MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

halina2159 (offline)

30-05-2015 20:47:49

Skoczów
witam smiling smiley w końcu mam chwilke by poczytać co u Was się dzieje i widzę dzieje sie sporo smiling smiley Pasiu piekne zdjecia z komunii ,fajnie że teście mogą i chcą pomóc tym bardziej ze teraz Zosia z chorą nóżką wiec życzymy zdrówka i siły i szczęśliwego rozwiązania smiling smiley Laska to widzę poród zbliża się coraz bardziej wiec Tobie też szcześliwego rozwiązania oby poszlo szybko i sprawnie i byście czuli się dobrze wszyscy smiling smiley widzę że wszedzie pogoda w kratkę i chorbóska atakują wiec zdrówka dla waszystkich smiling smiley wydatki szkolne i przedszkolne też nam znane ale to dla naszych dzieciaków więc wiadomo trzeba smiling smiley a u nas czas strasznie leci szybko praca i zebrania w przedszkolu i walka o utrzymanie wszystkich oddziałów w naszym przedszkolu z władzami miasta ale się udało więc jesteśmy zadowoleni smiling smiley) poza tym szykujemy się do pikniku rodzinnego w przedszkolu który ma być 3 06 no i w czerwcu Patka ma dwie wycieczki a Rafcio jedną i jada maluszki i starszaczki razem więc Pati i Rafcio pojada razem na farmę do Bielowicka więc fajnie a teraz mieli dużo atrakcji bo i igry przedszkolne i akcja "Skoczów biega " którą wygrali i maja puchar i zajecia z eksperymentami ze światłem i warsztaty plastyczno-kulinarne o karpiu i przeglad artystyczny przedszkolaków i na dzień mamy dostałam śliczne laurki i upominki zrobione przez moje skarby smiling smiley dziś mąż na zawodach więc jestm z dzieciakiami sama to poszliśmy na lody i pomagali mi sprzatać i rwali się do mopa aż miło smiling smiley w ogrodzie pięknie kwiatki rosna i kwitną a od meża dostałam piękny bez szczepiony i cudnie pachnie smiling smiley pozdrawiam wszystkich i słonka życzę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

30-05-2015 22:25:10

pomorze
ulinka fajne te kampanie Ci się trafiły smiling smiley Miłych testów. I koniecznie napisz, jak te sosy smakują??? Ja mam ze streetcomu te kapsułki, z rekomenduj.to też mam te chłodniki winiary, a poza tym od firmy Canpol Baby dostałam też możliwość testów produktów dla mam po porodzie i dla maluszka. Ale niedługo o tym napiszę co i jak smiling smiley Więc też mam co robić smiling smiley Choć ja akurat ostatnio mam lenia ze wszystkim smiling smiley Co do Madzi, to mi się wydaje, że jest nieśmiała. Tylko rozumiem, że wobec obcych, ale wobec niani czy babci lub cioci, to raczej nie powinna. Hmmm... a długo taka jest? Bo z tego co jeszcze na urodzinach pamiętam to gadała z nami. Choć też była trochę onieśmielona, ale jak jej cosik się zapytałam, to jakoś odpowiadała.

halina łołłłłłłłłłłłłłłłłł.... dzieje sie tam u Was w tym przedszkolu, oj dzieje się smiling smiley Moi chłopcy jadą teraz we wtorek 2 czerwca an wycieczkę do Gdyni do teatru. Ciekawe czy wrócą zadowoleni?!

A my dziś wybraliśmy się na dzień dziecka do miasta, ale pogoda nie za bardzo dopisywała, więc chwilkę tylko tam połaziliśmy i pojechaliśmy do znajomych. A po powrocie do domku chłopcy pojechali rowerami do koleżanki i wrócili z siatami słodyczy. Bo sołtyska u nas co roku dzieciom paczki na dzień dziecka robi, więc jak ich widziała, to im od razu dała te paczki. Chłopcy zadowoleni. Urwisy moje smiling smiley A jutro mamy jechać na roczek bliźniaczek mojego brata. Nie mamy prezentu, dajemy kasę. Bo jak się pytałam co by chcieli dla maluchów, to mówili, ze oni planują taką przyczepkę do roweru kupić, żeby wozić smerfetki w tym. To zbierają kasę na to. Przynajmniej ja za prezentem latać nie musze smiling smiley

A! Dziękuję Wam wszystkim za wszystkie głosy na naszą focię konkursową smiling smiley Udało nam się wygrać nagrodę smiling smiley No, Patrykowi się udało smiling smiley Ależ on sie cieszy, że mu sie udało smiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-30 22:56 przez laska.

pasia24 (offline)

31-05-2015 06:41:40

Kanada
Ulinka- co do niesmialosci moze to taki okres?! Zosia tez nie do wszystkich sie odzywa, nawet dzis zapytana co ma z noga - zachowywala sie jakby jej nie bylo.
Jak lekarz przyszedl tez ani dzien dobry, ani nie zeszla do nas. Nie zmuszam bedzie chciala zejsc przyjdzie. Jak bedzie chciala odpowiedziec kiedys powie.

