Weź udział

List do Świętego Mikołaja

KOCHANY ŚWIĘTY MIKOŁAJU
Na początku mojego listu chciałabym Cię pozdrowić i podziękować za to że chcesz spełnić moje skryte marzenie (no ty wiesz jakie).
Mikołaju w tym roku nie chcę Cię prosić o nic dla siebie ale jak byś chciał możesz coś mi podrzucić:)mianowicie chciałabym żebyś obdarował cały świat miłością by panowała zgoda żeby mamusia z tatusiem nadal się tak kochali jak dotąd i ja żebym rosła duża i silna bo wiesz ciągle przechodzę nowe etapy od raczkowania po wstawanie mówię Ci kochany święty rosnę w siłę!!! Ale wracam do mojej prośby widzisz w moim małym świecie jest idealnie ale inne dzieci nie mają takiej rodziny miłości są smutne chciałabym żeby w ten magiczny dzień wszystkim dzieciom towarzyszył uśmiech. Kochany wiem że masz swoje wesołe elfy które robią zabawki i produkują magiczny pył więc jakbyś mógł sypnij go troszkę każdy zapomni o troskach i podrzuć tym smutnym dzieciom jakieś upominki.
A zapomniała bym Mikołaju zbliża się twoje święto więc życzę Ci miłości zdrowia i wesołych świąt chociaż wiem że ty będziesz miał je pracowite ucałuj swoją żonę Mikołajową i daj sianko Rudolfowi.
Twoja wierna fanka Gabrysia
P.S na stoliku będą czekać ciasteczka i szklana mleka :)







ocena:



TOMY

Warto przeczytać

  • Zabawki dla dzieci powyżej roku. I dla przedszkolaków

    Dzieci, które skończyły roczek, mają już swoje preferencje zabawkowe. Większość chłopców zaczyna się fascynować autkami, pociągami, koparkami. Maszyny rządzą! Dziewczynki wyciągają rączki po lale. Ale jeszcze długo będą się sprawdzać uniwersalne zabawki edukacyjne czy ruchowe: zwierzątka na kółkach, za którymi można raczkować lub które można pchać (ciągnąć). Zabawki do kąpieli czy zabawki przytulanki. Wybierając się na zakupy, warto sprawdzić, na co zwracać uwagę wybierając zabawki dla dziecka. Po pierwsze, bezpieczeństwo! Na tym nie można oszczędzać!

    czytaj

  • Zabawki dla niemowlaka. Propozycje prezentów dla najmłodszych

    Zbliża się czas kupowania prezentów! Z czego ucieszą się najmłodsze maluchy? Choć dzieci poniżej 4. miesiąca nie interesują się zabawkami, i dla takich maluszków mamy propozycję, z której dziecko na pewno się ucieszy. Dla dzieci od 6. do 12. miesiąca życia propozycji zabawek jest oczywiście w bród! Które się sprawdzą? Jak wybierać zabawki dla niemowlaka? Przeczytaj nasze porady, ale najpierw - zobacz nasze propozycje zabawek dla dzieci do 12. miesiąca życia! Może wybierzesz coś dla swojego malucha?

    czytaj

  • Zabawki dla niemowlaka. Jak wybrać, na co zwracać uwagę?

    zabawy, zabawki, wychowanie dziecka, urodziny, produkty dla dzieci, prezenty dla dziecka, książeczki

    Noworodek i osesek jeszcze się nie bawią, choć zabawki mogą oczywiście mieć. Między trzecim a szóstym miesiącem sprawdzają się zabawki, w które dziecko może uderzać i stukać. Potem, gdy dziecko zaczyna siadać, lubi przekładać różne przedmioty z rączki do rączki, stukać, turlać, wkładać mniejsze rzeczy do większych. Kiedy zaczyna raczkować, można w zasięgu jego wzroku poukładać zabawki, które je interesują i do których chętnie będzie się przemieszczało.

    czytaj

  • Zabawki dla roczniaka i dwulatka. Co na prezent dla chłopca i dziewczynki

    zabawy, zabawki, rodzina, produkty dla dzieci, prezenty dla dziecka

    Rocznemu dziecku, które zaczyna naśladować dorosłych, można zaproponować np. zabawkowy telefon i różnego rodzaju duże klocki (dostosowane do tego etapu rozwoju). Półtoraroczniak lubi też bawić się klockami (umie budować wieżę), chętnie bawi się w naśladowanie zwierząt. Dwulatek potrafi już bawić się w dom, chętnie gotuje na zabawkowej kuchni z plastikowym wyposażeniem. Sprawdza się już zabawa z zestawem „małego doktora” czy w sklep.

    czytaj