Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Adz (offline)

16-02-2020 17:42:15

Cześć kobietki :*
Zgłaszam się ja bo ostatnio czytam was ale siedzę cicho. Nie mam nic ciekawego do opowiadania bo nie wychodzę z łóżka już od 2,5 tyg, na szczęście w środę do lekarza i módlcie się ze mną żebym mogła choć na spacer sobie wyjść bo na głowę dostanę w tym domu :-)

Jak u was samopoczucia ? :*

Maraska (offline)

16-02-2020 18:04:31

Czułów-Papiernia
U mnie skurcze przed okresowe coraz mocniejsze więc już chodzę zła jak osa i smutna jak zawsze przed okresem.

Soniaa25 (offline)

16-02-2020 19:53:57

Wrocław
Adz, a tak myślałam sobie o Tobie dzisiaj. Miło, że jeszcze tutaj do nas zaglądasz od czasu do czasu. Korzystaj z leżenia bo jak będzie maluch to zatęsknisz hah poza tym...czego się nie robi dla dziecka smiling smiley to wszystko dla waszego dobra. Jesteś bardzo dzielna! Oczywiście będziemy trzymały kciuki, a po lekarzu od razu daj znać co tam!

Adz (offline)

16-02-2020 20:32:44

Sonia ja zaglądam nawet dosyć często , poprostu tak sobie milczę a swoją drogą zauważyłam że ostatnio się zrobiło ogólnie tutaj dosyć cicho ;*
Dam znać kochana oczywiście, tak samo tutaj czekam na jakieś dobre wieści. Widziałam że u Minki powoli się wyjaśnia wszystko - i dobrze, zawsze lepiej wiedzieć i leczyć niż wariować w niewiedzy. Trzymam mocno kciuki za was wszystkie ;*

Maraska póki nie ma @ wszystko się może wydarzyć więc spokojnie :* jak przyjdzie @ to popłacz jeden dzień, wyrzuć całą złosc i z uśmiechem rozpocznij nowy cykl. Fasolka woli zamieszkać w spokojnym domku a nie pełnym nerwów i stresu. Trzymam kciuki żeby jednak franca nie przyszła i zebys się tu podzieliła z nami dobrymi wieściami ;*

Soniaa25 (offline)

16-02-2020 20:54:10

Wrocław
No ja tak jakoś dzisiaj poczułam, że mam dosyć...wiem, że krótko się leczę bo dopiero 4 miesiące, ale nie dość ,że po lekach czuję się jak wariatka to z moją cerą dzieje się coraz gorzej...miałam co prawda problemy od zawsze. Tylko w technikum w miarę miałam spokój. Ale teraz to jest jakaś masakra...nigdy nie miałam żadnego trądziku na policzkach, raz na ruski rok coś wyskoczyło. A teraz jakiś taki jakby meszek kulek pod skórą się zrobił i czuję to pod palcami i co jakiś czas wyskakuje coś większego...już nie mogę na siebie patrzeć...a to się pojawiło odkąd zaczęłam się leczyć...chce mieć kiedyś dziecko ale serio...nie za wszelką cenę

Biedronka87 (offline)

16-02-2020 22:07:40

Tomaszew
Witajcie kochane, nie odzywałam się by was nie dolowac bardziej. U mnie jakis psychiczny kryzys, nie tylko chodzi o dziecko, ale też małżeństwo, życie i pracę. Odnoszę wrażenie że nie tak chce żyć i muszę coś zmienić. A może to tylko chwilowe załamanie. Poza tym pogoda nie rozpieszcza.

Adz wszystko będzie dobrze :*

Sonia może organizm pozbywa się złych "toksyn" z organizmu i wyrzuca na cerę.

U mnie ogólnie czas płodnych i owu ale nawet nie obserwuję w tym cyklu organizmu. Temperaturę nawet przestałam mierzyć systematycznie. Jakoś się poddałam. Zmierzam ku końcowi z książką i szukam wydawcy. Mam zamiar zająć się jej promocja i odłożyć intensywne starania, najwyżej wpadnę smiling smiley

Pogodna_Aga (offline)

16-02-2020 23:22:49

Łódź
Cześć kobitki

Widzę, że tu jakieś chmury burzowe nad wątkiem... i jakiś taki nastrój... eh...

Jakaś staraczka powinna to przerwać...

Ja pierwszą połowę marca spędzę na wybieraniu zaległego urlopu z zeszłego roku... przy okazji omijajac największy bajzel w firmie....
Umowę mi przedłużyli tylko do listopada...

