Zapraszam przyszłe mamusie WArszawianki

Wysłane przez martyna25 

ewka3952 (offline)

19-05-2010 15:19:46

warszawa
sw33tbabywitam mi lekarz założył książeczke ciąży w 9 tygodniu po badaniach . wiec nie martw sie.ciąża wszystko bedzie dobrze. martyna dziewczyno ty to nawet zaraz możesz rodzic jak masz głowke już bardzo nisko to kochaniutka karmienie piersią bedzie niebawem z tobą twoja basia :wozek:

sw33tbaby (offline)

19-05-2010 15:25:52

Warszawa
Ewka dzieki za odpowiedz. A kiedy dostałas zaświadczenie że jesteś w ciąży?

[link widoczny po zalogowaniu]

ewka3952 (offline)

19-05-2010 15:53:57

warszawa
ja nie pracuje wiec nie potrzebowałam ale jak lekarz zakładał mi książeczke to sie pytał czy pracuje . wiec jak tobie bedzie zakładał to pewnie ci wypiszeradość

sw33tbaby (offline)

19-05-2010 16:09:10

Warszawa
Postanowiłam zmienić moją panią doktor bo jakoś sie przy niej stresuje i ide w środe do innego lekarza, mam nadzieje ze w końcu dobrze trafie smiling smiley

dzidziak (offline)

21-05-2010 08:14:31

sw33tbaby nie przejmuj sie ze nie masz jeszcze zalozonej karty ciazy, ja tez jeszcze nie mam. Wszystko zalezy jaki lekarz i wcale to nie oznacza ze jest kiepski, ale jesli nie mialas zaufania do swojej to napewno dobrze zrobilas zmieniajac. Ja w poprzedniej ciazy dlugo szukalam dobrego lekarza niestety troche za pozno go znalazlam bo ciazy nie udalo sie uratowac ale w chwili obecnej lekarza za zadne skarby bym nie zamienila, wiec jesli chcesz moge Ci dac namiary na mojego.

martyna25 imie Basia slicznie.....znam jedna mala lobuziare o tym imieniusmiling smiley Trzmam kciuki zeby Basia bezbolesnie wyszla na swiatsmiling smiley

Ja dzsiaj biegne na usg i juz sie denerwuje czy oby wszstko bedzie ok...chociaz wiem ze bedziesmiling smiley

sw33tbaby (offline)

21-05-2010 10:37:54

Warszawa
Dzidziak w środe jestem umówiona na wizyte u lekarza .Pojde i przekonam sie jakie ma podejście jeżeli znowu będzie jakaś klapa to wtedy będę Ci wdzięczna za namiary na Twojego lekarza.Teraz ide do trzeciego ...Pierwsza pani doktor z NFZ na pierwszej wizycie stwierdziła ze to prawdopodobnie ciąża , kazała mi przyjść za tydzien. Po tygodniu na wizycie powiedziała mi ze macica bez zmian i ona wcale nie jest pewna czy jestem w ciąży i ma tylko podejrzenia więc mam przyjśc za tydzien i być może wtedy łaskawie da mi skierowanie na badania o które ją prosze. Wkurzyłam się i tego samego dnia pojechałam do innej pani doktor ... tym razem prywatnie. Zrobiła mi USG widać było pęcherzyk ciążowy i ciałko żóltkowe to był 5 tydzień i 6 dzien. Powiedziała mi że w sumie to niewiadomo co może z tego być i mam być przygotowana na ewentualność że "nic z tego nie bedzie" dała mi recepte na Duphaston i kazała się zjawić za tydzien. Poszłam we wtorek a pani doktor przywitałą mnie jak intruza " a co Ty tu robisz? " zwłaszcza ze sobie nie przypominam żebyśmy były na "Ty". Zrobiła mi USG zobaczyłąm moją fasolke , coprawda powiedziała mi tym razem ze wszystko ok i dała skierowanie na badania ale jak ja poprosiłam o zaświadczenie do pracy ze jestem w ciąży to mi nie dała...powiedziała że mamy czas do 12 tyg...Poza tym jakoś nie czuje się bezpiecznie pod jej opieką ... Wydaje mi się że lekarz powinien wszystko tłumaczyć i uspakajać pacjentke a nie straszyc ...

sw33tbaby (offline)

21-05-2010 10:39:50

Warszawa

martyna25 (offline)

21-05-2010 12:02:21

Warszawa
JA BYLAM NA PIEWSZYM USG W 4 TYGODNIU CIAZY I JUZ MI WYKRYTO PECHERZYK CIAZOWY,MAM BARDZO DOBREGO GINA TYLKO PRYWATNIE ZA 200ZL ROBI SWIETNE BADANIA,JAK COS TO MOGE PODAC DO NIEJ NUM????
TERAZ TO JUZ CHODZE NA NFZ,TYLKO KONIECZNIE MOWCIE,ZE CIEZKA MACIE PRACE,WYMIOTUJECIE,STRESUJECIE SIE I WOGOLE,U MNIE NIE BYLO PROBLEMU ZE ZWOLNIENIEM.
CALUJE

sw33tbaby (offline)

21-05-2010 12:51:24

Warszawa
Martyna poczekam do środy i będę myśleć wtedy co dalej. A jak sie w ogóle czujesz?smiling smiley

martyna25 (offline)

21-05-2010 17:47:19

Warszawa
sw33no ja to juz ciezkosmiling smiley
Nogi puchna,rece,ledwo chodzesad smileynoce zarwane,stres jak cholera,ale wytrzymam jeszcze chaha,nie mam innego wyjscia.Od samego poczatku mialam ciaze zagrozona,duzo przezylam,takze wspolczuje wszystkim co maja jakies problemy.Teraz juz jest ok,dlatego mimo tych dolegliwosci staram sie cieszyc ta ciaza i nie narzekac,wiec glowa do gorysmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5289, Posty: 1333194, Użytkownicy: 73138.
Ostatnio dołączył/a KarolinaLilka.

Statystyki tego forum
Wątki: 790, Posty: 147611.