kwiecień 2015

Wysłane przez natalia334 

stefanek91 (offline)

28-11-2014 12:11:30

Hej dziewczyny smiling smiley
ja już po wizycie. Wszystko jest dobrze. Ciśnienie mi strasznie skacze, tak stwierdził lekarz patrząc na moje pomiary i kazał brać dopegyt 2 x dziennie po 1 tabletce. Powiedział że wszystko inne jest dobrze, nic się nie dzieje oprócz tego jednorazowego zemdlenia. Macica, szyjka i wszystko co tam jest to jest super. Oczywiście zwolnienie dostałam. Tak więc następną wizytę kontrolną mam dopiero 09 stycznia smiling smiley Jak mnie ważył to się zdziwił że jeszcze schudłam. Już mam -7 kg. A już nie wymiotuję od ponad 2 tyg (nie licząc jednorazowego "pawika" przy zeszłotygodniowej przygodzie). Nie to żeby mnie to martwiło tongue sticking out smiley Kazał się cieszyć bo to pewnie długo już nie potrwa sad smiley 19 grudnia USG 4D i mam nadzieję że będę mogła się pochwalić pięknymi zdjęciami smiling smiley
Pozdrowienia winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

krecikowa83 (offline)

28-11-2014 13:15:52

Warszawa
hejka Dziewczyny!
ja ciągle się oswajam z myślą o synku, tak się cieszę :-)

stefanek91 myślałam, że zaczynasz na wadze już przybierać. Dobrze, że wszystko ok.

virpi na 70% to nie pewność, u mnie na 90% była dziewczynka a teraz wyszedł synuś, więc nie jest pewne smiling smiley choć trzeba się cieszyć z dzieci, to błogosławieństwo.

mamaMilusi trzymaj się dzielnie. U mnie w rodzinie też tak często jest, że gdy się rodzi maluszek to w tym samym roku ktoś umiera..wiem, że to nie pocieszenie, ale dobrze, że idziesz na pogrzeb...

nstankie gratuluję dziewczynki!

anika82 nie stresuj się dodatkowo, nie czytaj i nie panikuj! Odpoczynek i relaks, przecież maluszek czuje Twoje emocje, więc staraj się myśleć pozytywnie. Uważaj na siebie!

Justynaa no fajna szafka z ubraniami. :-) ja powoli zaczynam odczuwać potrzebę robienia miejsca i szykowania wszystkiego dla Stefanka. Chodzę naładowana energią i myślę co i jak przestawiać itp.

Hania daj znać bo wszystkie czekamy na wiadomości!

marta_vn super, że odpoczęłaś i że surcze mniejsze i wszystko ok. Luteinę beirzesz, ja jeszcze duphaston, ale mam nadzieję, że to ostatnie dni.

Asiula7573 gratuluję córeczki!

Dobrego weekendu!


[link widoczny po zalogowaniu]

hania_162 (offline)

28-11-2014 14:51:47

Dziewczyny przepraszam ale jestem strasznie zmęczona, we wtorek wróciłam od lekarza późno, w środę 12 godzin w pracy na wyjeździe, w czwartek 13 godzin w pracy i 8 godzin w samochodzie - jestem wykończona więc dopiero jak się ogarnę Was nadrobię. Nie martwcie się u mojej Zosi wszystko ok - lekarz dokładnie zbadał ją, wszystko ma na swoim miejscu i nadal jest dziewczynką więc się potwierdziło. Odezwę się niebawem :*

chmurka_83 (offline)

28-11-2014 18:03:58

Haniu super, że wszystko w porządku!! Zapracowana jesteś i zmęczona już pewnie tą pracą. Podziwiam a zarazem powiem abyś dbała o siebie i troszku relaksowała, bo praca to nie wszystko. Wiem bardzo dobrze co to znaczy.....poświęcać się dla pracy (dodam, że kwesta własnego biznesu to zupełnie inna sprawa), dlatego cieszę się, że teraz, kiedy Maluszek w brzuszku mogę skorzystać z tego "przywileju" i odpocząć jeszcze. No i przy okazji piekę jabłecznik smiling smiley (narazie to jedyne ciasto , które "umiem"grinning smiley a dziś na kolację rybka pieczona w folii z masełkiem czosnkowym i koperkiem, mniam.
Virpi super, że po wizycie wszystko dobrze. Tak jak Krecikowa83mówi, że 70% to jeszcze nie pewność. Wiadomo natomiast, że będzie albo córcia albo synsmiling smiley . Zapytam, a prenatalne połówkowe robisz tak po prostu dla siebie czy lekarz zasugerował?
Stefanek schudłaś 7 kg???? poważnie? to na pewno zadowolona jesteś (kto by nie był winking smiley tym bardziej , że z Maluszkiem wszystko super! dziecko na huśtawce Ciekawe skąd to skaczące ciśnienie u Ciebie?...
Krecikowa83 jakie imię wybrałaś dla synusia?

