Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

monique203 (offline)

14-09-2015 17:32:45

No widze ze wszystkie zmotywowane i optymistyczne staraczki,brawo I do dziela oczywiscie caly czas jestem z wami ale pochlonela mnie praca a teraz jak sie nie udalo biore nastepna robote w prywatnym przedszkolu


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Marzena5 (offline)

14-09-2015 18:18:37

Bytom
Monique widzę ostro się wzięłas za pracę hehe smiling smiley a no pewnie jak nic Cię nie trzyma to czemu nie. Teraz sobie odpocznij od tych staranek i dawaj znać jeśli postanowicie wrócić do starań smiling smiley

Kasia jeszcze trochę przyjemności wykorzystaj i tez potem przyjdą dwie kreseczki i będziesz wyczekiwala ruchów smiling smiley jeszcze trochę smiling smiley

Teraz już musi się którejs udać w tym cyklu skoro teraz żadnej się nie udało choć chyba jeszcze Megg została smiling smiley


butterly (offline)

14-09-2015 18:37:37

Sokoły
Jeszcze na Megg czekamy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

monique203 (offline)

14-09-2015 18:39:43

Marzena narazie poobserwuje swoje cykle I moze w przyszlym roku ponowimy probe


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Marzena5 (offline)

14-09-2015 18:45:08

Bytom
Pewnie masz czas Monika juz połowa września do końca roku zostało niewiele to zatem odpoczniecie sobie a Ty faktycznie jeszcze się podregenerujesz smiling smiley


potfforek88 (offline)

14-09-2015 19:42:05

:)
Witam! Można dołączyć?? Staramy się już jakiś czas i wiem że łatwo nie będzie, bo hashimoto i PCOS robi swoje, ale nie poddaje się, walczymy dalej i w końcu wywalczymy swoje szczęscie. Teraz zaczynam badania dalej, bo może to nie koniec problemów, a lekarze mają mnie w nosie trudno zrobię badania na własną rękę i z kompletem poszukam normalnego lekarza smiling smiley

potfforek88 (offline)

14-09-2015 20:06:40

:)
Ja byłam długo na innym forum ale niestety coś im się popsuło i musieli je zamknąć i od tej pory szukam swojego miejsca w sieci smiling smiley

Marzena5 (offline)

14-09-2015 20:13:08

Bytom
Potfforek witaj smiling smiley ja co prawda nie staraczka juz ale nie umiem rozstać się z forum winking smiley fajnie ze nas znalazłaś zawsze raźniej tak mieć osoby w takiej samej sytuacji moc się wygadac czy dopytac pewnie smiling smiley nie będę się wypowiadala na temat Twojego przypadku bo nie mam pojęcia na ten temat.. ale oczywiście kibicuje aby i Tobie się wszystko poukladało ! smiling smiley


kasia_sz (offline)

14-09-2015 21:08:25

Stargard
Witam potfforku smiling smiley ja tu w sumie też jestem świeżynka, ale myślę, że mogę powiedzieć, iż dobrze trafiłaś - w grupie raźniej grinning smiley smiling smiley Tutaj jest extra grupa wsparcia smiling smiley
Hahsimoto to choroba tarczycy?

Trzymam kciuki za Ciebie smiling smiley

Megg mam nadzieję, że to nie @ się zbliża smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-14 21:11 przez kasia_sz.

potfforek88 (offline)

14-09-2015 22:08:15

:)
Kasia tak tarczyca. Ciesze się ze do was trafiłam mam nadzieje ze zostane na dłużej
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547040, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.