Październik 2011 :sleeping_baby_55:

Wysłane przez sreberko 

Ksenonka (offline)

23-07-2012 22:38:08

Skierniewice
Natalka też lubi się kąpać i uwielbia plac zabaw już rozpoznaje okolicę gdzie jest plac zabaw. W piaskownicy jeszcze troszkę boi się piasku :-) ale zapoznajemy się powoli.
Byliśmy się z ważyć i Natalka ma 9220g ale nie zmierzyła jej bo powiedziała, że to nie jest ważne. Nie miałam weny żeby się z nią spierać a nasza położna akurat wyszła.
Byliśmy też u neurologa, lekarka powiedziała, że ogólnie jest oki. Ale Natalka nie ma odruchu takiego obronnego czyli jak leci do przodu to nie wyciąga rączek żeby nie upaść na twarz. Powiedziała, że jest za wiotka, że za mało od Natalki wymagam i dlatego nie raczkuje i nie staje. Widzicie i to moja wina bo mało czasu spędza w łóżeczku, raczej bawi się na podłodze. Wychodzi, że za mało z nią ćwicze i mam teraz z nią ćwiczyć. Przykro mi strasznie. Nic nie powiedziałam mamie bo bym się dopiero nasłuchał głowa by mi spuchła od gadania.

Katki przykro mi ale skąd miałaś wiedzieć że takie nieszczęście go spotkało.
Ania gratulację dla Miśka siusiu do nocniczka i gadanie. Brawo. A to obiecany link [link widoczny po zalogowaniu] ja mam z przewijakiem i termoopakowaniem, naprawdę pakowna i sporo kieszonek. Teraz będę kupować drugą trochę mniejszą bo czasem mniejsza lepsza. Jeszcze nie wybrałam. Ania bidulo jak nie przestanie boleć to lepiej idź do lekarza. Ja się zastanawiam jak długoprzy tym karmieniu piersią mogę nie mieć @ bo jeszcze nie mam.
Natalka dopiero 40 minut śpi dostała jakiejś głupawki i skakała, kopała, gryzła, szczypała i się chichrała w końcu się na nią pogniewałam to się przytuliła spać.
Dla tych co mają Lidla to są jakieś rzeczy dla dzieci i zabezpieczenia.
A w tesco jest wyprzedaż i za 5 body disneya zapłaciłam 26zł.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

JUSTYNAKO (offline)

23-07-2012 23:31:29

BYDGOSZCZ
Hej.Melduje się.

Ksenonka nie zamartwiaj się.Zobaczysz za kilka dni będzie lepiej.Moj troche na oczątku siedział w łóżeczku i próbował się podciągać.Natalka jest bystrą dziewczynką i raz dwa i będzie małym perszigiem.Jeszcze się nanarzekasz , że musisz się schylać.

Katki bardzo mi przykro z powodu kolegi. Nawet nie wyobrażam sobie co oni muszą przeżywać.Podobnie jak Arki koleżanka.

Izabela łącze się z tobą w bólu.Mój też zapalony wędkarz.Praktycznie co niedziela z rana tak koł 3-4 na ryby idzie z braćmi a i zdarzały się nocki. teraz w niedziele nie poszedł i myślał , że się wyspi a tu synek zrobił pobudke o 6grinning smiley za to dzisiaj pospaliśmy do 8.20hot smileyhot smiley

Przepraszam te dziewczyn do których postów się nie odniosłam , pamięć szsankuje.

Spadam spać:sleeping_baby_55:


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

] [/url]

Andi (offline)

23-07-2012 23:35:01

Kłodzko
Ksenonka, mój się rozwijał na podłodze właśnie, najpierw wspinał się na leżącego na podłodze M, dopiero potem w łóżeczku. I to ABSOLUTNIE NIE JEST TWOJE WINA, NAWET TAK NIE MYŚL. Na podłodze ma więcej możliwości i więcej miejsca wg mnie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Aniaa (offline)

