Zapraszam przyszłe mamusie WArszawianki

Wysłane przez martyna25 

martyna25 (offline)

13-05-2010 19:34:47

Warszawa
Czesc 1mama1.
bardzo nam milo ze dolaczylassmiling smileyja juz czekam na swoja niunie i dzieli mnie od naszego spotkania tylko kilka dnismiling smileyboje sie jak cholerka,ale moze bedzie dobrze.
Z kad dokladnie jestes??????
Ja praga poludnie.Pozdrawiam was cieplutko

ewka3952 (offline)

13-05-2010 19:57:43

warszawa
martyna dawno cie nie było myslałam ze urodziłas . nie bój sie,:sleeping_baby_55:

ewka3952 (offline)

13-05-2010 19:58:39

warszawa
martyna wiecej seksuzakurzona kanapa

martyna25 (offline)

13-05-2010 21:19:27

Warszawa
ewka wlasnie nie moge sie bzykacsad smiley
Przez to ze moja ciaza byla zagrozona mam zakaz sexu do rozwiazania i 9 miesiecy moj maz jedzie na recznym hahahahsmiling smiley
Jakos tzreba przetrzymacsmiling smiley
Nie odzywalam sie bo te ostatnie dni sa dla mnie jak wiecznosc,strasznie sie denerwuje,nie spie po nocach i tylko gryze wszystkich na swojej drodze....
To czekanie mnie dobija,mam nadzieje ze urodze planowo a nie przenosze ciaze,bo tego bym nie zniosla.
Ide jutro do lekarza,chyba ostatnia wizyta i zobaczymy co tamsmiling smileyczy ta moja mala myszka chce juz opuscic maminy domek czy nie.A Ty jak sie czujesz??????????
Milej nocki.Buziaki

ewka3952 (offline)

14-05-2010 08:49:47

warszawa
oj wspujczuje tobie że zagrożona , i oczywiscie twojemu meżowi. ale po porodzie odrazu napewno to nie . ale jak cie chłopak dopadnie to ooooooooooooooooooooooooooooo. :jemiola:dziecko skaczące po kanapie własnie najgorsze jest czekanie . ja to miałam można powiedziec ze nagle poród bo niw musiałam tak czekac . zobaczymy jak bedzie z tą ciążą , ja sie czuje tak sobie mddłosci mam troche ale mnie głowa bolisad smiley

dzidziak (offline)

14-05-2010 09:49:35

martyna25 - ja tez myslalam ze juz urodzilassmiling smiley Nie denerwuj sie nie dlugo ten czas nadejdzie i Twoje malenstwo bedzie z Toba, oczywiscie zycze Ci zeby to bylo szybciej niz pozniejwinking smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

1mama1 (offline)

14-05-2010 09:59:16

jestem z bemowa. W którym szpitalu rodzicie? Martyna ty już na wylocie jesteś. Chyba powoli muszę wziąć się za kompletowanie wyprawki do szpitala i przywieźć od teściów gondolę, fotelik, kołyskę, no i znowu mi się zacznie smiling smiley

martyna25 (offline)

14-05-2010 10:42:19

Warszawa
dziewczynki jak rodze w instytucie matki i dziecka,bo tam tez mam lekarza prowadzacego,nie polecam nikomu,fatalne zajecie pacjetem,dzis wogole mnie nie chcial przyjac,bo stwierdzil,ze juz na dniach urodze i jak sie nic nie dzieje to niby po co!!!!masakra jakas!!!!
Trzymajcie za mnie kciuki no i oczywiscie bede wam opisywac co i jaksmiling smiley
Mlego dzionka.buzka

ewka3952 (offline)

14-05-2010 11:10:12

warszawa
1MAMA1JA RODZOŁAM MOJE PIERWSZE DZIECKO W SZPITALU BIELANSKIM MIAŁAM FARTA BO AKURAT BYŁO MIEJSCE . A TERAZ NIEWIEM MAM CZAS DO GRUDNIAciąża

ewka3952 (offline)

14-05-2010 11:11:17

warszawa
ewka3952
1MAMA1JA RODZIŁAM MOJE PIERWSZE DZIECKO W SZPITALU BIELANSKIM MIAŁAM FARTA BO AKURAT BYŁO MIEJSCE . A TERAZ, NIEWIEM MAM CZAS DO GRUDNIAciąża
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5118, Posty: 1266221, Użytkownicy: 72593.
Ostatnio dołączył/a NatAlkaPrzyjemna.

Statystyki tego forum
Wątki: 749, Posty: 147222.