Zapraszam przyszłe mamusie WArszawianki

Wysłane przez martyna25 

martyna25 (offline)

05-05-2010 09:21:13

Warszawa
Dokladnie w 21 powiedzial mi ze na 80 % dziewczynka,a w 25 juz widzial wargi sromowesmiling smiley
Dobrze wiedziec z tym lozeczkiem,ja bardzo chetnie slucham innych opini i sie nie obrazamwinking smileyto moja pierwsza dzidzia i oczywiste jest ze chce dla niej jak najlepiejwinking smiley
Nie pal Ewcia szkoda zdrowia,ja to nie mam z tym problemu,wiem ze jest ciezko ale o ile bedziesz zdrowsza ty i dzidziasmiling smileyPogoda dzis u nas do dup.....y tylko lezec nie???
Pozdrawaiam

sw33tbaby (offline)

06-05-2010 14:24:36

Warszawa
Hej wszystkim.
Mam nadzieje , że i ja będe mamusią . W niedziele robiłam 2 testy , obydwa wyszły pozytywne smiling smiley wczoraj byłam u ginekologa i Pani doktor powiedziała po zbadaniu mnie , że wszystko na to wskazuje , że będę mamusią kazała zebym zaczeła łykać kwas foliowy i żebym przyszła za tydzień , wtedy zbada mnie jeszcze raz i dostanę skierowania na badania . Tak bardzo chciała bym zeby wszystko było ok. Jeśli dobrze licze to byłb już 6ty tydzien....

[link widoczny po zalogowaniu]

ewka3952 (offline)

06-05-2010 14:48:06

warszawa
ciążawitam sw33tbaby na pewno jesteśja przypadkowo zrobiłam 1 test wyszedł słabo widoczny ale były 2 kreseczki póznie zrobiłam znowu 1 tez tak wyszło i tak zrobiłam 4 .lekarz ppowiedział mi to samo co tobie ze pewnie jestem umówił mnie na usg i tam była fasolka z bijacym serduszkim . to ja jestem u ciebie pewna ze ty jestes. gratulacjie. z jakiej dzielnicy jestes. pozdrawiamkarmienie piersią

ewka3952 (offline)

06-05-2010 15:09:34

warszawa
:bebe:martyna daj znac jak urodzisz. pada cały czas mi niedobrze . ty to masz za soba.płacze sobie a za chwile sie smieje[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

martyna25 (offline)

06-05-2010 15:21:27

Warszawa
ewciadaj spokoj ja dzisiaj cala noc nie spalam,juz skurcze mam coraz silniejsze,brzuch mi przeszkadza,krece sie w nocy,chrapie okropnie,maz spac przeze mnie nie moze;(Ogolnie tez sie zle dzis czuje,tez rycze!!!!!!Ta pogoda mnie rozwala,w dup..ie mam taki maj;(
Cisnienie mi dzis skacze jak szalone,wogole jakos dziwnie mi dzis!!!!!
Sw33tbabywitaj z namismiling smileyTrzymam kciuki by Twoje 2 kreseczki okazaly sie prawdasmiling smileynapewno tak,nie ma innej mozliwoscismiling smiley
Dzidziak odzywaj sie czy wszystko ok??????????????????????????
Ja juz jak sie rozpakuje napewno dam znac,ale nie zapowiada sie jesczesmiling smiley

sw33tbaby (offline)

06-05-2010 15:32:21

Warszawa
Hej Martyna25.
Widze , że ty juz zaniedługo mamusią zostaniesz ....tez bym tak chciałasmiling smiley3 mam kciuki za to żebyporód przebiegł szybko i żeby córcia była zdrowa !!!!Ja robiłam test w niedziele popołudniu ta ciązowa kreseczka wyskoczyła najpierw i była jasniutka ale zanim sie pojawiła druga to juz ta pierwsza zdazyła sciemniec , około 16tej powtorzyłam test i również wyszedł pozytywny. Mam nadzieje , że wszystko jest ok ....nie moge się doczekać już wtorku.

sw33tbaby (offline)

06-05-2010 15:38:29

Warszawa

ewka3952 (offline)

06-05-2010 16:03:02

warszawa
ja żoliborz a nawt bielany. mówie ci ze jestes w ciąży , ja moja ciąże wykryłam bardzo wczesnie , w 4 ,5 tygodniu. chociasz nie jestem lekarzem ale wiem jak było ze mną . a zrób sobie jeszcze jeden do 3 razy sztuka. ha ha powodzenia

ewka3952 (offline)

06-05-2010 16:06:02

warszawa
martyna wiesz podoba mi sie te imie.;-] ja przed przed urodzeniem , nikoli to cała noc nie spałam kreciłam sie , brzuch mnie też bolał. mi sie wydaje ze już tuż tuż. o jejku ja tak tu pisze jak bym sie znała jak lekarz . ha ha hehe

ewka3952 (offline)

06-05-2010 16:08:40

warszawa
ewka3952
martyna wiesz podoba mi sie te imie.;-] ja przed przed urodzeniem , nikoli to cała noc nie spałam kreciłam sie , brzuch mnie też bolał. mi sie wydaje ze już tuż tuż. o jejku ja tak tu pisze jak bym sie znała jak lekarz . ha ha hehe
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5289, Posty: 1333194, Użytkownicy: 73138.
Ostatnio dołączył/a KarolinaLilka.

Statystyki tego forum
Wątki: 790, Posty: 147611.