Zapraszam przyszłe mamusie WArszawianki

Wysłane przez martyna25 

1mama1 (offline)

14-05-2010 12:24:37

ja pierwsze dziecko rodziłam na Żelaznej i teraz też. Poród bez zastrzeżeń, położnej swojej nie miałam, dostałam z marszu, bardzo fajna babka! poród przebiegał dość sprawnie i oby teraz też tak było. Rodzę tam bo mam lekarza z tego szpitala, prowadzi całą ciążę
ewka ja jak rodziłam Jasia to na drzwiach izby przyjęc jak wół było napisane BRAK MIEJSC, skandal po prostu!!! ale że przyjechałam cała zalana, wody mi odeszły po drodze to od razu mnie wpuścili bez żadnego ale..., a jak wspomniałam, ze mam lekarza od nich to już w ogóle kompleksowa opieka

[link widoczny po zalogowaniu]

martyna25 (offline)

14-05-2010 16:02:00

Warszawa
kurwata nasza sluzba sdrowia tylko usiasc i plakacsad smiley

aga1984 (offline)

16-05-2010 18:38:04

Witam witam...
mokotów się kłania=)
madalinskiego..do szpitala mam 15 min na pieszo=)
co do sluzby zdrowia to swieta prawda...od kilku lat lecze sie prywatnie...
my dopiero poczatek termin na 17 grudnia=)
pozdrawiam!

dzidziak (offline)

17-05-2010 10:46:30

aga1984 - ja mam lekarza z madalinskiego wiec mam nadzieje ze tam mnie pokieruje na porod, a termin mam na 18 grudniawinking smiley

aga1984 (offline)

17-05-2010 16:40:41

ja mam termin na 17 grudnia=)
moze sie spotkamy=)

dzidziak (offline)

18-05-2010 10:24:23

martyna25 (offline)

18-05-2010 16:03:29

Warszawa
Dzewczynki u mnie cos sie dzieje.W nocy skurcze ale jeszcze nie te wlasciwe,w sobote bylam na usg,coreczka wazy 3800 takze grubasek bedziesmiling smiley
Glowka juz jest bardzo nisko takze miednica i kosc lonowa daje mi popalic,bol okrotny.....
Bylyscie w wekend w sadyba best mall byly darmowe usg,czy ktoras z was sie tam dostala??????
Jak cos sie u mnie wykluje napewno dam znac,do wtorku mam czassmiling smileya poki co trzymajcie kciuki,ja za was tez trzymam mocno.
Jeszcze macie troszke czasu wiec korzystajcie poki mozecie,bo poznej ciaza jest naprawde meczacasmiling smiley

dzidziak (offline)

18-05-2010 16:37:04

kurcze nie wiedzialam ze byly darmowe usg bo bym polecialawinking smiley
Z tego co piszesz to faktycznie wkrotce bedziesz mamusia pelna gebawinking smiley A Twoja kruszynka nie jest wcale kruszynkasmiling smiley Znaczy ze dobrze sie odzywialas ze coreczka tak dobrze uroslasmiling smiley A tak wogole to jak Malenstwo bedzie sie nazywala?
Trzymam kciuki zebys szybciutko urodzilasmiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-18 16:38 przez dzidziak.

martyna25 (offline)

19-05-2010 09:04:26

Warszawa
Coreczka Basia,stwierdzilsmy z mezem ze takie Polskie,tradycyjne jest ok.
smiling smiley

sw33tbaby (offline)

19-05-2010 12:17:12

Warszawa
Hej przyszłe mamusie.
Wczoraj byłam na USG widziałam już moją fasolke 6,5 mm i jak serduszko bije smiling smiley Tak sie boje zeby wszystko było ok. Nawet nie wiem jak z lekarzami mam rozmawiac. Coprawda wczoraj dostałam skierowanie na badania , ale Pani doktor nie założyła mi żadnej książeczki ciąży a jak zapytałam o zaswiaczenie do pracy ze jestem w ciązy to powiedziała że dopiero w 12 tygodniu mi da. Z tego co widze macie większe doświadczenie ode mnie , to moja pierwsza ciąża więc może coś mi podpowiecie , bo może ja sie niepotrzebnie stresuje i zawsze się to tak odbywa.

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5207, Posty: 1287575, Użytkownicy: 72832.
Ostatnio dołączył/a gabrielalukaszewicz12.

Statystyki tego forum
Wątki: 779, Posty: 147535.