Dziewczyny wybieracie się gdzieś na andrzejki? Macie pomysły na jakieś fajnie wróżby pod nasze Dzieciaczki?

mamaMilusi (offline)

28-11-2014 20:43:45

Świdnica
Ja dziś cały dzień poza domem i też padam. Mam już zamknięty pewien etap życia. Babci już nie będzie.

Jak mówicie,ze ładnie widać na USG 4D to w poniedziałek się zapisze.

Czy tylko ja dostałam do zrobienia już te badanie z piciem glukozy?? Jak mi się na to nie chce iść. Będę musiała jeździć w jedną i drugą, bo nie mogę tam czekać dwóch godzin, ani włóczyć się bo dziecko w domu będzie czekać.

Virpi gratuluje córuni smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Justynaa (offline)

28-11-2014 21:15:31

Gdynia
mamaMilusi ja też mam do zrobienia ta glukozę ale dopiero na 18 grudnia bo wtedy kolejna wizyta
I tez mi tłumaczył ze mam być o 7 żeby mnie nakuli i żebym wypiłam ta glukozę następnie siedzę 2h i znów kluja...
Katastrofa

Adela (offline)

29-11-2014 01:06:26

hania super ze wszystko dobrze i ze nadal dziewczynka:-) Po tym co tu dziewczyny niektóre piszą to aż się boję że moja się zamieni w chłopczyka:-)

MamaMilusi ja mam też zlecone to badanie glukozy do picia ale zrobię przed samą wizytą to będzie już 23 tydzień ciąży. I tak się zastanawiam bo z pierwszej ciąży już nie pamiętam, chyba muszę wcześniej kupić w aptece ten proszek do rozpuszczenia ..?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-29 01:08 przez Adela.

Justynaa (offline)

29-11-2014 10:20:04

Gdynia
Adela tak, trzeba kupić w aptece 75 g glukozy

mamaMilusi (offline)

29-11-2014 10:23:40

Świdnica
Uczę sie wstawiać zdjęcie na forum i na próbę zdjęcie z USG-MÓJ SYNUŚ. Jakość taka sobie ,bo to tylko USG 2d.
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

virpi (offline)

29-11-2014 14:33:10

Katowice
stefanek super ze wszystko w porządku, jeszcze tylko ciśnienie i masz już widzę super piękne uroki ciąży. Ja usg mam 18 grudnia to idziemy łeb w łeb smiling smiley suuper.

krecikowa widzę podobnie jak ja też oswajam się z wiadomością o córci. wolę się oswoić niż rozczarować. choć bardzo brzydko to brzmi w moim przypadku. 70% fakt nie pewność a jeszcze może coś wyrosnąć. Może trzeba "dorobić". Ale szczerze zaczynam się oswajać.Nie wszystkie marzenia muszą się spełniać ważniejsze to że wogóle jest, reszta to pikuś.

justynaa szafa bomba oj strasznie mi się podoba.

haniu podziwiam cię za energię ale teraz odpoczywaj i wracaj do nas. Bo Zosia od małego na wysokich obrotach oj będzie szaleć jak na świat wyjdziesmiling smiley. Super ze wszystko z wami ok.

chmurka jabłecznik hmmmm smaka robisz, rybke też miałam ale ja po grecku zrobiłam smiling smiley Moje prenatalne robię tak sobie bo mój gin pracuje w klinice diagnostyki prenatalnej i wystawił mi skierowanie więc mam gratis. a w skład wchodzą dwa badania plus te wszystkie z krwi, no i ewentalnie fotka czy film płatne, więc korzystam smiling smiley

mamaMilusi teraz już nie myśl i odpoczywaj, ja dopiero 18 no 19 tydzien a glukoze chyba tak pózniej się robi ja narazie robiłam zwykłą i jest ok. synuś uroczy smiling smiley

adela glukoze kupujesz sama w aptece, bynajmniej ja tak miałam.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.