Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

MamaKasia2 (offline)

22-02-2020 17:18:35

Legnica
Jak tam dziewczynki? Mam nadzieje, że małp dalej nie ma ? smiling smiley
Maraska ja też potwierdzam, że nie ma co się tymi skurczami sugerować. Ja wieczorem na dzień przed pozytywnym testem jeszcze się zastanawiałam czy jest sens robić ten test, bo tak mnie brzuch okresowo bolał, że no miałam wrażenie, że lada moment mnie zaleje

MamaKasia2 (offline)

22-02-2020 17:21:20

Legnica
Ja pomału chyba zaczynam mieć pierwsze ciążowe objawy, coraz częściej mi słabo i niedobrze.. czasami się zastanawiam czy to nie z głodu, bo niby coś bym zjadla, ale na nic ochoty zbytniej nie mam. W czwartek smażyłam faworki to nawet jeszcze późnym wieczorem jakoś ten zapach tłuszczu za mną chodził, no wszystko mi ciągle capilo, myślałam że się pozygam. A i od mleka mnie trochę odrzucilo. W poprzednich ciazach czasem sobie pilam latte, a teraz nie wypije przez to mleko

Maraska (offline)

22-02-2020 17:46:34

Czułów-Papiernia
U mnie bez zmian. Lekkie skurcze brzucha, cycki nie bolą. Testu nie zrobiłam bo brak mi odwagi jak zobaczę negatywny...

Pogodna_Aga (offline)

22-02-2020 17:48:07

Łódź
MamaKasia2
Ja pomału chyba zaczynam mieć pierwsze ciążowe objawy, coraz częściej mi słabo i niedobrze.. czasami się zastanawiam czy to nie z głodu, bo niby coś bym zjadla, ale na nic ochoty zbytniej nie mam. W czwartek smażyłam faworki to nawet jeszcze późnym wieczorem jakoś ten zapach tłuszczu za mną chodził, no wszystko mi ciągle capilo, myślałam że się pozygam. A i od mleka mnie trochę odrzucilo. W poprzednich ciazach czasem sobie pilam latte, a teraz nie wypije przez to mleko

Co ja bym dala za takie objawy...

Ah... marzenie...
Nie móc pić latte... sikać co godzinę, skręcać sie na widok jedzenia...
Wkur... chłopa (i tak to robie grinning smiley, mam praktykę)

1 haft, 1 serducho, 1 ruch :confused: Chyba się już nie doczekam... A raczej prędzej mnie jasny trafi szlak!!

W poniedziałek idę na monitoring, jajnik mi dziś lewy dokucza... sad smiley

Paula1671 (offline)

22-02-2020 18:23:00

Warszawa
U mnie też bez zmian. @ nie ma ale czuję że będzie. Test ewentualnie w poniedziałek smiling smiley

Zazdroscimy tych objawów grinning smiley

Maraska (offline)

22-02-2020 18:27:04

Czułów-Papiernia
Paula widzę że mamy ten sam plan. Test w poniedziałek

MamaKasia2 (offline)

22-02-2020 18:37:26

Legnica
Doczekacie się dziewczynki ! Na pewno ! :*

Paula1671 (offline)

22-02-2020 18:37:52

Warszawa
Maraska to możemy robić test razem smiling smiley
Ale ja chyba nie zdążę, czuję że jutro będzie @ :/

minka170 (offline)

22-02-2020 20:29:45

Wrocław
Cześć Wam! My wracamy z gór. Dzisiaj widoki na stoku były bajeczne. Już śmigam szybko na nartach i ogólnie nawet nieźle sobie radzę. Tak jechałam wyciągiem i sobie pomyślałam, że może i dobrze,że nie zaszłam, bo przynajmniej sobie na nartach pojeździłam grinning smiley
Ogólny luz czuję .. czekam z niecierpliwością jedynie na wizytę męża u androloga smiling smiley Szkoda ,że sam ją odbędzie,bo to w godzinach mojej pracy ...

Trzymam kciuki za testujące :*:*

Soniaa25 (offline)

22-02-2020 20:36:14

Wrocław
Minka, a kiedy mąż ma wizytę? Super, że tak odpoczęłas aktywnie xd czasami dobrze jest odpiąć wrotki i wrzucić na taki pełen luz! Dlatego mi się marzy już urlop chociaż krótki, żeby oderwać się od codzienności. Wypróbowałam dziś ten żel z mężem i faktycznie poślizg fajny haha ale co się uśmiałam...jak to aplikowalam to tubka wydawała taki dźwięk ,że ma tylko na mnie krzyczał, że mam przestać się śmiać bo zaraz z niego zejdzie ciśnienie haha

Maraska i Paula testujcie kochane, a ja trzymam mocno kciuki za II kreski, których tutaj już dawno nie było!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5277, Posty: 1321177, Użytkownicy: 73086.
Ostatnio dołączył/a Natasza8620.

Statystyki tego forum
Wątki: 358, Posty: 110612.