Zapraszam przyszłe mamusie WArszawianki

Wysłane przez martyna25 

dzidziak (offline)

01-06-2010 14:43:25

sw33tbaby - bodazje moze tak sie zdazyc ze wymioty pojawia sie dopiero w 8 tyg, ja naszczescie nie mialam do tej pory wymiotow, ale nudnosci nadal mi towarzysza chociaz moze juz rzadziej.

[link widoczny po zalogowaniu]

sw33tbaby (offline)

01-06-2010 14:57:59

Warszawa
Dzidziak oby do 12 tyg poźniej podobno jest już lepiej ;]

ewka3952 (offline)

02-06-2010 11:57:49

warszawa
czesc dziewczynki co tam u was dawno sie nie odzywałam, ale jakoś nie było jak . dzisiaj byłam u lekarza gin normalnie jestem w szoku jak moje dziecko zgieło noge i chciało kopnąc asz lekarz sie zasmiał . jestem w 13 tygodniu tak wychodzi z usg i tak z miesiączki. w moim profilu zamiesciłam zdjecie dzidzi . cała buzie. wyniki mam dobre. z usg powiedział mi lekarz ze wszystko okciąża. jak sie czuje,lepiej już piersi mnie tylko rwą. a i dzisiaj troche zwymioto................ jak myłam zeby musze sobie zmienic szczoteczke na inna bo mam elektryczna a ona mnie podrażnia . a co u was dziecko z lodem

sw33tbaby (offline)

02-06-2010 16:17:21

Warszawa
Ewka no to fajnie, najważniejsze ze wszystko jest ok. Ja jeszcze musze czekać 4 tygodnie zeby zobaczyć co słychać i jak rozwija sie mój dzidziuśsmiling smiley O wymiotach nic nie mów nawet .... no ale podobno jak ma sie mdłości i te wy... to świadczy o tym że wszystko jest ok ...tak mi powiedzial gin .

dzidziak (offline)

03-06-2010 12:40:42

ewka3952 - super ze z maluszkiem wszystko ok. bo to najwazniejszesmiling smiley Ku rcze skoro 13 tyd to czemu jeszcze sie ciebie czepiaja wymiotki, powinny pojsc w zapomnienie, moze to bylo ostatni razsmiling smiley Nie moge podejzec twojego szkraba...chyba dlatego ze nie mam Cie w znajomychsad smiley
sw33tbaby - tobie tez wspolczuje z wymiotkami.
ja naszczecie ich nie mam, jedynie nudnosci ale tez juz sie nie moge doczekac az minasmiling smiley Za tydzien ide na usg ..oby bylo wszystko dobrze

ewka3952 (offline)

03-06-2010 20:52:17

warszawa
dzidziakwłasnie zaprosiłam cie do znajomych to obejrzysz. wszystko bedzie dobrze . ja sie bardzo bałam jak szłam na usg. ja wymotowałam po kawie jak umyłam zabki . ale juz nie mam. młody kozak

dzidziak (offline)

04-06-2010 08:43:10

ewka3952 - thx za zaproszeniesmiling smiley, obejrzalam Twoje malenstwo, sliczniutki maly plywakwinking smiley
Mam taka nadzieje ze z moim malenstwem bedzie ok, bo dlaczego by nie?smiling smiley
Milego dnia, wydawalo mi sie ze dzisiaj mialo u nas swiecic slonce, a u mnie go braksad smiley

Dorotaa (offline)

10-06-2010 09:15:26

Zielonka
Witam przyszłe mamusie smiling smiley
Dołączam do waszego grona grinning smiley

dzidziak (offline)

10-06-2010 10:24:31

Witaj Dorotaa jak Twoje samopoczucie? Na kiedy masz termin?

Dorotaa (offline)

10-06-2010 12:28:48

Zielonka
Dzidziak dziś strasznie boli mnie głowa ;/ i rzygałam niedawno po jajecznicy, moje maleństwo jej nie lubi.
A termin mam na 19 listopada smiling smiley
A wy jak się czujecie?

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5288, Posty: 1333182, Użytkownicy: 73137.
Ostatnio dołączył/a fall_apart.

Statystyki tego forum
Wątki: 790, Posty: 147611.