Lalka dla chłopca, ciuchcia dla dziewczynki?

Wysłane przez agnieszkausiarczyk 

Modzelka8 (offline)

18-02-2015 12:48:58

Biała Piska
Jak chłopiec chce się pobawić lalką to niech się bawi, nie ma w tym nic złego. To samo z dziewczynką bawiącą się samochodami. Dziecko samo zdecysuje co bardiej go interesuje i sprawia mu większą frajdę podczas zabawy smiling smiley

gosiunia89 (offline)

10-04-2015 19:45:27

Rzeczyca
Moja córcia jest jeszcze za mała aby się bawić czymkolwiek.Ale myślę że dzieci powinny same sobie wybierać czym chcą się bawić a my możemy im tłumaczyć dla kogo są one przeznaczone.Natomiast jeśli dziecku ma sprawić radość zabawka którą teoretycznie nie powinno się bawić to dlaczego zabraniać tego.Radość dziecka to wspaniała rzecz.

pawelmat33 (offline)

27-05-2015 16:39:24

Podgórze
Myślę, że na to nie ma żadnej reguły. Mój kuzyn jak był mały zawsze bawił się lalkami.
Ale to raczej rzadki i odosobniony przypadek. Myślę, że dobrą zabawką a zarazem pożyteczną, będą gry edukacyjne. Warto poszukać takich gier w sklepach.

essexa (offline)

06-06-2015 20:09:28

Cytuj
pawelmat33
Myślę, że na to nie ma żadnej reguły. Mój kuzyn jak był mały zawsze bawił się lalkami.
I na kogo wyrósł?

Koala_Koala (offline)

21-06-2015 12:21:48

Warszawa
nie mam nic przeciwko temu, zeby chlpiec mial lake a dziewczynka samochody, mojego aktualnie interesuje wszystko co ma kolka, lacznie z wozkiem dla lalek

PodsiadloMarij (offline)

03-08-2015 22:00:36

Moja 3 letnia córka bawi się takimi lalkami [link widoczny po zalogowaniu]. Jak trochę podrosnie to zapewne będzie sama sobie wybierać zabawki którymi będzie się chciała bawić. Na razie cieszy się z takich zabawek i ma frajdę bawiąc się nimi.

Quatinan (offline)

10-05-2016 11:39:41

Poznań
Ja dla mojej córeczki lubie takie szmaciene lalki, bo są według mnie najbezpieczniejsze, takie duże bobasy są super, ale są plastkowe albo gumowe i zawsze boje sie, że jak spuszczę ja na chwilkę z oczu to coś może się stać, dlatego wolę szmacianki, mamy takie [link widoczny po zalogowaniu] i córeczka świetnie się nimi bawi, zabiera je na spacer nawet smiling smiley

chuda123 (offline)

14-05-2016 11:32:23

Poznań
Nie widze nic złego w tym, żę chłopiec bawi sie lalkami, a dziewczynka samochodami smiling smiley aczkolwiek sama z siebie synowi nie kupiła bym lalki, jesli poprosi to tak smiling smiley

mamikaro (offline)

02-06-2016 11:08:28

raczej nie..

Anonimowy użytkownik (offline)

07-10-2021 19:37:57

Dla wszystkich maluchów jest każda zabawka - najważniejsze aby była bezpieczna i wykonana wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. I takie zabawki znajdą Państwo w sklepie internetowym [link widoczny po zalogowaniu] gdzie oferujemy wiele oryginalnych i wyjątkowych drewnianych zabawek m.in. drewniane zwierzątka, drewniana autka zabawki, drewniane klocki i układanki, puzzle, zmywalne tatuaże i wiele innych. Zapraszamy serdecznie i Udanej zabawy!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 90, Posty: 51775.