Weź udział

List do Świętego Mikołaja

Drogi Swiety Mikolaju.
W tym roku pisze do Ciebie troszeczke z innej strony. Nie jestem juz mala dziewczynka ktora co roku pisze do Ciebie prezenty, ktora co roku wypatruje Cie w oknie i z utesknieniem czeka na Tajemniczego Swietego. W tym roku pisze do Ciebie juz jako mama. Mama malutkiej Zosi. Powiem Ci, ze Zosia jest bardzo podobna do mnie. Powoli przygotowujemy z moim mezem Zosienke do Swiat. Chcemy, aby i ona wiedziala jak wazny jest to czas. Kim Ty jestes oraz zeby ona tez juz w przyszlym roku z nasza pomoca pisala list do Ciebie. Zosia zaczyna raczkowac, ale bardzo lubi kiedy trzyma sie ja za raczki i kiedy moze chodzic. Dlatego tez wybralam dla niej ponizsza zabawke, aby moga sie uczyc chodzic i tym samym bawila sie podnczas nauki. Bardzo przydalaby sie jej taka zabawka. Wierze, ze jak co roku to i w tym roku wysluchasz mojej prosby..juz nie w prezencie dla mnie, lecz dla mojej malutkiej pocieszki.


pozdrawiamy Cie Swiety Mikolaju cala nasza mala rodzinka :)

P.S.
to ze jestesmy rodzicami nie znaczy ze nie czekamy na Ciebie jak co roku. Do zobaczenia juz niedlugo!
ocena:



TOMY

Warto przeczytać

  • Zabawki dla dzieci powyżej roku. I dla przedszkolaków

    Dzieci, które skończyły roczek, mają już swoje preferencje zabawkowe. Większość chłopców zaczyna się fascynować autkami, pociągami, koparkami. Maszyny rządzą! Dziewczynki wyciągają rączki po lale. Ale jeszcze długo będą się sprawdzać uniwersalne zabawki edukacyjne czy ruchowe: zwierzątka na kółkach, za którymi można raczkować lub które można pchać (ciągnąć). Zabawki do kąpieli czy zabawki przytulanki. Wybierając się na zakupy, warto sprawdzić, na co zwracać uwagę wybierając zabawki dla dziecka. Po pierwsze, bezpieczeństwo! Na tym nie można oszczędzać!

    czytaj

  • Zabawki dla niemowlaka. Propozycje prezentów dla najmłodszych

    Zbliża się czas kupowania prezentów! Z czego ucieszą się najmłodsze maluchy? Choć dzieci poniżej 4. miesiąca nie interesują się zabawkami, i dla takich maluszków mamy propozycję, z której dziecko na pewno się ucieszy. Dla dzieci od 6. do 12. miesiąca życia propozycji zabawek jest oczywiście w bród! Które się sprawdzą? Jak wybierać zabawki dla niemowlaka? Przeczytaj nasze porady, ale najpierw - zobacz nasze propozycje zabawek dla dzieci do 12. miesiąca życia! Może wybierzesz coś dla swojego malucha?

    czytaj

  • Zabawki dla niemowlaka. Jak wybrać, na co zwracać uwagę?

    zabawy, zabawki, wychowanie dziecka, urodziny, produkty dla dzieci, prezenty dla dziecka, książeczki

    Noworodek i osesek jeszcze się nie bawią, choć zabawki mogą oczywiście mieć. Między trzecim a szóstym miesiącem sprawdzają się zabawki, w które dziecko może uderzać i stukać. Potem, gdy dziecko zaczyna siadać, lubi przekładać różne przedmioty z rączki do rączki, stukać, turlać, wkładać mniejsze rzeczy do większych. Kiedy zaczyna raczkować, można w zasięgu jego wzroku poukładać zabawki, które je interesują i do których chętnie będzie się przemieszczało.

    czytaj

  • Zabawki dla roczniaka i dwulatka. Co na prezent dla chłopca i dziewczynki

    zabawy, zabawki, rodzina, produkty dla dzieci, prezenty dla dziecka

    Rocznemu dziecku, które zaczyna naśladować dorosłych, można zaproponować np. zabawkowy telefon i różnego rodzaju duże klocki (dostosowane do tego etapu rozwoju). Półtoraroczniak lubi też bawić się klockami (umie budować wieżę), chętnie bawi się w naśladowanie zwierząt. Dwulatek potrafi już bawić się w dom, chętnie gotuje na zabawkowej kuchni z plastikowym wyposażeniem. Sprawdza się już zabawa z zestawem „małego doktora” czy w sklep.

    czytaj