SIERPNIÓWECZKI 2014

Wysłane przez Kwiatuszek 

kruszynka90 (offline)

30-12-2013 18:24:51

Hej przegapiłam kilka stron winking smiley
Jak tam po świętach przybyły jakieś kilogramy winking smiley
Mi brzuch rośnie a waga cały czas stoi winking smiley
Nunka ja też miałam straszne mdłości rano ale wyczytałam żeby rano coś zjeść i to naprawdę pomaga winking smiley jakąś kanapkę zjadam rano teraz przez święta to jakiś kawałek mały placka winking smiley Polecam pomaga na mdłości..


Czekamy na Ciebie Maleństwo ;* [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

lili7 (offline)

30-12-2013 18:52:43

Wgw
Ojojoj jak się mamuśki rozkręciły smiling smiley

Któraś z dziewczyn pytała o L4... Ja pracuję. Jeszcze nikomu nie powiedziałam o maluszku, ale idę pod koniec stycznia na zwolnienie. Z jednej strony chciałabym już isc, ale boję się, że zasiedzę się w domu....;/ zobaczymy jak to będzie smiling smiley

Dziewczyny a wiecie może co można stosować na hemoroidy? kurcze wylazło mi to dziadostwo sad smiley wiedziałam, że się pojawi, ale liczyłam na to, że wyjdzie troche później...


[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-30 18:53 przez lili7.

Kinga82 (offline)

30-12-2013 19:08:08

Puck / Ścinawa
Jak miło, że jest nas coraz więcej:-) Powoli robi się tłoczno:-)

Jeśli chodzi o L4, to mam zamiar pracować aż do końca czerwca:-) Czyli do swojego urlopu - mam nadzieję, że mi się to uda:-D
No i oczywiście mam zamiar wykorzystać zarówno urlop macierzyński jak i rodzicielski do końca - to praktycznie rok z maluszkiem:-D

A na dzień dzisiejszy mam straszne mdłości - wieczorem nawet. Nachodzą kiedy chcą płacz


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Nunka (offline)

30-12-2013 19:21:39

Kruszynka90 mi cm w pasie przybywają już chyba ze 3-4 smiling smiley A waga chyba też lekko w górkę. Ale co tam, po ciąży będzie trzeba wziąć się z Chodakowską i inne takie fit cuda hehe smiling smiley)

lili7 (offline)

30-12-2013 19:28:19

Wgw
A jak jest z urlopem macierzyńskim? Tzn jest macierzyński + rodzicielski + jakiś dodatkowy i to ma dać razem rok.... Jest mnówstwo informacji na ten temat, ale jakoś ich nie ogarniam- to weszło w życie, tamto ma wejść, a coś tam to jeszcze jakiś projekt ustawy... pogubiłam się.... Czy urlop rodzicielski i dodatkowy przysłyguje przy umowie na czas określony???


[link widoczny po zalogowaniu]

Kinga82 (offline)

30-12-2013 19:54:43

Puck / Ścinawa
Moja znajoma urodziła w październiku i ma w sumie prawie rok tych wszystkich urlopów:-)
Istnieje możliwość, że przez pierwsze pół roku jest płatne 100% a drugie pół roku 60% albo przez cały rok po 80%. Moja znajoma miała tylko umowy na zlecenie, o dzieło, na krótki czas określony i wszystkie te urlopy jej przysługują. Więc myślę, że podobnie jak z macierzyńskim każdy zatrudniony może z nich skorzystać:-D


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Nunka (offline)

30-12-2013 20:13:12

Uh, kobietki zmykam już bo wieczorne mulenie trwa sad smiley
Zjadłam Sucharki ale kiepsko mi pomagają.
Spokojnej nocki smiling smiley Dla Was i Fasoleczek :*

ombreee (offline)

30-12-2013 21:01:03

Warszawa
no jestem jeszczesmiling smiley

kruszynka mi przy grypie żołądkowej po świętach spadł kg-to akurat na dobrzetongue sticking out smiley

Lili też mam ten problem-hemoroidy:/ aktualnie jest w miarę ok, ale jak było kiepsko to bardzo pomagał mi posterisan żel i czopki tylko nie wiem czy je w ciąży można. W pierwszej ciąży stosowałam inne czopki ale nie pamiętam nazwy, zapytaj swojego gina na pewno coś doradzi. Niestety przy porodzie naturalnym mogą porządnie wyjść hemoroidy, mnie po porodzie bardziej tyłek bolał niż "piczka":/

Kinga też mam zamiar wykorzystać cały rok macierzyńskiego tylko raczej ten wariant z 80% pensji przez rok.
A do tego jeszcze dojdą zaległe urlopy więc uzbiera się trochę wolnegosmiling smiley))

Katuszynka na każdym forum coś znajdzie się nie tak, mi tam się tu podobasmiling smiley Zaglądaj do nas, jestem pewna że uzbiera nas się spora grupka.

Podglądałam inne wątki i dziewczyny mają fajne tabelki w exelu gdzie każda forumowiczka jest wpisana np. które to dziecko, skąd jest, na kiedy termin porodu itp. może i my sobie stworzymy coś takiego? Tylko ja to kiepska w te klocki jestem, może jakaś mamusia ogarnęłaby temat?

A tak wogóle to coś czuję że u nas będzie drugi "sisior" tzn, synek bo czuje się identycznie jak w ciąży z syniem, słodycze mogą nie istnieć za to śledziki o tak tak...tongue sticking out smiley i ogólnie jakoś podobam się sobiesmiling smiley

W końcu udało mi się dodać awatarsmiling smiley
Ach i któraś z was pisała że ma ciągote na cole, ja teeeeeżtongue sticking out smiley a normalnie nie pijamdrinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Sierpniówki 2014smiling smiley)) [link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-30 21:02 przez ombreee.

ombreee (offline)

30-12-2013 22:37:39

Warszawa
widzę że wszystkie już śpiciesad smiley
a ja się jednak pobawiłam z ta tabelką i się udałosmiling smiley na dole pod moimi suwaczkami jest link do tabelki, zobaczcie i dajcie znać co wy na tosmiling smiley
A teraz i ja lecę chyba juz spać. Dobranocsmiling smileyturlanie po kanapie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Sierpniówki 2014smiling smiley)) [link widoczny po zalogowaniu]

Nunka (offline)

31-12-2013 08:21:41

WITAM smiling smiley)

Ombreee super tabelka, jak tylko będę znała dokładniej dane to zaraz się wpisuję smiling smiley Ogólnie kolejną wizytę mam na 16.01 więc myślę, że wtedy uzupełnię wszystko o mnie smiling smiley SUPER ROBOTA !! smiling smiley

Kobietki, jak to jest z tymi hemoroidami?? Ja nigdy tego nie miałam (uf, odpukać smiling smiley ) i mam pytanie, czy one zawsze pojawiają się w ciąży??

Ja ogólnie dziś idę na zakupy za jakimiś kremami zapobiegającymi rozstępom i może zobaczę na pończochy przeciw żylakom bo mam 2 (od pracy) i boję się żeby ich więcej nie było ;/ Słyszałyście coś o tych pończochach??
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546470, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.