MAMY MIESZKAJĄCE ZA GRANICĄ, CZYLI ZA GÓRAMI, ZA LASAMI...smiling smiley

Wysłane przez violus 

julkuba (offline)

24-02-2010 12:37:13

Jaworzno,Czeska Republika
My postanowilismy zostac w czechach na stalesmiling smiley mam nadzieje ze wiecej nas tu bedziesmiling smiley ide powoli gotowac obiadek poki Kubus spismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

gabif (offline)

24-02-2010 13:50:02

Moja Polcia zasnela wiec mam chwilke smiling smiley
Ja niechcem mieszkac w Anglii na stale, kiedys bylo to moje marzenie ale teraz wszystko sie zmienilo. Mam nadzieje ze uda nam sie wrocic do kraju , jednak czlowiek teskni za ziemia ojczysta hehehe.smiling smiley


fruzia (offline)

24-02-2010 14:10:55

dielheim/szczecin
Ja tez juz tu na stale bo meza mam niemca ,a wczesniej razem ze mna mieszkal w szczecinie (bo z niego pochhodze) i musial z tamtad dojezdzac do pracy w niemczech ,a ze to nie byla jakas rewelacyjna praca wiec ja zmienil i niestety zgodzilam sie na przeprowadzke i mieszkamy 900 km od szczecina ,a ja jeszcze do tego (az smiechu warte,majac meza niemca nie mowie po niemiecku,bo jakos nie potrafie sie nauczyc,-normalnie ten jezyk kolkiem mi staje )-no nic jakos to bedzie -a coje dzieci to sa w ieku 16,12 i 4 lata..do pozniej..teraz ja musze cos upichcic,bo z moim zapalem na cokolwiek teraz jest dosc ciezko


[link widoczny po zalogowaniu]

gabif (offline)

24-02-2010 14:17:00

ja tez musze wiec wene na cos bo mam taki sam zapal!!!!
smiling smiley
ide ogarnoc chate
pozdrawiam


julkuba (offline)

24-02-2010 14:24:20

Jaworzno,Czeska Republika
JA JUZ DODATEK DO ZIEMNIACZKOW UGOTOWALAM A TERAZ RESZTA ALE MAM JESZCZE TROSZKE CZASU BO MOJ R WRACA DOPIERO O 16.30smiling smiley.NARAZIE WIETRZE MIESZKANIE BO U NAS 15 STOPNI MAM NA TERMOMETRZEsmiling smileyWRESZCIE IDZIE CHYBA WIOSNAsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

julkuba (offline)

24-02-2010 15:17:24

Jaworzno,Czeska Republika

gabif (offline)

24-02-2010 15:40:10

no moze ruszy sie forum mamusiek za granica. smiling smiley
Polcia mi prawie wogole niechce jesc, juz niewiem co jej dawac??!!! Taki maly niejadek!!!


fruzia (offline)

24-02-2010 16:51:14

dielheim/szczecin
Jestem ,zupka ugotowana,wiosenna pogoda tez jest bo teraz z 15 stopni,i sloneczko,co wy tak wszystkie prawie londynskie ,a gdzie jakas z moich teraz stron??gabif ja tez mialam takiego niejadka pierwszego ,tylko paroweczki i pomidorowka z ryzem i kropka ,,,w sumie twoja Polcia to juz duza dziewuszka i chyba powinna juz wszystko jesc??moze kaszke co sie robi na wodzie takie smakowe -u mnie to na tego najmlodszego dziala ,mi osobiscie tez smakuje


[link widoczny po zalogowaniu]

olgeee (offline)

24-02-2010 17:36:28

Silkeborg/Poznań
hop hop smiling smiley
WItam wszytskie nowe dziewczyny
i 'stare tez' winking smiley

Ja mam na imie Olga ,mam 16 miesieczna córeczke Amelke i od roku mieszkam w Danii.

Rozpiszę sie pózniej bo póki co zmykam do mojej gwiazdeczki bo nie widziałam jej pół dnia.

Paaaaaaaaaaaaaaaaaa


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gabif (offline)

24-02-2010 18:27:12

wkretka umknol mi twoj wczesniejszy post i dlatego nie odpisalam, Tak miszkam w Londynie dokladnie na Northolt a ty na jakiej dzilenicy?

fruzia moja mala tez tylko parowki by jadla, ale ja jej daje wszystko do jedzenia, to co my jemy to ona tez ale teraz jest taki okres ze nic jej do ust nieda sie wsadzic!! Co do kaszek to zaczela probowac teraz a wczesniej nawet widziec ich niechciala!! eeeeeeeeh zobaczymy!!! A teraz twoja pociech je normalnie??






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-24 18:27 przez gabif.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548490, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.