Zapraszam przyszłe mamusie WArszawianki

Wysłane przez martyna25 

martyna25 (offline)

02-05-2010 12:55:14

Warszawa
Hej dzidziaksmiling smiley
Strasznie mi przykro,ze poronilassad smiley
Ja od samego poczatku mialam ciaze zagrozona,nie moglam sie ja cieszyc,tylko musialam lezec i uwaz na siebie,bol brzucha wiem cos o tym,tez mialam takie akcje,to straszne dla kobiety co przezylas ale grunt aby sie nie poddac i walczycsmiling smileyTeraz sie uda,zycze ci tego z calego sercasmiling smileyuwazaj na siebie.
Co do porodu to lekarza mam na Kasprzaka w instytucie matki i dziecka ale wogole nie jestem zadowolona,traktuja Cie jak wroga i od niechcenia.
dzidziak a ty gdzie chodzisz do lekarza????????

ewka3952 (offline)

02-05-2010 20:55:16

warszawa
słyszałam ze na kasprzaka opieka jest ssuper tylko szpital straSZNY. CHODZI O WYGŁAD. JA RODZIŁAM W BIELANSKIM. BARDZO ŁADNIE ODNOWIONY, ALE OPIEKA WIECZOREM DO KITU. ALE TAM JEST SIE TRUDNO DOSTAĆ.

dzidziak (offline)

03-05-2010 12:53:53

teraz chodze do lekarza prytwanie do prof. Leibschang - facet specjalizuje sie w ciazach zagrozonych i jest rewelacyjny jesli chodzi o opieke, takze jestem zadowolona bo zawsze jak od niego wyjde to jestem pelna nadziejismiling smiley A on pracuje w szpitalu na madalinskiego wiec mam nadzieje ze tam tez bede rodzic. Ostatnim razem tam mnie tez pokierowal na zabieg...szkoda tylko ze tak pozno go znalazlam.
Jesli chodzi o inne szpitale to wogole sie nie orientujesmiling smiley
Wspolczuje ze musisz caly czas lezec bo wiem jakie to meczace... ja obecnie staram sie nie przemeczac i tez jak najczesciej polegiwacsmiling smiley
ewka3952 - czy teraz tez zakladasz porod na bielanskim?

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

martyna25 (offline)

03-05-2010 17:11:23

Warszawa
dzidziak to bardzo fajnie,ze udalo ci sie trafic do dobrego lekarza,to bardzo wazne.Zobaczysz tym razem sie udasmiling smileyi bedziesz za kilka miesiecy nosic swoja perelke na raczkachsmiling smileyJa juz chce rodzic w tym insytucie,bo tam mialam prowadzona ciaze to moze jakos mnie lepiej przyjma:joliecouette:
Ewkaczy masz jakis fajny wózek do polecenia?????
Pozdrawiam

ewka3952 (offline)

04-05-2010 10:37:15

warszawa
WIESZ CO JA MIAŁAM LOLE BEBE COMFORT NIEWIEM CHYBA ZLE NAPISAŁAM ALE WEJDE W WÓZKI TO CI NAPISZE POPRAWNIE . WÓZEK JEST DROGI, ALE GODOLE I WSZYSTKO MA OK . GONDOLA MA TZW KLIMATYZACJIE PRZEWIEWNA JEST BARDZO LEKI JEST ALUMINOWY . JEST JEDEN MINUS W ZIME TROCHE MNIE DENERWOWAŁ BO CIEZKO PO SNIEGU PRZEJECHAC, ALE JAK JEST NAPRAWDE DUZO SNIEGU , SPCERÓWKA JEST OBKRECANA W JEDNA I DRUGA STRONE TAK TO JEST OK.TERAZ JAK BEDE KUPYWAC TO MUTSY BO MA DUZE KOŁA. MOJA CÓRKA MÓWI ZE ZBIERA NA WÓZEK DLA DZIDZI I ŁOZECZKO . A JAKIE ŁOZECZKO KUPÓJESZ I JAKI MASZ WÓZEK NA OKU.

ewka3952 (offline)

04-05-2010 10:39:09

warszawa
JAK DA RADE TO PEWNIE MAM BARDZO BLISKO DO NIEGO. I TERAZ MAM DOSWIADCZENIE Z DZIECKIEM , TO SAMA DAM SOBIE RADE.

martyna25 (offline)

