Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Pogodna_Aga (offline)

12-02-2020 02:58:59

Łódź
Bardzo mi przykro kobitki, że tak powychodziło i nie widzę tu żadnych podwójnych kreseczek sad smiley

Aż nie może być...

Ja już mam coraz silniejsze bóle na @, także pewnie zawita w tym tygodniu... Już puka do drzwi winking smiley

Dziś ostatni dzień brania Luteiny...

Soniaa25 (offline)

12-02-2020 06:08:59

Wrocław
Narazie chyba nie mam siły i nerwów żeby szukać nowego lekarza...prędzej męża szybciej pogonie na badania xd

Klaudia9212 (offline)

12-02-2020 08:36:24

No ja dopiero 7 cs czyli jeszcze 5 zostało. Ale kończy mi się dupek w następnym cyklu to i tak podejdę do niego. Pomyślałam ze nie pójdę z pustymi rękami tylko już z wynikami badań smiling smiley a czuje ze hormony mi szaleją bo od czegos ten nie regularny cykl jest wiec i tak nie zaszkodzą ☺️

Czas leci i już nie chcemy czekać dłużej. smiling smiley

minka170 (offline)

12-02-2020 10:37:28

Wrocław
Muszę się z Wami podzielic informacja ,że mój ukochany zrobił część badan. I TSH mu wyszło 3.21. I prolaktyna ponad 2.5 raza podwyższona...
Sama nie wiem, co o tym myśleć. Umowil sie juz do dobrego androloga.

Klaudia9212 (offline)

12-02-2020 15:08:56

Przykro mi Minka, ale przynajmniej coś już wiecie. :* Myśle, ze ogarnięcie wszystko lekami albo suplementami :* i machnięcie w oka mgnieniu bobasa dziecko ze smoczkiem

Ja już po badaniach po pracy napisze jak wyszły winking smiley

Soniaa25 (offline)

12-02-2020 16:18:21

Wrocław
Minka, a kiedy mąż ma wizytę? Już lekarz ogarnie te wyniki i powie mu co dalej. I dokładnie, najważniejsze ,że znacie przyczynę. Teraz szybko się wyleczy i będzie dobrze. A w trakcie się starajcie bo nigdy nic nie wiadomo xd

Ja nadal czekam na @...cały czas w pracy siedze jak na szpilkach bo się boje, że zaraz mnie zaleje ..już na zapas podpaskę zakładam i co chwila latam do WC...ale cisza...tylko piersi bardzo bolą. I powiem wam, że jestem mega zmęczona w tym tygodniu...w domu doslownie padam na twarz i od dwóch dni pęka mi głowa...Minka jak Tobie ostatnio...jakaś masakra...ale podejrzewam, że przez pracę bo strasznie dużo tam ostatnio mam na głowie

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-02-12 17:15 przez Soniaa25.

MamaKasia2 (offline)

12-02-2020 20:33:28

Legnica
Sonia to że w 17dc nie miałaś jakiegoś super duże to pęcherzyka nie oznacza, że nie masz owu. Może masz ale później? Ja tak przed pierwszym synem miałam owulacje najczęściej właśnie po 20dc. W pierwszą ciąże zaszłam w 21/22dc winking smiley A druga fazę miałam zawsze 12dni także przy cyklach ok 32-34dni miałam właśnie ta owu dość późno w porównaniu do innych kobiet, ale miałam tak zawsze. Dopiero po ciazach cykle mi się trochę skrocily i teraz owu wypada mi tuż przed 20dc (17/18dc).
Jeśli nie umiesz stwierdzić po sluzie kiedy mogłabyś mieć dni płodne to lepiej nie rezygnujcie ze staranek za szybko tylko przeciagaj je

Soniaa25 (offline)

12-02-2020 20:54:00

Wrocław
MamaKasia jasne, wiem to wszystko xd absolutnie nie rezygnujemy xd chociaż ja w tym tygodniu czuję się taka bez energii i zmęczona, że nawet nie mam ochoty xd chce tylko, żeby ta @ już przyszła bo czuję się już spuchnięta i dosłownie padam z nóg sad smiley

minka170 (offline)

12-02-2020 21:06:49

Wrocław
Ach chciałabym,żeby to było takie proste i szybkie... smiling smiley :*
Wizytę ma 28.02, więc już niedlugo. Jutro jedzie zrobić ostatnie badania,które mu zlecił gin w klinice i zobaczymy.
Ta wysoka prolaktyna moze byc spowodowana stresem,że dowiedzieliśmy się,że ma slabe plemniki, bo to badanie było zaraz po tej wiadomości robione... ale sama nie wiem smiling smiley
A moja znajoma poronila dwa razy. Poszla do lekarza i ma zakrzepice, musi brać leki na rozrzedzenie krwi. I lekarz jej niby powiedział, że ciężko,żeby miala dziecko kolejne. I jest w szoku,ze w ogóle jedno już urodzila przy takim problemie.
Az chyba sama zrobie sobie badanie tej krzepliwosci krwi,nie kosztuje dużo na szczęście smiling smiley

Sonia, może warto zrobic jednak ten test ? :*
Jak sobie przypomnę ten bol głowy,to masakra...nie chciałabym już takiego przeżywać:/ wspolczuje mocno :*

Soniaa25 (offline)

12-02-2020 21:39:52

Wrocław
Minka nieee....nie ma mowy o żadnym teście. Nie mam nawet cienia nadziei...nic, a nic. Wiem, że @ przyjdzie i zrzucam jej brak na to, że wzięłam dupka pozniej niż zwykle i zwiększyłam dawkę i tyle smiling smiley

My to za tą walkę teraz, te łzy, badania, ciągłe czekanie to chyba będziemy miały anielską cierpliwość do naszych dzieci hah

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-02-12 21:40 przez Soniaa25.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5280, Posty: 1322528, Użytkownicy: 73090.
Ostatnio dołączył/a Oldzer.

Statystyki tego forum
Wątki: 358, Posty: 110634.