Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

MamaKasia2 (offline)

18-02-2020 12:02:43

Legnica
Ja już po wizycie - na szczęście wszystko ok smiling smiley widzieliśmy małe dzieciątko z bijącym serduszkiem <3 no i termin potwierdziła na 1.10

Biedronka87 (offline)

18-02-2020 16:19:22

Tomaszew
MamaKasia gratulacje smiling smiley tak się cieszę że wszystko w porządku a do 10 tak szybko zleci.

Biedronka87 (offline)

18-02-2020 16:21:50

Tomaszew
"Spotykam pary, które nie mogą zajść w ciążę. Pierwsze pytanie czy mają tatuaże, bo to konkretna furtka na otwieranie się na zło" Masz problem z zajściem w ciąze? Usuń tatuaże.

TAKI TEKST ZNALAZŁAM. JESZCZE CYCKOW Z PODŁOGI NIE ZEBRAŁAM A SZCZĘKI MUSZE POSZUKAĆ.

Soniaa25 (offline)

18-02-2020 16:42:23

Wrocław
Biedronka gdzie Ty to wynalazlas...co za głupota...

MamaKasia super, że wszystko w porządku. Dbaj o siebie i fasolkę smiling smiley

minka170 (offline)

18-02-2020 18:12:48

Wrocław
Kasia cieszę się,że wszystko w porządku:*

Mnie zabolał jajnik przed chwilą, więc pewnie mam owulację grinning smiley

Biedronka,haha, ale głupoty grinning smiley

Sonia, jak samopoczucie, juz po okresie? :*

Pogodna_Aga (offline)

18-02-2020 18:36:05

Łódź
Cześć

MamaKasia
Super, że tak ładnie Ci się udało znów zajść smiling smiley szczęściara! Ciesze się, że z maluszkiem wszytko dobrze. Może przerwiesz to pasmo tutejszych niepowodzeń smiling smiley

Jak Ty się czujesz Kasiu?

A ja w pracy w nocy zaciełam się papierem opuszek i to tak solidnie głeboko -normalnie wypadek w pracy... A paprze mi się to rozcięcie ledwo zahacze i już znów krwawie rrr...

Okresu koniec, nareszcie spokój... eye rolling smiley

Soniaa25 (offline)

18-02-2020 19:22:52

Wrocław
Minka to działajcie dziś xd ja się czuję jakoś dziś słabo, ale to chyba dlatego, że coś mnie rozkłada...czuję w kościach sad smiley a @ chyba mogę ogłosić oficjalny koniec. Jeszcze dziś lekkie plamienie ale tylko rano i teraz już nic na szczęście. Już mam ochotę ten żel przetestować ale jeszcze wstrzymam się kilka dni i popijam wiesiołka smiling smiley

minka170 (offline)

18-02-2020 21:06:45

Wrocław
Haha, dzialalismy grinning smiley ale co z tego wyjdzie...jak tak jak zawsze to średnio grinning smiley mam wyrąbane. Te dwa miesiace skupiam się na mężu i nie mogę się doczekać jego wizyty u androloga smiling smiley

Sonia żel fajna sprawa. Aż się zdziwiłam. Długo trzyma strasznie się w środku smiling smiley

Aga, przez tą rzadką krew, Twoje każde skaleczenie się kończy taką papraniną? smiling smiley

MamaKasia2 (offline)

19-02-2020 03:57:41

Legnica
Aga jak tak czytam o twoim problemie z krzepliwoscią to nie wiem czemu, ale zaraz nasuwa mi się jedna myśl "jejku żeby ona się nie wykrwawila podczas porodu, jak już uda jej się zajść". Może przesadzam, ale kurczę nie ukrywam że mnie trochę przerażają takie problemy z krzepliwoscią

Co do mojego samopoczucia to ogólnie nie najgorzej winking smiley mdłości jako takich nie mam póki co, ale Wzdyma mnie tak, że nieraz mam wrażenie że pekne, spodnie co rusz rozpinam. A i organizm się dopomina chyba trochę więcej kcal ? Bo czasem mi sie słabo robi - zjem sobie coś wtedy i jest trochę lepiej. No i ogólnie zmęczona, śpiąca- przez ostatni tydzień to z kurkami chodzę spać. Jak wytrzymam do 21 to chyba max. Najgorsze jest to, że jak tak zasnę od razu razem z dziećmi ok 20, tak potem często się budzę 2/3 W nocy już wyspana A i głodna. Pójdę, wysikam się i tak wierce się w łóżku. Czasem uda mi się zasnąć np po 4, prześpię się 1-2godz i już dzieci mi pobudkę robią i wtedy wstaje jak zombi... Także muszę chyba jakoś się przemoc i później kłaść się spać, co by to ciągiem spać do rana

Paula1671 (offline)

19-02-2020 07:34:40

Warszawa
Cześć dziewczyny smiling smiley
Jak tam u Was? Któraś może niedługo będzie testować?
MamaKasia cieszę się że wszystko z Fasolka dobrze grinning smiley

Ja mam 26dc i jak co miesiąc siada mi na głowę grinning smiley raczej małe szanse że się udało, mało staranek i możliwy brak owulacji bo nie byłam u gina.
Jedyne dziwne jest to że nie mam żadnych boli jak na @ a zawsze pojawiają się już tydzień przed. Boli w tedy podbrzusze a teraz często jajniki się odzywają.. No i już sobie wmawiam ze mogło się udać po HSG. A myślałam że w końcu się uspokoiłam, nie myślałam o tym za bardzo przez cały miesiąc. Bolą jeszcze piersi dosyć mocno i 'cale' zawsze bolaly same sutki ale to też na @ jest. W sobotę mam mieć @. Przez dwa dni będę w tedy w pracy jedyne wolne mam jutro i postanowiłam zrobić test, chociaż może być za wcześnie i mogło się wgl nie udać ale nie wytrzymam tongue sticking out smiley smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5263, Posty: 1311682, Użytkownicy: 73046.
Ostatnio dołączył/a agus32.

Statystyki tego forum
Wątki: 356, Posty: 110267.