Weź udział

List do Świętego Mikołaja

Witaj Święty Mikołaju !!!

Rudolf szepnął mi do ucha, że za moment w świat wyrusza, że zabiera Cię ze sobą, byś nie siedział ze smutną głową.. byś odwiedził wszystkie dzieci co Ci szczęście ślą od wieków...

A ja mieszkam w małej wsi... Nie opodal lasów, pola... czy Ty tu zawitasz?? Czy mnie znajdziesz w małej wiosce... bo ja z okna Cię wypatrzę...

Mam na imię Nikola jestem mała dwu letnią,wesołą dziewczynką, mieszkam z kochanymi rodzicami i dziadkami w jednym domu. Tworzymy fajną, wesołą rodzinkę, miło razem spędzamy czas... i chętnie przyjmiemy Cie do nas w ten magiczny dzień jakim jest 6 grudnia.
Razem z mamusią upieczemy pyszne ciasteczka dla Ciebie, czy pierniczki mogą być?? Pięknie je dla Ciebie przyozdobię.. tatuś przyniesie drzewa by napalić w kominku, byś w jego blaski mógł się ogrzać...
Kochany Mikołaju jeżeli możesz przynieś mi coś małego, drobniutkiego, jakiś malutki prezencik... nie chce nic wielkiego... większe prezenty podaruj chorym, potrzebującym dzieciom...

Mikołaju kończę ten list, bo się strasznie rozpisałam, jak przyjedziesz porozmawiam z Tobą i wtulę się w Ciebie bo jesteś KOCHANYM CZŁOWIEKIEM. Pozdrów Rudolfa i Elfy, dbaj o siebie, Całuski Ci gorące wysyła i ściskam mocno.
Twoja jedna z wieluuuuu Nikola Lis z Bronic,
ocena:



TOMY

Warto przeczytać

  • Zabawki dla dzieci powyżej roku. I dla przedszkolaków

    Dzieci, które skończyły roczek, mają już swoje preferencje zabawkowe. Większość chłopców zaczyna się fascynować autkami, pociągami, koparkami. Maszyny rządzą! Dziewczynki wyciągają rączki po lale. Ale jeszcze długo będą się sprawdzać uniwersalne zabawki edukacyjne czy ruchowe: zwierzątka na kółkach, za którymi można raczkować lub które można pchać (ciągnąć). Zabawki do kąpieli czy zabawki przytulanki. Wybierając się na zakupy, warto sprawdzić, na co zwracać uwagę wybierając zabawki dla dziecka. Po pierwsze, bezpieczeństwo! Na tym nie można oszczędzać!

    czytaj

  • Zabawki dla niemowlaka. Propozycje prezentów dla najmłodszych

    Zbliża się czas kupowania prezentów! Z czego ucieszą się najmłodsze maluchy? Choć dzieci poniżej 4. miesiąca nie interesują się zabawkami, i dla takich maluszków mamy propozycję, z której dziecko na pewno się ucieszy. Dla dzieci od 6. do 12. miesiąca życia propozycji zabawek jest oczywiście w bród! Które się sprawdzą? Jak wybierać zabawki dla niemowlaka? Przeczytaj nasze porady, ale najpierw - zobacz nasze propozycje zabawek dla dzieci do 12. miesiąca życia! Może wybierzesz coś dla swojego malucha?

    czytaj

  • Zabawki dla niemowlaka. Jak wybrać, na co zwracać uwagę?

    zabawy, zabawki, wychowanie dziecka, urodziny, produkty dla dzieci, prezenty dla dziecka, książeczki

    Noworodek i osesek jeszcze się nie bawią, choć zabawki mogą oczywiście mieć. Między trzecim a szóstym miesiącem sprawdzają się zabawki, w które dziecko może uderzać i stukać. Potem, gdy dziecko zaczyna siadać, lubi przekładać różne przedmioty z rączki do rączki, stukać, turlać, wkładać mniejsze rzeczy do większych. Kiedy zaczyna raczkować, można w zasięgu jego wzroku poukładać zabawki, które je interesują i do których chętnie będzie się przemieszczało.

    czytaj

  • Zabawki dla roczniaka i dwulatka. Co na prezent dla chłopca i dziewczynki

    zabawy, zabawki, rodzina, produkty dla dzieci, prezenty dla dziecka

    Rocznemu dziecku, które zaczyna naśladować dorosłych, można zaproponować np. zabawkowy telefon i różnego rodzaju duże klocki (dostosowane do tego etapu rozwoju). Półtoraroczniak lubi też bawić się klockami (umie budować wieżę), chętnie bawi się w naśladowanie zwierząt. Dwulatek potrafi już bawić się w dom, chętnie gotuje na zabawkowej kuchni z plastikowym wyposażeniem. Sprawdza się już zabawa z zestawem „małego doktora” czy w sklep.

    czytaj