiya1 (offline)

01-09-2014 10:38:03

Elbląg
No tak, zostało mi już niewiele..niemniej jednak ciesze się , że tez tu zajrzałaś..miło Cię poznać winking smiley
A jak się czujesz w ciąży? brzuszek już duży? U mnie to wcale taki nie był, to tak sobie myślałam, że dzidzia taka malutka pewnie)) ale teraz pod koniec to już co innego.. A, no i pochwal się na kogo czekacie, bo my na córeczkę pierwsząsmiling smiley

Pozdrawiam))

vajka087 (offline)

01-09-2014 14:54:29

Elbląg
Brzusio juz widać i zaczynam go sama już pomału czuć. Jeszcze nie wiemy kogo udało sie nam zmajstrowac ale podświadomie czuje ze to chłopiec choć powiem Ci że na tym etapie najważniejsze by było zdrowe. Tak żałuje ze mało tu dziewczyn z Elbląga bo jednak to jedne z lepszych portali. Sporo znajduje tu informacji. A jak sie czujesz ? Pokoik gotowy ? Gdzie rodzisz i kto prowadzi ci ciążę ? Pozdrawiam smiling smiley

Nadiya1 (offline)

01-09-2014 22:24:54

Elbląg
Kurcze, zle odczytałam, przed Tobą jeszcze 6 m-c, a myślałam, że jesteś w 6-m m-cu.. u mnie to nic nie było widać, i w pracy do 4/5 m-ca nikt się nie domyślał..ale wiadomo, każdy ma inaczej))
No mało dziewczyn tu, szkoda. Mieszkam w Elb dopiero 2 rok, więc zabardzo nie znam wiele osób; miasto właściwie też poznałam od tych najważniejszych 'miejsc'..

Czuję się już jakby to ująć..'taka duża' smiling smiley zaczynam właśnie 9 m-c, kurcze jak to zleciało.. Pokoik gotowy, ale będzie z nami na początku w sypialni (tak myślę..)

Chodzę do p.dr.H. Rzepy na Grottgera, mieszkam niedaleko. Rodzić będę w Wojewódzkim na Królewieckiej. A kto prowadzi Twoją ciążę? Również uczęszczamy na zajęcia do szkoły rodzenia..

vajka087 (offline)

02-09-2014 09:30:50

Elbląg
No wiec widzisz u mnie spora droga do porodu smiling smiley Pewnie tez szybko zleci. U mnie w pracy dosc szybko sie domyslalai glownie przez mdlosci ktore mialam z poczatku i zle samopoczucie. Teraz juz bym nie ukryla bo brzusio sie fajnie zaokrąglil.
Ja w Elblagu mieszkam od zawsze. Najwazniejszych i najciekawszych miejsc wiele tu nie ma jednak uwielbiam to miasto. Szkoda ze jeszcze blizej nie ma morza smiling smiley Bo uwielbiam nad nim spacerowac.
Nie wiem czy masz chec pisac skoro miedzy nami duza roznica ciazowa winking smiley
Ja chodze do Kazik Łęckiej na dworcu. A szkole rodzenia jaka polecasz ? No pewnie dopiero w 6mcu sie powinno zaczac tam chodzic co? to moja pierwsza ciaza i nie wyobrazam sobie zeby sie nie "doszkolic".

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-02 09:41 przez vajka087.

Nadiya1 (offline)

02-09-2014 10:26:53

Elbląg
No różnica w terminie jest, ale mi to nie przeszkadza, zawsze można też się podzielić wrażeniami w odpowiedniej grupie, prawda))
Podobnie jak Ty, miałam zle samopoczucie przez pierwsze 3-a nawet 4 m-ce, nie mogłam się doczekać by przeszło, no i drugi trymestr był najlepszym jednak, na szczęście nic nie dolegało, no może oprócz bólu zebów; wiem, że to jest najlepszy okres żeby się wybrać do dentysty, więc zaryzykowałam.
Też uwielbiam spacery nad morzem, w sumie nie mamy aż tak strasznie daleko)) Często jezdzimy z mężem do Bażantarni, on biega, a ja spaceruje.
Właśnie z myślą bycia dobrze przygotowanym do przyjścia maluszka chodzimy do szkoły 2x w tyg; 11 spotkań - 130 zł; na Królewieckiej; trochę zapózno się zapisałam, jesteśmy pierwszą parą do porodu, reszta dziewczyn na listopad, bądz koniec pazdz; w każdym bądz razie, najlepiej się zapisać pod koniec 6 lub w 7 m-cu.

