Zapraszam przyszłe mamusie WArszawianki

Wysłane przez martyna25 

sw33tbaby (offline)

06-05-2010 16:17:39

Warszawa
Ewka a w którym tygodniu byłas na USG ?smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

ewka3952 (offline)

06-05-2010 16:37:59

warszawa
6 tygodniu chciał potwierdzic

sw33tbaby (offline)

06-05-2010 16:53:18

Warszawa
Ewka
Ja myśle , że w przyszłym tygodniu i ja usłysze bicie serduszka mojego bombelka smiling smiley

martyna25 (offline)

06-05-2010 17:03:31

Warszawa
dziewczynki ja to pierwsze usg robilam w 4 tyg,co prawda nie widac bylo zarodka,bo to za krotki okres ale widoczny byl pecherzyk ciazowy a to wiadomo,ze mamla dzidzia juz tam zyjesmiling smileyJeszcze jej nie widac,ale jest napewnosmiling smiley
sw33tbabywiem z doswiadczenia,ze tak szybko nie uslyszysz bicia serduszka,doplerem tak wczesnie jest to szkodliwe,ale bedziesz mogla zobaczyc na ekranie jak macha do ciebie mala fasolkasmiling smiley
Napewno masz juz slicznego bobaska w brzuszku,lecz dluga droga przed Toba az 9 miesiecy,ja zycze ci aby przelecialy bez mdlosci i jak w najlepszym i najszybszych chwilachsmiling smiley
A pracujesz wogole????

sw33tbaby (offline)

06-05-2010 17:20:02

Warszawa
Martyna miejmy nadzieje , że tak bedzie , póki co mam rano malutkie mdłości i troszke wieczorkiem i chodze czesciej siusiu. Tak poki co pracujesmiling smiley

ewka3952 (offline)

07-05-2010 11:20:39

warszawa
JA MAM RANO MDŁOSCI JAK COŚ ZJEM . I MUSZE TO NIESTETY W KIBELKU ZOSTAWIC. HEHE KUPIŁAM SPECJANIE TAKIE WITAMINY NA MDŁOSCI NIC NIE POMAGAJA . TERAZ MI SIE SKONCZA TO KUOIE SOBIE . FEMINTAL PODOBNO ONE SA DOBRE I 1 DZIENIE SIE BIERZE , A TERAZ BIORE PRENATAL COMPLEX. JANIKI MNIE BOLĄ MACICA SIE POWIEKSZA .
MARTYNA TY MYSLAŁAS ŻE CO BEDZIESZ MIAŁA . CZUŁAS ZE BEDZIE DZIURAWIEC HAHA ,, TAK MÓWIĄ ZE NAM TERAZ BY SIE PRZYDAŁ CHŁŁOPIEC .babki z piasku

ewka3952 (offline)

07-05-2010 11:22:20

warszawa
dziecko z samochodem NIKOLA POWIEDZIAŁA ZE CHCE MIEC CC SIOSTRZYCZKE BO CHŁOPCY JA BIJĄ .

martyna25 (offline)

07-05-2010 11:44:46

Warszawa
Ewciadla mnie to bylo obojetne co,aby bylo zdrowe,ale moj maz strasznie sie nakrecal na dziewczynke i tak mnie tym zarazil,ze tez zaczela marzyc o cipcesmiling smiley
Co do dolegliwosci to ja od samego poczatku,ymiotowalam,mialam wstret do jedzenia,wszystko mi smierdzialo starym miesem,schudlam na poczatek 6 kilo i mdlalam.To bylo okropne wspomnienie,dopiero po 6 miesiacu mi przeszlo i swoje nadrobilamwinking smiley
Wpierdzielam teraz jak szalonasmiling smileywszystkowinking smiley

dzidziak (offline)

07-05-2010 11:51:08

hajka dziewczynysmiling smiley
U mnie wszystko ok, podbrzusze mnie czasem pobolewa i kuje ale generalnie jest ok. Rano i wieczorami mam dziwne uczucie w zaladku, moze to mdloscismiling smiley
martyna25 - jak sie czujesz? Twoj czas zbliza sie nie ublagalnie a cos wspominalas o skurczach czyzybys planowala urodzic przed czasemwinking smiley
Powiedz czy juz masz spakowana torbe do szpitala? Obejrzalam Twoja galerie pokoik jest sliczny i gustownysmiling smiley I Twoj brzusio sliczny, chyba duzo nie przytylas? Jak Twoje malenstwo bedzie sie nazywalo?
ewka3952 - widze ze specem jestessmiling smiley Jak Twoje samopoczucie?
sw33tbaby - jesli tyle testow CI wyszlo ze jestes to napewno jestes, ja juz po pierwszym tescie czyli w 4 tyg polecialam sobie zrobic bhcg i wyszlo ze jestemsmiling smiley

ewka3952 (offline)

07-05-2010 12:02:49

warszawa
SPECEM ZALEŻY OD CZEGO HE HE . JA TAK SOBIE MAMMDŁOSCI RANO JAK COŚ ZJEM TO ODRAZU BEEEEEEEEEEEEEE.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5143, Posty: 1271305, Użytkownicy: 72678.
Ostatnio dołączył/a Petronella.

Statystyki tego forum
Wątki: 762, Posty: 147421.