WRZEŚNIÓWKI 2014

Wysłane przez Spinka82 

ewcia65 (offline)

09-04-2014 19:17:14

Wołomin
Ja ogólnie czuję się dobrze. Mdłości nie mam juz od dawna. Tylko bardzo szybko się męczę- a posiadanie małego dziecka jeszcze to potęguje... Jak wtaszczę siebie i córkę na piętro to aż zadyszka mnie łapie :/ Mam też delikatne krwawienia z nosa- to ponoć normalne.

Pola super brzuszek- ja też mam już duży- tylko niestety nie taki kształtny jak Twój ;(


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MySweetAngel (offline)

09-04-2014 21:22:50

Małopolska
Pola to byłam ja :joliecouette: Mam go od dwoch dni wiec ciezko cos napisac. Na pewno nie jest bardzo wydajny i szybko mi sie skonczy... Wiec bede smarowac tylko brzuch i piersi. i to raz dziennie a nie jak tam pisze dwa razy. To cos podobnego jak oliwka. Chyba bardziej tłusty ale nie zostawia plam na ubraniach.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Polamamuska (offline)

10-04-2014 07:37:25

Luboń
a ja dziewczyny wczoraj wieczorem wylądowałam w szpitalu...sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

83Bella (offline)

10-04-2014 09:48:52

Komarno
Hejka smiling smiley

Agata ależ ja Wam zazdroszcze,mnie niestety ciągle trzyma i to prawie bez chwili odpoczynku-koszmar,modle się tylko żeby to przeszło,bo z tego co czytałam to niektóre mają tak przez całą ciąże eye popping smiley ale z drugiej strony jak narazie nie mam żadnych innych dolegliwości,ale śmie mysleć,ze już nawet poród jest lepszy od tych koszmarnych mdłości...

Pola ojej a co się stało???mam nadzieje,że to nic poważnego i już wszystko dobrze.Ja też już raz lezałam w szpitalu bo się przez te mdłości odwodniłam,4 dni prawie nic nie jadłam i nie piłam.Mówią,że ciąża to nie choroba-całe szczęście bo innaczej byłabym pewna,że umieram...

agatalove (offline)

10-04-2014 10:19:03

Słupca
Bella bardzo współczuję. Ja na szczęście ani w pierwszej ani w drugiej ciąży mdłości nie miałam. Tylko lekki jadłowstręt. Z Polą już ok. A ty w którym tygodniu jesteś? Zapraszamy na FB do wrześniówek 2014.


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

10-04-2014 12:56:55

Łęczna
Bella ja w drugiej ciąży wymiotowałam do połowy 7 miesiąca:confused: najgorzej wspominam właśnie tą ciąże tak więc współczuje ci z całego serca bo to okropne jest:/
ja ogólnie staram się nie narzekać ale wiadomo raz jest lepiej raz gorzej... ja mam w każdej ciąży problemy z nerkami i teraz znów mi się kochana kolka nerkowa uaktywniła i boli strasznie ale żyć trzebapłacz

Pola pisałaś na fb że masz piasek na nerkach ja z Bartkiem jak chodziłam to miałam piasek i właśnie kolkę nerkową przez to wylądowałam w szpitalu i leżałam prawie miesiącthumbs down kazali duuuuuużo wody pić żeby często siusiać no ale ty pijesz bardzo dużo więc mam nadzieje że ci szybko się ten piasek wypłucze...

ewcia mój brzuszek też nie jest kształtny tongue sticking out smiley nie ma się czym przejmować ważne żeby dzieci się zdrowo rozwijały a jak my wyglądamy to już pikuśtongue sticking out smiley

ja dzisiaj od rana tryskam energiągrinning smiley o 8 rano byłam już na działce i odrazu poszłam do lasu na spacer (las mam za ogrodzeniemgrinning smiley) potem umyłam okno u siebie w pokoju i teraz korzystam z czasu wolnego póki bąbel śpigrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

83Bella (offline)

10-04-2014 13:51:35

Komarno
Kurcze to nie ciekawie miałaś Natula,naszczęście matka natura oszczędza niektóre z nas jak Agate smiling smiley oj jak zazdroszcze... smiling smiley
to może niepowinnam tak narzekać,bo jak narazie innych dolegliwości,bóli czy coś nie miałam.Ale i tak nie jest kolorowo i ciężko mi z tym.
Ja właściwie nie wymiotuje,zdażyło mi się pare razy,ale do 14 tygodnia brałam tabletki przeciw wymiotne i nawet pomagały,ale nie na mdłości,to mam cały czas od rana do rana.
Też miałaś mdłości Natula,czy tylko wymioty?i czy codziennie,czy z przerwami?i czy cały czas do ostatniego dnia tak samo?pytam o to wszystko,bo zastanawiam się czy przechodzi to z dnia na dzień,czy stopniowo,bo ogólnie czuje się lepiej niż np.2 tygodnie temu,wtedy praktycznie nie wstawałam z łóźka.I tak bym chciala zacząć się już cieszyć tą ciąża,bo jak narazie nie da się tak do końca.

83Bella (offline)

10-04-2014 13:58:00

Komarno
A i zapomniałam dopisać,że jestem w 16 tygodniu i 4 dni smiling smiley coś mi z tym suwaczkiem chyba nie wyszło.niby zrobiłam,ale się nie wyświetla.

agatalove (offline)

10-04-2014 14:22:08

Słupca
Bella co prawda wymioty i mdłości mnie ominęły,ale miałam inne niefajne przygody. Mam nadzieję, że to wszystko co złe już za mną. Tak tak suwaczek koniecznie :-)


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

83Bella (offline)

10-04-2014 15:49:32

Komarno
no właśnie jak nie jedno to drugie,zawsze coś się znajdzie żeby uprzykrzyć nam życie winking smiley ale już napewno będzie dobrze Agatko smiling smiley ja przestałam już wierzyć,że mi to przejdzie,wiec pracuje teraz nad zaakceptowaniem sytuacji,żeby nie zwariować.A gyby mi rzeczywiście jakimś cudem przeszło to będe chyba najszczęśliwszą osobą na świecie winking smiley
a urósł Wam już brzuszek?u mnie tylko taki lekki,taki miałam normalnie jak się dużo najadłam,więc dużej różnicy nie widze.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.