Zapewne w pracy jesteś, więc życze dobrej pracy, a ja sobie poleniuchujesmiling smiley

vajka087 (offline)

02-09-2014 15:26:53

Elbląg
Mam akurat wolne, troszke urlopiku mam do wykorzystania więc korzystam smiling smiley)
Troszke dziś gorzej sie czuje i fizycznie i psychiczne ale takie dni po prostu sie zdarzają.
Na poprawe humoru w piekarniku właśnie piecze mi sie budyniowo malinowe ciacho.
i co jestes zadowolona z tych zajec? Wydaje się ze 11 zajec to nie wiele w sumie, opowiesz mi co tam sie dzieje??

takie zajecia tez sa fajnie glownie dla facetów, troszke uświadamiaja sobie ze ich rola zaraz w zyciu bedzie znacznie wazniejsza niz dotychczas. Ciekawi mnie jak mój bedzie sie zachowywal gdy zrobi sie nas TROJE.
smiling smiley))

Nadiya1 (offline)

03-09-2014 21:34:05

Elbląg
Zapomniałam Ci powiedzieć, że masz ładne zdjęcie na profilu, ja coś nie mogłam wstawić swoje jako główne, poddałam się..
To masz urlop, odpocznij trochę; są takie dni że czujemy się gorzej, tez tak mam, podejrzewam, że również stereotypy o tym, że trzeba non-stop się cieszyć wszystkim na nas działa wręcz negatywnie... Dobrze, że gorsze dni mijają....to by można było zwariować..
mmm i jak Ci ciasto smakowało, poprawiło trochę humor?? Wiesz, ja jak się nasłuchałam od koleżanek i znajomych jak to one miały ochotę w ciąży na tamto i owamto...czekałam cały czas na co ja w końcu będę miałą ochotę... i jestem z tej grupy chyba, co na nic nie mają ochoty - nie wiem może to i dobre... Rano wgl nie mam apetytu, pózniej średnio...ale zawsze mam ochotę na owoce...dużo owoców w ciągu dnia. Dobrze że jestem w ciąży latem - zaliczyłam wszystkie chyba smakołykismiling smileysmiling smiley A jak z Tobą jest?? Masz na coś ochotę..Przeszły Ci mdłości?

Nadiya1 (offline)

03-09-2014 21:46:40

Elbląg
A propos zajęć - uważam, że starczy 11 razy, ja nie chciała bym więcej raczej. Najważnjesze tematy są poruszane, wczoraj np mieliśmy o połogu i problemach i jak sobie z nimi radzić; faceci musieli opuścić sale - w tym czasie pisali plan działan na pierwszy tydzień po porodzie - jak będą nam pomagać - nawet zabawnie wyszłosmiling smiley Zajecia jak to w szkole zależą od prowadzącej - na jednym spotkaniu położna mówiła o procesie rodzenia - to tak się powtarzała, że to trochę mnie nudziło... ale wiadomo, że z każdych zajęć wynosi sie pewną informację. Jak ktoś dużo czyta i zdobywa wiedze na różne tematy, to wiele rzeczy które usłyszymy będą nam znane. Od przyszłego tygodnia zaczynamy gimnastykę na rozciągania krocza, na kręgosłup - kurcze jak to człowiek jest leniwy by ćwiczyć w domu...poćwiczyłam kilka razy z Youtubem i tyle)))
Mój mąż zawsze chodzi ze mną chętnie, z czego się cieszę, masz rację takie wspólne zajęcia więcej przemawia do nich i bardziej uświadamia, że za chwilę zajdą zmiany...wielkie zmianysmiling smiley

Też jestem ciekawa, jak to wszystko będzie wyglądać i czy sobie poradzimy sami ze wszystkim...ale wiem, że tak myśli każda para..i jest to normalne.. A co Twój mąż mówi na temat uczęszczania na takie zajęcia?

Mam nadzieję, że czujesz się już lepiej, czego Ci życzymysmiling smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5082, Posty: 1250360, Użytkownicy: 72476.
Ostatnio dołączył/a kasieczna.

Statystyki tego forum
Wątki: 725, Posty: 146629.