Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Soniaa25 (offline)

17-02-2020 18:39:57

Wrocław
MamaKasia dziękujemy, że tu z nami jesteś :* daj znać po badaniu jak tam. Trzymam kciuki smiling smiley

Minka jak u Ciebie?

Maraska (offline)

17-02-2020 19:33:34

Czułów-Papiernia
Ja miałam cały dzień spokój od okresowych skurczy ale teraz wieczór i powróciły... Jeśli okres nie zawita do soboty to zrobię test. Choć jak już pisałam nie mam zbytniej nadziei...

minka170 (offline)

17-02-2020 19:56:38

Wrocław
Hej kochane :* Starałam się Was nadrobić i już nie pamiętam, co każdej miałam odpisać grinning smiley

Sonia, mi zawsze coś wyskakiwało i miałam paskudną cerę, ale od dwóch miesięcy nagle nic. Taka ładna cera, aż w szoku jestem.
Ale moim zdaniem kochana Twój organizm po prostu reguluje hormony i dlatego tak jest. Staraj się unikać słodkości i ostrości,mam nadzieję, że to coś da :*

Adz już zostało mało czasu i niedługo poznacie swoją księżniczkę. Wypoczywaj dużo :*

Kasia trzymam kciuki za pierwszą wizytę! smiling smiley

A ja sobie jakoś żyje. Mam płodne. Jutro lub pojutrze owulacja. Mąż łyka suplementy i nie marudzi ani trochę. Jest mocno zmobilizowany. Czekamy na ostatnie wyniki już niedlugo ma wizytę u androloga winking smiley Ten cykl i kolejny na bank nie robie żadnych testów, olewam to.

Soniaa25 (offline)

17-02-2020 20:28:19

Wrocław
Minka a stosowałas już ten żel?
Ja tak planuje w 22dc zrobić znowu prolaktynę na pewno i myślę nad progesteronem...ale jak nic się nie ruszyło i nie poprawiło to już za kolejny miesiąc olewam to i nic nie badam aż do wizyty...

minka170 (offline)

17-02-2020 21:03:57

Wrocław
Ach, miałam pisać o tym żelu ! Tak, używałam i jest całkiem niezły. Aż się zdziwiłam. Strasznie długo trzymał sie w środku jakoś i dopiero od wczorajszego przytulanka do dziś okolo 17 się trzymał chyba,bo poczułam bardzo mokro i duzo śluzu i tak myślę, że to ten żel wypłynął.

Sonia najgorsze jest to,że na poprawę tego progesteronu trzeba czekać..ale bardzo Ci kibicuję i mam nadzieję, że niedługo już będzie wyższy. Adz kiedyś pisała, że zaszła przy wartości coś około 7. Ja miałam prawie 17 i dupa. Także nie potrzeba go chyba aż tak dużo:*

Soniaa25 (offline)

17-02-2020 21:13:58

Wrocław
Minka domyślam się sad smiley w każdym razie już 4 miesiąc leczenia więc czekam na jego wzrost i czekam...chociaż teraz mnie niepokoi, że miałam 3 dni @ a teraz brązowe plamienie ale malutko....mam nadzieję, że to tylko po prostu końcówka @. Schizuje jak zaobserwuje coś innego niż dotychczas bo chce tylko normalnej @ bez żadnych udziwnień sad smiley a co dziwne dzisiaj cały dzień czuję jak tam w brzusiu coś ewidentnie pracuje bo co jakiś czas mnie kłuje...wrrr...może to inofem tak jakoś działa bo w sumie inne leki biorę te co wcześniej z tym, że z ovarinu przeszłam na inofem.

ellevv (offline)

17-02-2020 23:35:03

Też was dziewczyny nadal czytam i każdej z osobna trzymam kciuki. smiling smiley

Ktoś coś wspominał o brzydkiej ceserze i ostrym jedzonku ? Mówicie że ma to coś wspólnego?

Pogodna_Aga (offline)

18-02-2020 02:15:14

Łódź
ellevv
Też was dziewczyny nadal czytam i każdej z osobna trzymam kciuki. smiling smiley

Ktoś coś wspominał o brzydkiej ceserze i ostrym jedzonku ? Mówicie że ma to coś wspólnego?

Oj tak. Cera nie lubi ostrego jedzonka... Faktycznie wszelkie zmiany skórne wtedy wyłażą...

Miło, że tu też zaglądasz smiling smiley

U mnie teraz też po okresie ostatnie plamienia... W poniedziałek monitoring...

Soniaa25 (offline)

18-02-2020 06:08:42

Wrocław
Mi najgorzej cera reaguje na słodkie sad smiley po gorzkiej czekoladzie nic mi nie jest, ale jak zjem jakieś sztuczne u chemiczne dziadowstwo to od razu wysyp...

No to Aga nowy cykl, nowa nadzieja jak to mówią xd ja od jutra wchodzę do gry hah

ellevv (offline)

18-02-2020 08:33:51

Pogodna_Aga

Oj tak. Cera nie lubi ostrego jedzonka... Faktycznie wszelkie zmiany skórne wtedy wyłażą...

Miło, że tu też zaglądasz smiling smiley

U mnie teraz też po okresie ostatnie plamienia... W poniedziałek monitoring...

Muszę zwrócić uwagę u siebie jak to wygląda hmm. Bo ostatnio robię częściej cos ostrzejszego a twarz też wygląda jak 7 boskich nieszczęść
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5266, Posty: 1314229, Użytkownicy: 73056.
Ostatnio dołączył/a Aksanka.

Statystyki tego forum
Wątki: 356, Posty: 110396.