Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

iczka111 (offline)

24-08-2016 16:19:10

Nowogrodziec
lidianaaa a po nospie lepiej?bo mi nie bardzo pomaga i gin powiedziała żebym ja sobie odpuściła jak nie pomaga. Ale w torebce noszę na wszelki wypadeksmiling smiley

Ja używam bio oil -ale rozstępy mam po wcześniejszych dzieciaczkach wiec ich nie uniknę. Bardziej niż skóra na brzuchu dokucza mi ból w pachwinie jak stoję lub chodzę. Za to plecy na razie nie bolą.smiling smiley

Byłam na zakupach wyprawki szkolnej i padam ze zmęczenia. .. ale mam już prawie wszystko


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Winignam (offline)

24-08-2016 16:52:40

Kraków
U mnie też będzie Zuzia! smiling smiley A myślałam że to mało popularne imięsmiling smiley zastanawiam się jeszcze nad Zosia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Natalia88 (offline)

24-08-2016 17:48:30

Biała
Kass cieszę się, że na badaniach wszystko ok. Super, że podniosło się łożysko:-) Antoś bardzo ładne imię, ale u mojego męża nie przeszłoby;-)
Emems super, że wszystko dobrze. O to uparta ta Twoja dzidzia;-) U mnie też miała być Zuzia, ale jest synuś. To chyba będzie Grzesiu:-) Jeszcze się zastanawiamy;-)


[link widoczny po zalogowaniu]

Ewa2060 (offline)

24-08-2016 18:13:08

Katowice/UK
emems super, ze z dzidzia wszystko ok smiling smiley, fajnie, ze czujesz juz ruchy smiling smiley, to teraz może będziesz częściej do nas zagladac smiling smiley.
iczka mnie leżenie tez pomaga, ale na tylko na bokach, bo na plecach to jest jeszcze gorzej.
Ja mam narazie 0,5 kg na plusue smiling smiley.
Mnie dla dzieczwnki podoba się imię Emilka, a mój A chce aby nasz córka nosiła imię Mia. Powiedzcie tak szczerze co sadzicie o takim imieniu


[link widoczny po zalogowaniu]

lidianaaa (offline)

24-08-2016 19:42:25

Ewa2060 imię jak dla mnie za oryginale winking smiley ale jak tak sobie je teraz powtarzam to bardzo ładnie brzmi smiling smiley
Winignam też myślałam o Zosi ale raz moja babcia tak miała na imię (i nie wiem jak mama by zareagowała) a dwa mój M na pewno się nie zgodzi bo jego babcia ma tez tak na imie a nie ma z nią kontaktu za bardzo więc odpada smiling smiley
iczka111 ja w końcu tej nospy nie wzięłam (jak wychodziliśmy ze szpitala było strasznie późno, a na drugi dzień było już do zniesienia) smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

kokos123 (offline)

24-08-2016 19:44:47

Mikuszowina
Mia ladne imie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-24 21:27 przez kokos123.

Aniia (offline)

24-08-2016 20:19:39

Anula ja z tymi wypadami do lasu to bym się zastanowiła, straszą teraz boleriozą i od groma kleszczy...a co do wartości to na pewno grzyby nie mają żadnych, tylko smakowe ;-)

lidianaaa musisz uważać i nie wypuszczać się na takie długie spacery smiling smiley jak teraz się czujesz? Co do tatusia to faktycznie bardzo o mnie dba i nie pozwala się przemęczać, ale to miłe uczucie smiling smiley

Ewa odpoczywaj i na pewno będzie wszystko dobrze:*


Co do apetytu mi też się powiększył, ale pilnuje się żeby nie jeść za dwóch tongue sticking out smiley
Dzisiaj na kolacyjkę zrobię sobie naleśniki z borówkami i bitą śmietaną ;-)

Mój mężuś nie czuje jeszcze ruchów, zresztą ja też nie czuje ich bardzo mocno, ale przyjdzie i na mnie pora smiling smiley

kass super, że Antoś zdrowo rośnie ;-) ja brzuch też mam twardy jak stoję a jak siedzę lub leżę to miękki, myślę że to normalne smiling smiley

emems cieszę się że wszystko dobrze smiling smiley a który masz tydzień?


Natalia Grzesiu to bardzo ładne imię :-)

łooo rozpisałam się, ale chciałam Was nadrobić ;-)




emems (offline)

24-08-2016 21:09:44

Ania u mnie 22 tydzien smiling smiley (wedlug OM), Maleństwo z USG 20/21 tydzień.. ale waży już 417 gram! Wydaje mi się duzo :p ale nie mam doświadczenia.. jedyne co widać na USG to ogromnie dllugie nóżki (mój mąż ma 1,96 m :p ) - więc odziedziczyło nózki po Tatusiu :p wszystkie parametry w normie tylko kość udowa wychodzi znacznie poza granice normy :p

lidianaaa (offline)

24-08-2016 23:17:56

Aniia no już się nigdzie nie wybieram winking smiley właśnie małżonek wrócił z pracy i mi narzeka "nie mogłaś się powstrzymać i musiałaś schować naczynia" hehe
nie wiem czy to od tego nic nieróbstwa ale jeszcze troche minimalnie boli więc wypoczywam bo nie pozwala mi się nigdzie ruszać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Kasiulka85 (offline)

25-08-2016 07:12:51

Łańcut
Witam czwartkowo smiling smiley
Ja właśnie w kolejce w laboratorium , robię dziś te hormony tarczycy. Aż jestem ciekawa czy spadły.
lidianaa trochę ci zazdroszczę luzu w domu winking smiley już sobie wyobrazilam ile książek bym pochłonęła jakbym nie mogła nic robićgrinning smiley






Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546630, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.