Halina- no termin mam na 4.6 w Boze Cialo na Pl czas jak bedziecie ogladac Teleexpres powinnam byc z maluszkiem.
Widze ze masz fajne wycieczki dla dzieciakow!!! Zosia ma ZOO 9.6 ale z ta niga nie wiem
Czy pojedzie;(
Piszesz o bzie- zazdroszcze zapachu!!

Laska- co do obozu tak od poczatku chcialam
By Zosia pojechala w tym pierwszym cZasie kiedy maluch bedzie mnie bardziej potrzebowal. A Zosia bedzie to widziec i rozumiec na swoj "zazdrosny"spodob.
Co do prezentu chrzcinowego fajnie w Twoim przypadku ze nie musisz ganiac. A oni wiedza co w przypadku bluzniat jest dla nich priorytetem. Ps mielusmy przyczepke dla Zosi i Maji i to super sprawa byla.

My dzis kupilismy Zosi prezent od dziadkow tableta dla Zosi. Dziadki w goracej wodzie kapani juz, teraz, natychmias bo Zosia komunie miala.. Eh jak dzieci!
Pojada a tablet bedzie tylko wyciagany na weekend. Szoku doznaja jak sie dowiedza ze tak tu jest gry, tv, filmy tylko na weekend.
Ps dzis sobie pomyslalam ze za tydzien w sobote powinnam byc juz z maluszkiem w domu,,


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

31-05-2015 14:30:34

Gdynia
laska Faktycznie, to też masz trochę testów smiling smiley Sosy Łowicz są dobre. Jest arabski, karaibski i seczuański. Karaibski i seczuański są ostre, więc dzieci za bardzo nie chcą ich jeść. Najlepszy jest arabski. Jak przygotowywałam obiad to zapach w sumie nie był zachęcający i myślałam że dzieciom nie posmakuje, ale okazało się że bardzo im smakowało i zjedli cały obiad (co się nieczęsto zdarza) w ekspresowym tempie. Mi też bardzo smakowało smiling smiley Fajne jest to, że są dołączone przyprawy i nie trzeba samemu doprawiać mięsa. A co do tych chłodników Winiary, to jakoś nie mam przekonania, muszę w końcu spróbować, może będą dobre, tylko pogoda jest taka, że jakoś na chłodnik nie mam ochoty. No i dość czasochłonne jest ich przygotowanie, bo to trzeba zalać wrzątkiem, potem ostudzić itd. a sosy Łowicz przygotowuje się bardzo szybko co dla mnie jest ogromną zaletą.

Co do Madzi to wydaje mi się, że to nie jest nieśmiałość. Coś ją blokuje, tylko nie wiem co. To trwa od kilku miesięcy.

pasia Tablet to chyba fajny prezent - oczywiście jak go się używa z umiarem. Ja chyba kupię dzieciom pod choinkę, ale powiem całej rodzinie, żeby się na to złożyli i nic poza tym nie dostaną.

Tyle imprez dzisiaj a my siedzimy w domku bo dzieci chore. Jutro Piotrusia klasa w ramach dnia dziecka idzie do sali zabaw i na lody ale chyba to nie puszczę, bo mi się jeszcze bardziej rozłoży.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

31-05-2015 20:04:33

Łomianki / Warszawa
hello
my dziś na byliśmy na festynie dziewczyny zachwycone jeździły na koniu pierwszy raz i samochodami na akumulator do tego malowanie twarzy itp wyszlały się i już padły winking smiley
ulinka - zdrówka dla dzieciaków
pasia - biedna Zosia ile ma nosić ten gips ?
laska - ja sę kiedyś zapisałam do tego streetcomu ale nie umiem tego ogarnąć winking smiley


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

pasia24 (offline)

01-06-2015 04:40:56

Kanada
Ulinka- fajny prezent jak rodxina sie zlozy bedzie konkretny i praktyczny.
Zosia w szkole ma ipod"y i korzystaja. Do tego maja zadaniA na jakies swojej stronie, wtedy byla wslka o moj sprzet,, teraz ma swoj. Ale dZiadki juz zaraz natychmiast kupic. Eh no nic byl werkend to ja tablet troche na miejscu przytrzymal.
Maxim- widze ze mieliscie fajny dzien dzieckawinking smiley tu nie ma takiej imprezy.. Ale prezenty babcia kupila hihi frozen krolujewinking smiley
A ja nie wiem co na jutro zrobic;/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