Z pensji zabrali mi 3 stówy, więc też jestem zła sad smiley

Na urlop żadnych planów... Przeszukiwałam nawet jakieś wycieczki zagraniczne, ale nic jakoś mi nie wpadło w oko. Tylko Cypr mi się podobał. W sensie, że może i bym coś wybrała... Facet by pojechał do Turcji, ale już byliśmy latem i ogólnie dwa razy to ileż można?
Mnie tam nie jara ciągle latanie w to samo miejsce, zwłaszcza, że to nie jakaś mała kasa jest to juz wole coś nowego zobaczyć... Niby mam gruszkę, więc wszystkiego dokładam z 400 zł na tydzień czasu... no ale...

Pewnie na nic sie nie zdecydujemy, bo jak zwykle on chce coś innego i jak chce coś innego...

A po za tym mi też się już kończy @, kwestia dnia i będzie cisza.

W tym roku pewnie urlop z książką... albo inny badziew... :confused:

Adz
Odpoczywaj, korzystaj z wolnego, leniuchuj się - czasem trzeba. A potem daj dobre wieści o porodzie bezbólowym grinning smiley

Kami1988 (offline)

17-02-2020 07:01:12

Piła
Witajcie! :-)
Adz milo, że zajrzalas :-)
Biedronka oby to było chwilowe - oby kolejny dzień przyniósł ogrom radości i pozytywnej energii smiling smiley
Aga - oby czas do listopada Wam w zupełności wystarczyl ;-) oczywiście z serducha życzę zdecydowanie szybciej pomyslnego finalu staran :-)
Przyznaje, że faktycznie czarna chmura nad naszym wątkiem.. ale po burzy wychodzi slonce wiec trzeba myśleć pozytywnie :-)
Ja na ten cykl nie przewiduje żadnych obserwacji.. w okolicach połowy marca kolejny termin okresu. Tyle wiem ;-)
Zadnegp badania szyjki , śluzu i innych cudów.. żyje tu i teraz. :-)
Niech się dzieje co ma dziać.. tyle cykli juz za mną, że chyba powinni niebawem wpisać nas w księgę rekordow Guinnessa- czy jak to się tam pisze..
W pt skonczyl mi sie okres.. w sobote nadrobilosmy walentynki heh i zalalo mnie na nowo.. eeech... ale.dzisiaj juz spokój..resztki oczyszczania się.. porażka.. ale nie dam się zwariować..
Zamowilam inofem i bedzie to juz 5 opakowanie i zarazem ostatnie . Taki mam wstępnie plan ;-p
Milego dnia! Ja zaraz do pracy.. choć jakoś się nie wyspałam.. blee... ;-p

Soniaa25 (offline)

17-02-2020 08:43:59

Wrocław
Biedronka nie wiem czy to oczyszczanie ale jest jakaś masakra...jeszcze chyba gluten muszę odstawić bo czytałam, że też takie zmiany po glutenie mogą być. A jeszcze odkąd jestem na diecie to nie jem słodyczy, tylko gorzka czekolada co jakiś czas ale ostatnio koleżanka miała urodziny w pracy i przyniosła cukierki i zjadłam ze 3 i po tym mnie też mega wysypało....także takich rzeczy muszę unikać jak ognia bo jak tylko zjem to za 5 min coś mam. Ale jakaś nabuzowana jestem dzisiaj... wszystko mnie wnerwia i głową strasznie boli sad smiley

MamaKasia2 (offline)

17-02-2020 18:13:23

Legnica
Cześć dziewczynki ! Wróciłam z Polski, pozegnalam brata no i powracam do szarej codzienności.
Nadrobilam Was i chciałabym coś sensownego napisać, ale serio nie wiem jak Was tu pocieszyć i pobudzić nadzieje... sad smiley przykro mi strasznie, że tyle musicie się naczekac i nacierpiec zanim zajdziecie w te upragnione ciaze... życie bywa niesprawiedliwe sad smiley ale nie traćcie wiary ! Na pewno się w końcu każdej uda winking smiley
Ja jutro mam 7+5tc i pierwsza wizytę - cieszę sie, że jest z rana to nie będzie mi sie dzień dluzyl wyczekujac terminu ;P Mam nadzieje, że wszystko w porządku i zobaczę silne maleństwo z pikającym serduszkiem <3
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5263, Posty: 1311672, Użytkownicy: 73046.
Ostatnio dołączył/a agus32.

Statystyki tego forum
Wątki: 356, Posty: 110267.