24-07-2012 05:04:47

Wodzislaw Slaski
KSYMENKA ABSOLUTNIE BZDURA!!!!!!!!!!!!!!!!TA LEKARKA WYMYSLILA,ŻE HEJ..MOJ MISIEK NON STOP NA PODLODZE,W ŁÓŻECZKU OD WIELKIEGO DZWONU. A ty jestes bardzo dobra mama,ja nie wiem co ci lekarze wymyslaja....jeszcze cie moja synowa tak zadziwi ze zobaczysz,leniuszek z niej fizycznie i tyle.
katki sad smileya skad moglas wiedziec???jak nikt ci znac nic nie dal,to skad??/.....(*)(*) dla aniołeczka(*)(*)


Dziewczyny jaka torbe do wozka macie,polecacie,bo musze cosik kupic.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

arka82 (offline)

24-07-2012 08:54:26

Świerzno
Dzień dobry smiling smiley Melduję się że żyję, widzę że wszyscy tęsknili smiling smiley Wczoraj to nie miałam nawet jak zajrzec do Was, wróciłam do pracy i miałam dużo roboty, a w domu też nawet nie usiadłam az do wieczora. Bo najpierw prawie trzygodzinny spacer, potem kąpiele, kolacje, sprzątanie, pranie i jak skończyłam to już było późno i tylko łóżko mi zostało. Jeszcze się wczoraj okazało, że prawdopodobnie nie będzie u nas grypy dla 3 i 4 latków, nie ma pieniędzy, i na 99 % nie będzie wcale. No chyba że się wójt namysli i zrobi jedną łączoną grupę. Dzwoniłam do szkoły się pytać, tam oczywiście pani kom0pletnie nic nie wie, odsyła do wójta. Wkurzyłam się i napisałam pismo z prośba o przyjęcie dziecka do grupy pięciolatków, w związku z tym, że nie będzie grupy dla młodszych dzieci. Wiem , że takie praktyki stosują w innych przedszkolach, u mojej mamy też . Jeśli maja tylko wolne miejsce w grupie, a nie ma chętnych np pięciolatków, to przyjmują kilku 4-latków. Sama pracowałam kiedyś w przedszkolu,w zerówce dokładnie, i tam tez miałam chyba pięcioro pięciolatków wśród sześciolatków. Także wszystko zależy od chęci pani dyrektor, chyba wyślę męża do wójta lub sekretarza, żeby przypilnował czy pani dyrektor w ogóle rozważy moje pismo. Oczekuję pisemnej odpowiedzi. A jak to się nie uda, no to nie wiem co to będzie ....Niania mogłaby siedzieć z dwoma, ale wyliczyłam że musiałabym jej 200 zł więcej dopłacić, a wtedy to mi juz nic z tej wypłaty nie zostanie. No zobaczymy.
Mój Kubuś męczy się bardzo, wydawało mi się że już widzę te dwie jedyneczki na górze, a wczoraj patrzę, że jedna wyszła, a druga jeszcze nie i az ma dziąsło napuchnięte. Taki biedny jest, że wieczorami domaga się mojej bliskości, przedwczoraj usnął mi na kolanach, a wczoraj musiałam go najpierw uspokoić na rękach, a potem głaskać tak długo aż nie usnął. Ale przemieszcza się już po całym mieszkaniu smiling smiley Byłam w łazience i składałam pranie, a on z pokoju przeszedł przez cały korytarz i do mnie szedł. he he ale jaki był zadowolony z tego.

Ksymenko kochana ja jeszcze raz Ci dziękuję, wiesz za co smiling smiley A co do Natalki, to juz Ci pisałam, że najważniejsze że nic jej nie jest, potrzebuje jedynie więcej ćwiczeń. I Ty nie przejmuj się tym co gada ta lekarka, jakaś głupia baba. Moim zdaniem właśnie dziecko lepiej się rozwija na podłodze niż w łóżeczku, które przecież ogranicza ruchy. Na podłodze ma więcej swobody niż w łózeczku. Nic się nie martw, zobaczysz że Natalka sobie świetnie poradzi i nadgoni wszystkie zaległości. A co do tego odruchu, to ja nawet nie wiedziałam że u takich małych dzieci to się sprawdza. Hmm swoją drogą ciekawe czemu takie maluszki tak często zaliczają upadki i nabijają guzy na głowie? ja bym nie patrzyła na to co mówi lekarka, przecież malutkie dziecko nie ma jeszcze takiego refleksu i koordynacji ruchowej, żeby tak szybko rączki wyciągnąć jak leci na dół, wg mnie bzdura. I TO NIE JEST TWOJA WINA !!!!