02-06-2015 17:05:05

pomorze
pasiu no fakt, nie muszę biegać za prezentem. Ale to już są roczniaczki, a nie chrzczone dzieci smiling smiley Ten czas leci jak szalony i maluszki już mają roczek smiling smiley Pod spodem wrzucę fotki tych małych kobitek smiling smiley Co do teściów, to wiesz, oni chcą dobrze, bo przecież teraz dzieci to tutaj w Pl chcą tablety i samrfony i takie tam inne na co dzień do użytku. Więc dziadkowie chcą dla wnuczki dobrze, a to, że u Was takiego parcia dziewczyny na to nie mają, to szczegół. Tablet będzie mało używany.

ulinka a to mi teraz smaka narobiłaś na te sosy! Chyba się rozejrzę w sklepach za nimi i bym jakoś je też na obiad zrobiła. Bo my ogólnie to sosy łowicza kupujemy do czasu do czasu do spaghetii lub do ryżu. Więc fajnie było by nowego smaka przetestować. Zdrówka dla Piotrusia!!! Co do chłodników, to ja ciągle jeszcze na zakupach nie byłam i jogurtu nie kupiłam. Może dziś pojade do sklepu, jak mężu wróci z pracy. To bym mogła z jednej paczki zrobić na jutro tak dla posmakowania chociaż. Bo w końcu musimy my też posmakować tego co testujemy smiling smiley

maxim a co Ciebie tam przeraża w tym Streetcomie, że nie wiesz co i jak? Supcio, że dzień dziecka dziewczyny miały taki atrakcyjny!


A teraz jeszcze fotki smiling smiley
Tutaj kochane bliźniaczki - roczniaczki smiling smiley Alicja z lewej, Agatka z prawej.
[link widoczny po zalogowaniu]

Tutaj mój prawie 2 letni chrześniak smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

Zadowolona ciocia z jedną solenizantką smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

No i na koniec dwie ciężarówki smiling smiley Ja z siorkąsmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

halina2159 (offline)

04-06-2015 14:31:44

Skoczów
Witam dziewczyny smiling smiley Laska super wyglądasz i fajnie że siostra też oczekuje maluszka smiling smiley a dzieciaczki prze słodkie najlepsze zyczenia dla małych solenizantek smiling smiley Pasiu jak u Was napisz jak będziecie w domku i powodzenia smiling smiley Ulinka zdrówka dla dzieciaczków smiling smiley a u nas w końcu piękna pogoda na dzień dziecka Patka dostala z przedszkola kuferek pomocy do szkoły a Rafcio duze wiaderko klocków z wadera a po południu byliśmy na działce i na lodach a wcześniej dostali takie duże kolorowanki no i słodycze smiling smiley wczoraj tj.3 06 mieliśmy piknik rodzinny w przedszkolu były wystepy dzieciaczków ,malowanie buziek,zwierzątka z balonkiów,piny,dmuchańce,sztalugi i kolorowanki,lepienie z mas,loteria fantowa(każdy los oczywiście pełny wiec każdy miał radochę ) no i byli animatorzy i zumba i duzo fajnego jedzenia (furorę zrobił popcornz maszyny ) było fajnie dzieciaki poszalały a dziś bylismy na procesji i Patka sypała kwiatki w stroju śląskim a Rafcio tez szedł z koszyczkiem i sypał kwiatki he he smiling smiley a po południu do dziadków jedziemy a w sobotę mąż ma urodzinki i jedziemy do Wisły na festiwal smaków śląskich mam nadzieje ż epogoda dopisze smiling smileypozdrawiamy i życzymy słonka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

04-06-2015 19:15:13

pomorze
halina kurcze, masa atrakcji dla dzieci! Fajnie smiling smiley Dzięki za miłe słowa i za życzenia smiling smiley My bylisMy dziś też na procesji, ale zdążyliśmy dojść tylko do 2 ołtarzy i miałam taaaakie mega bóle z krzyża, ze ledwie do auta doszłam. WróciliśMy do domku i się położyłam, to po jakimś czasie bóle przeszły. Choć bóle dziś mi wracają i znikają. Ehh... Za to miałam ubaw z Patryka, bo na procesji chciał iśc blizej księdza, to powiedzieliśmy mu z mężem, ze może iść obok księdza, no i poszedł sam, ale księdza wyprzedził i szedł równo z dziewczynkami sypiącymi kwiatki smiling smiley Szedł grzecznie i był zadowolony smiling smiley Ale potem szybko do auta i do domku. Może w przyszłym roku damy radę wszystkie ołtarze obejrzeć i wziąć udział w całej procesji. Wam życzę jeszcze udanego wyjazdu smiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

04-06-2015 20:42:46

Kanada
Adam 3400g 8;30 rano Wasza 16;30 byl juz z nami, caly czas mam go na sobie cudowne uczucie!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547930, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.