MAMUŚKI Z TRÓJMIASTA :wozek:

Wysłane przez elizabeth78 

angeling (offline)

22-01-2011 16:21:15

Gdańsk
A no są pustki jak to w weekend ja sobie odpoczywam a mój małą się zajmuje.Za to na obiadek smażę mu wątróbkę a sobie robię gulasz z serduszek.Jutro może do Tesco podjedziemy bo beciki już na kącie i kupimy małej pieluszki bo jest promocja na Pampersy 186 za 98 zł no i mleczko bo kartonik Nana starczy nam na 4 dni jak dobrze pójdzie bo małą taki głodomorek nie tylko butka ale i cycuś.


[link widoczny po zalogowaniu]

justynamly_ (offline)

24-01-2011 17:20:06

Gdańsk
Witajcie. my wlasnie wrocilysmy ze spaceru i mala spi w wozku to mam chwile.
bylysmy wczoraj na zaspie bo meza kolegi zona tam pracuje i pomogla nam zapisac wczesniej mala do okulisty.i ta przepisala te same krople bo jula miala stan zapalny oka i w srode mamy byc miedzy 8a 10 tam i prawdopodobnnie beda przetykane te kanaliki lzowe .. widzialam jak to robia i duzo na ten temat czytalam wiec sie nie boje ..


angeling a widze ze twoja malutka to glodomorek jak jula ja tez nie raz musze dac jej sztuczne mleko bpo nic w cycach nie ma a ona glodna. teraz to je obiadki i deserki to juz latwiej ;')



laska (offline)

24-01-2011 18:13:50

pomorze
hejkasmiling smiley

U nas jakoś pomalutku. Na weekend pojechałam z synkami do moich rodziców i odwiedziliśmy moja siostrę i brata. Fajnie było. Jakoś tak psychicznie odpoczęłam. Mimo, ze to tylko półtorej dnia. No i dzieci zadowolone.
A poza tym, jakos pomolutku żyjemy i mamy cichą nadzieję, ze na najbliższy weekend mój małżonek w końcu do nas przyjedzie!!!! Obysmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

26-01-2011 20:43:58

pomorze
Wrzucam Wam focię z naszego spacerku i karmienia kaczuszek.

[link widoczny po zalogowaniu]


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

justynamly_ (offline)

27-01-2011 17:00:23

Gdańsk
hej dziewczyny u nas tak wmiare.wczoraj bylysmy na zaspie na przetykaniu kanalikow .. mala plakala ale mam nadzieje ze juz bedzie dobrze za to dostala goraczki od wczoraj .. ma powyzej 38,5 i jestesmy na czopkach ...
niewiem od czego to .. moze tak organizm na to zareagowal albo to 3 dniowka??? bo dostala teraz jakis kilka kropek na buzce,

marzenka132 no to fajnie ze juz sobie zalatwilas i oby malenswto bylo szybko zdrowe

angeling wiesz no niewiem .. a na dzialaniach nie porzadanych cos piszE?,bo ja tak mialam od swoich ale zdarzylo sie tylko to raz na jakies 4 dni.



laska (offline)

27-01-2011 19:24:22

pomorze
marzenko a już miałam pisać, że ja mam inhalator, ale musiałabyś do Pucka po niego przyjechać. No jednak już sobie poradziłaś, to fajnie. Żeby już malutka Was nie starszyła i było już ok.

angeling ja Ci nie pomogę, bo nigdy takich tabletek nie brałam. Ale poczytaj ulotkę i skutki uboczne na niej. Albo zadzwoń do gina i zapytaj się czy tak ma być?

My dziś byliśmy na bilansie z Ksawkiem. Prawie wszystko jest ok. Ma koślawe kolana, bo stojąc na baczność kolana się dotykają a stopy nie. No i mamy siadać po turecku. A ze względu że syncio jeszcze super dobrze nie wymawia '' R, SZ, CZ, Ż", dostaliśmy skierowanie do logopedy. Od razu się umówiłam i 11 lutego mamy wizytę.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aredzimska (offline)

27-01-2011 19:33:18

Gdańsk
Hejka

troszkę mnie nie było!

Marzenka - ja też mam inhalator winking smiley kupiłam za ok 100 w superpharm - apteka i powiem ze super i często używamy. To dobrze że już masz!

Angeling a jakie bierzesz tabletki??? pewnie karmisz więc może cerazette (albo jest jakiś odpowiednik - chyba azalia?? smiling smiley) ja przy nich plamiłam całe 3 mc bez przerwy, niestety takie są skutki uboczne.

Laska super fotka za spacerku smiling smiley no i świetnie że bilans wyszedł pozytywnie.

Justyna no nie wiem czy to trzydniówka? bo wysypka nie pojawia się na buzi, tylko na pleckach i brzuszku a potem na raczki i nóżki czasem się zdarza podobno na głowie.

A u mnie ostatnio troszkę się działo dlatego mnie nie było. W sobotę zmarł mój dziadek - w marcu miałby 96 lat, więc troszkę pożył. W niedzielę wyjechałam z tatą na pogrzeb aż za Częstochowę, we wtorek koło 23 wróciliśmy. Amelka została z tatusiem w domku winking smiley. Tęskniłam za nią strasznie, a ona chyba za mną nie - bynajmniej nie marudziła za bardzo. jak tylko o mnie wspominała to tatko szybko zmieniał temat i działało.
zmykam, bo zaraz na tańce idę smiling smiley trzeba troszkę zrzucić i się rozruszać smiling smiley
papa


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

justynamly_ (offline)

28-01-2011 15:55:44

Gdańsk
hej dziewczyny u nas nie za dobrze .. bylysmy u lekaza i ona nie wie od czego to bo malej oprocz goraczki nic nie jest .
dala nam skierowanie do szpitala gdyby nic sie nie poprawilo,ale jak narazie malej goraczka spadla,tylko strasznie marudzi.

angeling-ja tez biore azalie i oprocz tego jednego plamienia nic juz nie jest wiec powinno ci lada chwila przejsc.



angeling (offline)

28-01-2011 16:02:35

Gdańsk
no już powoli przechodzi bo jest coraz mniej.


[link widoczny po zalogowaniu]

justynamly_ (offline)

29-01-2011 14:37:14

Gdańsk
hej dziewczyny u nas lepiej okazalo sie ze jula miala trzydniowke. dzis dostala kropeczek na pleckach,brzuszku i szyji .. wiec mam nadzieje ze bedzie juz wpozadku.
marzenka132 no to cale szczescie ze obejdzie sie bez szpitala . zdrowka dla maluszkow.

lece do malej papa



Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548180, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.