Katki, o rany, no skąd mogłaś wiedzieć , boże co za tragedia , strasznie współczuję tej dziewczynie sad smiley Ja nie wiem co to się teraz dzieje, że kobiety nie mogą ciąży donosić, rodzą martwe dzieci, szkoda tych malutkich aniołków [*] Ta moja koleżanka miała wczoraj pogrzeb, cały dzień o niej myślałam.

Ania ja takie bóle tez ostatnio miewam, w dni płodne to czasami ledwo chodzę, zazwyczaj jeden dzień mnie tak mocno boli a potem juz mniej, ale jak mnie boli dłużej niż 2-3 dni, to idę do gina, bo to może być zapalenie .

Andi ha ha a to dobre z tą teściowa na 102 ha ha. A znacie to ? Co to jest : ropucha i dwanaście żabek ? teściowa wieszająca firanki LOL

Patka gratuluję postępów Fabianka, super się patrzy jak chodzi taki szkrab, ekstra smiling smiley

Anula ja tez dostałam @ ale u mnie na szczęście bez bólu praktycznie, więc jest ok. Współczuję


[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaksi (offline)

24-07-2012 10:47:44

okolice Krakowa
Widzę, że za mną też tęskniłyście hihi winking smiley
Zamelduje się tylko, że jestem, zyję ale na nic nie mam czasu. M wyjeżdza dzisiaj to wtedy odezwę się i już będę na bieżąco. Oli mi się właśnie obudziła i jest straaaasznie rozkapryszona i beczy już 15 min. Więc uciekam utulić córcie bo tata nie daje radywinking smiley paaaaaa


Oliwka jest już z nami...

[link widoczny po zalogowaniu]

arka82 (offline)

24-07-2012 12:26:49

Świerzno
Krew mnie zalewa jak czytam takie wiadomości [link widoczny po zalogowaniu]
A tyle kobiet cierpi , bo nie moze miec dzieci, bądź je straciło sad smiley Smutne to jest

Kasiaki ja tęskniłam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-24 12:27 przez arka82.

Aniaa (offline)

24-07-2012 13:03:59

Wodzislaw Slaski
ZATLUKLABYM SUKE NA ZYWCA.................

(*)*(*)KOLEJNY ANIOLECZEK...SPIEJ SKARBECZKU SPOKOJNIE ..TAM JEST CI LEPIEJ(*)(*)(*)







Zgadnijcie co robilam???????????????? wrrrrrrrrrrrr,deserki...teściowa nie pytala co planuje,czy chce tylko obdarowala mnie jablkami ,a tu zar sie z nieba leje,misiek spal a ja z piorkiem w d...zasuwałam wrrrrrrr


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

arka82 (offline)

24-07-2012 13:16:25

Świerzno
Ja nie wiem co się dzieje na tym świecie....spotkałam właśnie koleżankę z wózeczkiem, jest rodziną zastępczą dla maleńkiego Dawidka, którego matka porzuciła w szpitalu. Słuchajcie jak spojrzałam na to śpiące ,, niespełna miesięczne maleństwo normalnie płakać mi się zachciało. Taki malusi i bezbronny i porzucony sad smiley Normalnie wzięłabym go bez zastanowienia gdybym mogła....Eh....


[link widoczny po zalogowaniu]

izabela82 (offline)

24-07-2012 15:54:50

lubelskie
ARKA to własnie jest niesprawiedliwe bo co zrobiły te dzieci ! one na swiat sie nie pchały...a tu tacy są na swiecie poj... ludzie !U nas nocka tez na cycusiu i w nocy przekreca sie na brzuszek i czołga sie do tyłu, do przodu nie wie jeszcze jak, troche próbuje ale tylko tyłek podnosi i sie denerwuje.Uwielbia motorekTomka tylko ze jak on zobaczy to ją spycha a ona sie drze.
My duzo na dworki , dzisiaj ciepełko , wiec da sie posiedziec. pa pa


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547590, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.