04-05-2010 16:27:56

Warszawa
Ewciaja lozeczko kupilam biale drewniane z Ikei za 358zl sliczne.Mam mebelki biale w pokoiku dzieciecym dlatego zdecydowalam sie lozeczko kupic o takim samyk kolorzesmiling smiley
Co do wozka to dzis przesiedzialam juz cale popoludnie i wybralam taki z allegro gleboko spacerowy firmy JET z fotelikiem,czyli mam 3 w 1.
Sklep znajduje sie w warszawie na wale miedzyszynskim i mozna odebrac go osobiscie co tez jest wazne.Tak poza tym to wszystko juz mam,mala coreczka moze sie smialo wprowadzacsmiling smiley
Ale Ty to masz fajnie,juz masz jedna pocieche,jestes wprawiona,wiesz co i jak,mniej sie stresujesz pewnie przy drugim,a ja to juz nie spie po nocach tak sie martwie,czy dam rade i wogole:joliecouette:
Pozzdrawiam serdecznie.Ps a pracujesz jeszcze czy juz jestes na L4???????????

ewka3952 (offline)

04-05-2010 17:58:01

warszawa
wierz co ja miałam łużeczko drewniane z nikola,ale po 4 miesiacach zrezygnowałam i kupiłam te turystyczne 3 poziomowe .wiem śliczne sa TE MEBELKI Z IKEI DLA DZIECKA. POWIEM CI SZCZEŻE ZE TERAZ SIWE NIE BEDE BAŁA SIE ZAJMOWAC DZIECKIEM. ALE JAK BYŁAM Z NIKOLA TO NIE MIAŁAM INTERNETU TO BYŁO INACZEJ A TERAZ WCHODZE NA TE FORUM I CZYTANM O TYCH PORONIENIACH I TYLKO MYSLE I MYSLE . A JAK NIE MIAŁAM TO SOBIE ZYŁAM DNIEM NASTEPNYM. A CO DO PRACY TO NIE PRACUJE , I NIE PRACOWAŁAM . MIAŁAM ISC JAK NIKOLA PÓJDZIE DO PRZERDSZKOLA ALE WYSZŁO JAK WYSZŁO W SUMIE CHCIELISMY, DRUGIE TO MAMY . ZNOWU BEDE NA URLOPIE . HE HE

martyna25 (offline)

05-05-2010 08:17:09

Warszawa
ewciamasz racje z tym interneten,ze czasami to sie czlowiek czegos naczyta a pozniej spac po nocy nie mozesmiling smileyminie tylko cos zabolalo to od razu szukalam zlotego srodka w necie,a jak wyczytalam jakies zle rzeczy to od razu dzien mialam bardzo smutny.Dzieki za mile slowa odnosnie mebeleksmiling smiley
Ja mam jeszcze 3 tyg do porodu,a tak sie boje......mam nadzieje,ze zdarze na czas i wszystko pojdzie oksmiling smiley

ewka3952 (offline)

05-05-2010 08:50:18

warszawa
WIDZIAŁAM POKOIK. JEST SLICZNY.:sleeping_baby_55: TYLKO GŁUPIO MI PISAĆ , ALE NIE POWINO SIE STAWIAĆ ŁUŻECZKA PRZY OKNIE . SORY ZE TAK CI NAPISAŁAM.JA NIKOLI TEŻ ZROBIŁAM POKOIK NA RÓŻOWO ALE JA TO NA MAKSA. JA TEŻ MIAŁAM PRZY OKNIE ALEJAK PRZYSZŁA POŁOŻNA TO MI ZWRUCIŁA UWAGE. ZOBACZYSZ JUŻ ZARAZ BEDZIESZ ZE SWOJA CÓRCIĄ.. JA JESZCZE MAM TYLE CZASU . U MNIE JEST WIELKI MINUS BO JA PALE ,RAZ MNIE ODRZUCA , A NIERAZ BYM CAŁA PACZKE TEGO ŚWISTWA WYPALIŁA. MAM WYŻUTY SUMIENIA:whipping:JA NAPOCZĄTKU BAŁAM SIE PRZEWINĄC A PÓZNIEJ SAMO PRZECHODZI BO TO TAKIE MALENKI . W KTÓRYM TYGODNIU DOWIEDZIAŁAS SIE ZE BEDZIE CÓRA .
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5288, Posty: 1332864, Użytkownicy: 73137.
Ostatnio dołączył/a fall_apart.

Statystyki tego forum
Wątki: 790, Posty: 147611.