Ex Staraczki czyli te, którym się udało ciąża karmienie piersią

Wysłane przez Jersey 

Kami1988 (online)

06-10-2016 19:42:52

Piła
Kochane moje dziękuję za serdeczne i ciepłe przyjęcie mnie pod skrzydełka swoje ;-) obiecuję tu zaglądać i do Was skrobnac;-)
Czekam bardzo na ostateczne decyzje i kroki w sprawie domku;-) już coraz bliżej!:-)
Co do rozkichanego cyklu- może przez całą sytuację,która była.. może tak.. - tak jak Mini mówiłaś..zobaczymy 14.10.mam wizytę. Fajnie by było gdyby skierowała mnie na szereg badan;-) hormonalnych itd. Uśmiechne się ładnie i zobaczymy;-)
Dobrego wieczoru Wam życzę!;-)

lena25 (offline)

06-10-2016 20:07:11

Norway
Elske, ja dobrze wspominam porod wiec mam w glowie, ze jak juz trafie do szpitala i pozwola mi zostac (czyli zacznie sie na dobre) bede czula sie juz bezpiecznie smiling smiley
Ja do poloznej chodzilam troche w pierwszej ciazy, tez mialam fajna. W ogole fajne sa te babeczki w helsestasjon u nas :-) Teraz uznalam, ze sobie daruje. Choc.... nie jest to tak, ze przy kolejnym dziecku to juz wie sie wszystko...
Ja Ci zycze, zeby mlody nie byl wcale taki duzy i zeby szybko poszlo grinning smiley
Mnie czeka teraz zalatwianie macierzynskiego... jakos nie moge sie zebrac, zeby to ogarnac :/
Mini, to niezle psikusy robi Ci cwana kocina!spinning smiley sticking its tongue out
Aniia, dasz rade! smiling smiley my matki mamy nadprzyrodzone moce w takich sytuacjach winking smiley poza tym Twoje dziecko moze byc aniolkiem i nie dokuczac bardzo rodzicom smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

kokosek (offline)

06-10-2016 21:21:47

Prabuty
O kurde ale mialam do nadrobienia ! :-)

Z kasa za l4 to jest tak ze jesli pracodawca zatrudnia wiecej niz 20osób to on bedzie wypłacać wynagrodzenie. (Ja tak mam) a jak zus to oni chyba do 10-tego maja czas?

Mini, zabcia to wszystko przez pogodę. Ja dzis tez ledwo żyje, krocze mi peka i gliwa boli..
I jeszcze,się golilam dziś.. ja pierdziele ledwo dalam rade.. nogi juz mi mąż kremowal bo nie dalam rady, a teraz mam takie jakby mrowienie pod lewym zebrem albo na żołądku nie wiem gdzie dokladnie..

minimousedot (offline)

06-10-2016 21:36:52

Kraków
Wyszlam sobie jak maz wrocil, bo musialam isc do Rossmana po spray na ciemieniuche... przy okazji pisalam Wam, ze mnie lekarka opieprzyla, ze oliwka to przezytek i zeby stosowac te emulatory... no i chcialam kupic ten Oliatum Baby ale babeczka w Rossmanie powiedziala, ze i tak nalezy po tym dziecko czyms posmarowac... bo wiadomo, ze po kapieli w samym tym bedzie lepsza skora niz po samym plynie babydream ale do oliwki to sie nie umywa i polecila mi taki specyfik dla mam do masowania w brzuch, ale w skladzie same dobre oleje i faktycznie malo parafiny, niby jak oliwka ale troche gestsze i szybciej sie wchlania... zobaczymy... ale w sumie to chciałam powiedziec, ze nie bylo mnie 45 minut i moj maz juz dzwonil kiedy wrócę bo Jagoda ryczy jak ranny łoś. Takze ten...

A tu moj maly ewok

elske (offline)

06-10-2016 21:53:44

Stavanger
Jagoda jest urocza smiling smiley....

Avis (offline)

07-10-2016 10:36:13

Biała Podlaska
Cześć dziewczynki smiling smiley

O kur.... jak zimno !! sad smiley Coś za szybko ta zima idzie...
Jak tam dziś miewają się nasze Bobaski i przyszłe Mamuśki? smiling smiley

U mnie dziś 4 dc, jak dostałam @ to byłam przerażona, że będzie tragicznie, a to w sumie na drugi dzień zdychałam, a teraz już jest ok i z obfitością też raczej normalnie. Myślalam, że może mój mąż się zniechęcił po tym poronieniu i zapytałam go czy próbujemy, czy na troszkę odpuszczamy, ale powiedział, że próbujemy także niedługo zaczynamy staranka smiling smiley
A jutro mamy weselicho, także troszkę się wyluzuję, pobawię smiling smiley Oby tylko deszczu nie było.

Miłego dnia smiling smiley

zabolinka (offline)

07-10-2016 10:59:35

Lublin
Avis dobrej zabawy! Poszalej jutro. My dzis mamy gosci, wczoraj byla moja mama i siostra - przyjechala specjalnie ugotowac mi rosol grinning smiley Hubcio w nocy nawet dal troche pospac wiec nie jest zle smiling smiley a u nas sloneczko na razie swieci. Pozniej wyjdziemy na dworek jak sie ociepli jeszcze

zaczarowana22 (online)

07-10-2016 11:47:54

Avis udanej zabawy smiling smiley Ile dni mają Twoje cykle? smiling smiley
Ja też mam normalną @ a sie bałam smiling smiley Myślę że w przyszłą niedziele test owu będzie pozytywny, chyba że coś się rozregulowało smiling smiley
Avis i inne staraczki ten miesiąc jest nasz!! smiling smiley

Avis (offline)

07-10-2016 12:01:21

Biała Podlaska
Żabciu dziękuję smiling smiley To udanej wizyty gości dziś winking smiley A jak Twoje samopoczucie?

Zaczarowana dzięki smiling smiley A ja mam cykle 33-35 dni.

zaczarowana22 (online)

07-10-2016 12:06:31

Całkiem długie, ale w normie smiling smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6005, Posty: 1189526, Użytkownicy: 67582.
Ostatnio dołączył/a marta_adamik.

Statystyki tego forum
Wątki: 231, Posty: 96196.