czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

amdent (offline)

07-06-2013 09:43:18

Osada Pierwsza
Lenuś - jak tam dzisiaj? ja mam takiego wkurwa od rana ,starego bym zabiła dosłownie... jezu szajba hormonalna dosłownie , nie wiem o co chodzi...IDE do lekarza za godzinę bo mnie tak kaszel męczy ,że cała pozrywana jestem. w nocy cisza spie jak zabita , a rano to bym sie udusiła dosłownie... przecież tak do porodu nie pojade...NIECH MNIE chociaż ktoś osłucha.


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

amdent (offline)

07-06-2013 09:44:36

Osada Pierwsza
HEHEHE WERCIA- ciekawe, znika nam na całe dnie ostatniowinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

Veroni (offline)

07-06-2013 09:47:40

Zduńska Wola
Hihih Lenka wlasnie nie sad smiley dopiero wstalam bo w nocy mialam "wiercidupstwo" i bole jakies..hmm..ale jakie ja mam newsy dla Was smiling smileyaz mi sie oczy otworzyly.. Nie lubie takich wiadomosci pisac z tel bo ne moge pokolorowac i wyemotkowac,ale....



DZIS O 7:30 NA SWIAT PRZYSZEDL DLUGO WYCZEKIWANY OSKAREK NASZEK KAROLINKI.. 53CM I 3300G ZYWEGO SZCZESCIA grinning smiley

oraz.....


WCZORAJ O 23;35 ZAWITAL NA SWIAT WIKTOREK NASZEJ ANABELKI. 3750G 57cm


Oby dwa porody byly ciezkie ale dziewczynki daly rade smiling smiley .Karolcia miala juz zielone wody,ciezko bylo jej urodzic lozysko,duzo krwi poszlo ale nie trzeba bylo usuwac go "zabiegowo".Malutki jak prawdziwy meczyzna,krzykacz az do momentu oproznienia dwoch cycusiow poszedl spackusmiling smiley
Anabelka natomiast(z info ktore ja dostalam)miala rownie ciezki porod ale Wiktorek urodzil sie od razu calysmiling smiley
JUUUHUUUUUUUUU


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-07 09:59 przez Veroni.

Pati1192 (offline)

07-06-2013 09:59:13

Poznań
Witamy chłopców chłopiec w łóżeczkuurodzinowe baloniki
I gratulacje Mamusiom grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

amiluska (offline)

07-06-2013 09:59:53

Gliwice
Karolinka kochana Gratuluję. Oskarek Słoneczko rośnij zdrowo !!!
[link widoczny po zalogowaniu]

Veroni jak będziesz miałą fotkę to wrzuć grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Ciekawe jak tam nasza anabelka czy już urodziła czy jak ... My to się rozsypujemy parami hyhy smiling smiley

Dziewczynki a mnie całą noc tak bolał brzuch i krzyże ze szok ... nie były to jakieś skurcze tylko taki ból podbrzusza jak na okres ... Poszłąm się wykąpać i sobie w szlafroku robię śniadanko i naglę czuję po obu nogach mi leci małym strumyczkiem coś... Nie było tego az tak bardzo dużo, no i ja nie wiem qrwa czy się zsikałam (nie śmiejcie się) czy co bo normalnie pierwszy raza taka akcja... brzuch dalej boli i krzyze, rodzić raczej nie rodzę bo tam 2 dni temu wszystko szczelnie było ... mogą to tak stopniowo dochodzić wody czy to raczej siuśki mi poleciały ? tongue sticking out smiley

aaaa a ja dziś 37 tydzień

amiluska (offline)

07-06-2013 10:00:46

Gliwice
aaaa zanim wysłałam posta uprzedziłaś moje pytanie grinning smiley

Anabelka Gratuluję !! Wiktorek Witaj na świecie !!!

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-07 10:03 przez amiluska.

monika0101 (offline)

07-06-2013 10:17:42

Tłuszcz
Amiś Ty tez?
Matko Dziewczyny myslicie,ze zaczyna sie ze mna cos dziac kurcze ja na cc nie jestem ustawiona,bo powiedzial ze jak wrazie nie dam rady albo ze mna zacznie sie cos dziac w sensie bede tracila przytomnosc to zrobi cc. Koniec koncem powiedzial ze pogadamy o tym 17...

Jeju ja jeszcze nie chce Ona taka .malutka jest moglaby posiedziec chociaz do17 ..


Anabel gratuluje:-)
Karolino Tobie rowniez gratuluje:-)

Mam wyrzuty sumienia,ze ta no spa wzielam... sad smiley
Bylam na targu z M nie bylismy dlugo,ale myslalam ze szlak mnie trafi tak mnie ten bol lapie:'(
A jak wracalismy, mowie do Damiana ze bede ryczec bo mi sie chce plakac jak cholera...


[link widoczny po zalogowaniu]

amdent (offline)

07-06-2013 10:22:03

Osada Pierwsza
MAMUŚKI!gratuluję cudnych chłopców!odpoczywajcie!!!wracajcie do nas szybko!

Amiś-użyję ulubionego słowa Kaśki-soczki po prostuwinking smiley MNIE SIE TAK teraz rano zdarza że po nogach leci, biała ciecz. a lbo jak kichne, siurki to raczej nie są, wydzielinka i tyle. Nie martw się.


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

Smoczyca (offline)

07-06-2013 10:23:55

Wrocław / Cork
Gratulacje dziewczynki....
Kolejne dwa dzieciaczki na swiecie winking smiley))
Odpoczywajcie kochane po ciezkich porodach...

Patrze na tabelke majkowa i w takim razie urodzily juz chyba wszystkie z lewej strony tabelki poza
Dorocia2000 - wiecie co u niej? Czy cos przegapilam? i
Milka0041 - trzymam kciuki za szpital!!!! i
Magagda - tatus przylecial a Olafowi sie nie spieszy....

Wiec wg terminu nastepna jestem ja winking smiley
I zostalo nas 7? Ciekawe ktora nastepna...
Dzisiaj zaczelam 40-ty tydzien ciazy... Nie myslalam ze tak daleko dotrwamy.

Jeszcze raz gratuluje chlopcow i czekam na dalsze informacje winking smiley
Buziaki!


[link widoczny po zalogowaniu]

Veroni (offline)

07-06-2013 10:24:33

Zduńska Wola
Amis mam zdjecie ale nie ma mnie w domku to wrzuce.ale minke Oskarek ma zawodowa hehehe.taki chill grinning smiley

nie strasz z tymi bolami,skoro parami idziemuy to my mialysmy razemsad smiley ale mnie tez brzuch bolal jak ja okres:/z tym ze ja ten brzuch ciagle mam wyyysssooooko to sie nawet nie nastawiam, i w sumie tak jak Magagada pisala ze teaz jak Kacper jedzie to Maly niech siedzi :p ale z tym co Ci polecialo..hmmm.tez dziwne bo ja wczoraj pojechalam do C.H i wkladke mialam normalnie mokra caly czas i w nocy tez..a zero seksu,sluz jakis niespecjalny..ale nie cieklo mi tak jak Tobie..a dalej cos Ci tak leci?? Jakies zapachowe to??


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.