Zapraszam przyszłe mamusie WArszawianki

Wysłane przez martyna25 

ewka3952 (offline)

22-05-2010 09:20:35

warszawa
matynko ja myslałam ze ty już dawno na porodówce jestes a tu widze ze nicie wo.karmienie piersią

martyna25 (offline)

22-05-2010 21:20:04

Warszawa
ewciano niestety ja jeszcze walczewinking smiley
Skurcze jakies sa,bol w miednicy i w krzyzu ale jeszcze nie ten wlasciwy.Jestem juz wycienczona,wkurzaja mnie najbardziej telefony od rodziny czy juz urodzilas,sasiadki tez wypytuja,a ja ciagne sie dalej z tym brzucholemwinking smiley
Juz mi tak ciezko.....
A Ty urodzilas swoja mala w terminie czy jak????
Pozdrawiam serdecznie i caluje
sw33a dlaczego dostalas duphostan????pytam,bo ja tez go stosowalam na poczatku,bo wykryto mi krwiaka i musialam miec ciaze podtrzymywana wlasnie tym hormonem,pozniej moj zoladek nie tolerowal tego to zmienili mi na luteine dopochwowa i bylo ok.
Jestem ciekawa na co Ty dostalas.
Trzymam za was mocne kciuki,bedzie git,moge wam tylko podpowiedziec,by nie martwic sie na zapas i kupic sobie ksiazke pod tytulem W OCZEKIWANIU NA DZIECKOwiecej sie z niej dowiecie niz od tych naszych swietnych lekarzy,swietnie opisana,kazdy problem,kazdy miesiac ciazy jak i co sie moze zdarzyc,naprawde swietnawinking smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-22 21:28 przez martyna25.

dzidziak (offline)

22-05-2010 21:28:02

martyna25- moze musisz jeszcze poczekac te 4 dni i urodzisz w terminiewinking smiley
sw33tbaby - fakt trafilas na beznadziejnego lekarza, najwazniejsze zebys do niego miala zaufanie, wiec jesli w srode nie bedziesz zadowolona to koniecznie zmien lekarza. Moj gin przyjmuje w szpitalu na madalinskiego ale wiem ze na wizyte sie czeka nawet 3 miesiace, ja do niego chodze priv ale place 250PLN ale tez wiem ze warto.
Moje malenstwo ma sie dobrze i ma az 3,7 cm "wzrostu" serducho bije 168/min wiec jestem spokojna. Chociaz doktor uprzedzil mnie ze moge miec plamienia ale nie powinny byc nie bezpieczne wiec przynajmniej moge sie przygotowac i nie wpadac w panike. Ale szczerze wierze ze zadne plamienia mi nie wystapia
Niestety wyszlo ze mam anemie i musze wiecej jesc zelaza, tyle ze co mam jesc skoro te rzeczy mi wogole nie smakuja...kurcze bede musiala sie zmusic

[link widoczny po zalogowaniu]

martyna25 (offline)

22-05-2010 21:32:20

Warszawa
dzidziakbardzo sie ciesze ze u Ciebie wszystko oksmiling smiley
Tylko takie wiesci chce od was slyszecwinking smiley
Macie jeszcze troszke czasu to relaksujcie sie duzo odpoczywajcie .

sw33tbaby (offline)

23-05-2010 10:33:01

Warszawa
Martyna powiam Ci szczerze nawet nie wiem dlaczego. Pani doktor jak zobaczyłą pęcherzyk 7.8 mm i ciałko zółtkowe w 6t6d i nie widziała fasolki to powiedziała mi że niewiadomo co może z tego być i dała mi duphaston 2xdziennie jak teraz byłam( po 7 dniach) i zobaczyła fasolke to kazała mi jeszcze 1 opak . wziąść.
Dzidziak gratuluje , na pewno wszystko bedzie dobrze.Wiem , że dość długo się czeka na wizyte w szpitalu na Madalińskiego , bo jak dzwoniłam pytac 5maja to dowiedziałam sie ze dopiero na połowe czerwca można się zapisać na wizyte.A zależało mi na tym szpitalu bo mam niedaleko . No nic trudno ....poczekam do środy jak odwiedze kolejnego gina i będe wtedy myslec co dalej smiling smiley

martyna25 (offline)

23-05-2010 12:50:24

Warszawa
SW33TO PEWNIE TAK DLA BEZPIECZENSTWA DOSTALAS,TO DOBRZE,ONE Z TEGO CO WIEM TO NIE SZKODLIWE DLA PLODU,TAKZE GLOWA DO GORY.
CALUJE MOCNIUTKO

sw33tbaby (offline)

23-05-2010 12:59:57

Warszawa
Martyna tez tak mysle ale boje sie ze jak odstawie to moze sie cos stacsad smiley

martyna25 (offline)

23-05-2010 17:33:40

Warszawa
Ja odstawilam po 2 miesiacach,ale bierz i niczym sie martw,trzeba myslec pozytywniesmiling smiley
Glowa do gorywinking smiley

ewka3952 (offline)

23-05-2010 20:58:28

warszawa
martyna ja urodziłam miesiac w czesniej:sleeping_baby_55:

martyna25 (offline)

24-05-2010 07:48:39

Warszawa
ewciaale tak poprostu????czy zle obliczyli Ci dzien porodu??
Ja melduje sie jeszcze 2 w1.
jutro mam sie wstawic na izbe,dam znac,moze mnie zostawiawinking smiley
Milego dzionka
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5277, Posty: 1319708, Użytkownicy: 73080.
Ostatnio dołączył/a MamaBasia36.

Statystyki tego forum
Wątki: 790, Posty: 147600.