WRZEŚNIÓWKI 2014

Wysłane przez Spinka82 

ewcia65 (offline)

15-04-2014 11:48:22

Wołomin
Nawet nie wiedziałam, że po 4 miesiącach może się jeszcze coś rozejść... Ja uważałam bardzo pierwszy miesiąc potem nosiłam wózek z dzieckiem, dźwigałam, a raz nawet mąż przyłapał mnie na odśnieżaniu i na szczęście nic mi się nie stało. Niby mówili żeby pół roku uważać, ale byłam kozak jak natula

Mi po cc największy problem sprawiało wstawanie i siadanie przed kilka tygodni. Oprócz tego było raczej ok- oczywiście pomijając pierwsze 2-3 dni


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewelinafear (offline)

15-04-2014 11:56:34

Stargard Szczeciński
Ja z załatwianiem po sn nie miałam problemu. W kilka godz po porodzie poszłam o własnych siłach zrobić siusiu, na drugi dzień kupka i wszystko ok. W szpitalu trzeba było się oszczędzać bo organizm jest osłabiony, straciło się krwi trochę, ale po powrocie do domu normalnie się funkcjonuje, to w porównaniu do cc jest dużym plusem. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

lezka9 (offline)

15-04-2014 12:06:13

Warszawa
Hey
Ja rodzilam 5 dzieci sn i nigdy tam zlego nic mi sie nie dzialo smiling smiley zawsze cos bolalo albo zapieklo ale ogolnie bylo dobrze. I jak tylko do domu wracalam zaczynalam pelne obroty eiec o cackaniu sie z sama soba mowy nie bylo smiling smiley bedzie dobrze


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewelinafear (offline)

15-04-2014 19:14:03

Stargard Szczeciński
Ale mam dziś leniwy nastrój. :/ zmęczona jestem a nic nie robiłam...dawno już nie byłam tak śpiąca jak dziś. Ma ktoś jakiś pomysł na naładowanie baterii?

Oprócz tego czuję, że za dużo zginam się wpół przy dziecku, bo zaraz jakoś brzuch mnie pobolewa. I cały czas coś mnie kuje, najpierw w okolicy lewego jajnika, potem koło pępka, teraz jakoś po bokach brzucha - tak zakuje i puszcza, no i ta żarłoczność dziś...zjem wszystko co w zasięgu ręki, aż mi znów niedobrze... sad smiley
Jakiś wyjątkowo kiepski dzień mam...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agatalove (offline)

15-04-2014 20:17:42

Słupca
Natula ale miałaś hardkor po cesarce. Najgorsze było u mnie kilka dni, potem może jeszcze prze 2 tygodnie czułam ból rany, a potem luzik.


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

agatalove (offline)

15-04-2014 21:07:04

Słupca
Dziewczyny macie specjalne teczki na dokumenty, zdjęcia czy badania ciążowe? Chodzi mi o takie typowo dla kobiet w ciąży. Jak siedzę na poczekalni to widzę, ze dziewczyny mają takie specjalne teczki np. z logo firmy produkujących witaminy itp. Nie wiem gdzie one to dorwały? Ja noszę wszystko w kalendarzu -organizerze a taką teczkę z brzuszkiem chciałabym mieć smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

agatalove (offline)

15-04-2014 21:19:30

Słupca
Zarejestrowałam się na bebilon pepti smiling bouncing smiley Mają mi przysłać jakieś materiały. Oby tam była teczka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

ewelinafear (offline)

15-04-2014 21:28:32

Stargard Szczeciński
Ja mam taką sztywną teczkę na rzep od Hippa. smiling smiley o taką [link widoczny po zalogowaniu]

a nie...ta jest na gumkę, na rzep jest od bebilonu. grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-15 21:35 przez ewelinafear.

natula (offline)

16-04-2014 10:53:00

Łęczna
Ja od bebilonu dostałam po porodzie teczkę z na rzep ale taka dosyć mała jest, jak narazie się w niej mieszczetongue sticking out smiley zarejstrowałam się też w bebilon pepti na ten jakiś program startowy dla kobiet w ciąży czy coś takiego ale mi nic nie przysłali pomimo że zapisałam się na poczaku ciąży:/

ewelina teraz jak Gabryś zaczyna chodzić, trzeba go podtrzymywać itp to masz prawo czuć ból i kłucie bo jednak takie roczne dziecko to wyzanie dla mamy w ciąży... mój się nauczył chodzić jak miał 10 miesięcy a ja byłam w 2 miesiącu ciąży więc brzuszek mi nie przeszkadzał teraz by mi było duuuuużo ciężej...

dzisiaj też mam jakiś dzień lenia:/ mały zasnął a ja powinnam się wziąść za obiad bo potem mała bestia mi nie da nic zrobić i poza tym boje się przy nim kuchenkę włączać bo wsadza mi paluchy w ogieńsad smiley ale nie chce mi się jak nigdy....sad smileysad smileysad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Polamamuska (offline)

16-04-2014 12:25:50

Luboń
A wiecie co ja wam powiem?smiling smiley Może i to teczka z brzuszkiem żadna nie jest ale w auchanie ostatnio kupiłam sobie etui na kartę ciąży żeby w końcu się nie gniotła albo coś i idealnie pasuje etiu na indeks studencki. A co do badań wyników głównie żeby je schować to również w tym samym sklepie są takie specjalne opakowania na guziczek wciskaczek i kosztuje nie całą złotówkę? smiling smiley powiem wam, że się idealnie sprawdzasmiling smiley hehesmiling smiley

Więc dziewczyny na dobry początek mozę coś takiego?


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.