Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

MamaKasia2 (offline)

03-03-2020 17:41:24

Legnica
Minka trzymam mocno kciuki ! smiling smiley oby małpa nie nadeszła heh smiling smiley

Sonia, ja nie oczekuje tu żadnej porady w sumie.. Tak jak piszesz to ciezki temat i zdaje sobie sprawę, że nie ma "złotej rady" która moglybyscie mi tu napisać i by naprawila wszystko to co po drodze gdzieś zepsulismy.. czasem nie chodzi o konkretne rady, a po prostu wsparcie, pocieszenie winking smiley po prostu chyba musiałam się gdzieś wygadać

MamaKasia2 (offline)

03-03-2020 17:44:29

Legnica
Nam w czerwcu minie 7 rocznica ślubu, a od ponad 3lat jesteśmy rodzicami także chyba rzeczywiście ta monotonia, dom, dzieci.. To nie sprzyja relacjom damsko-męskie. Może jak dzieci podrosną, będą mniej absorbujące to i my się wyluzujemy? Ehh no życie pokaże

Soniaa25 (offline)

03-03-2020 17:49:19

Wrocław
MamaKasia masz rację oczywiście. Dobrze, że mamy tutaj takie forum, że można się wygadać i widzisz teraz, że niejedna tutaj ma podobne problemy w związku. Mam nadzieję, że jednak jakos wam się to poukłada wszystko.

Minka kurde...trzymam mocno kciuki, zeby @ nie przyszła. Chociaż ciekawa jestem co tam Ci jeszcze dolega yawning smiley

ignaciukowa12 (offline)

03-03-2020 20:05:41

Biała Podlaska
Hej dziewczyny.
Daaawno mnie tu nie było smiling smiley
U mnie cisza, spóźnia mi się miesiączka 2 dni. Zawsze miałam jak w zegarku. Robiłam dwa testy oba nic nie wykazały. Poczekam do piątku i chyba pójdę na Betę bo już sama nie wiem. Umówiłam się do gina na 10.03 bo już jestem tak zrezygnowana, że nawet mi robota nie idzie jak powinna.

Faceci już chyba tak mają, że się wyziębiają. Ja ze swoim jestem prawie 4 lata po ślubie i też o pierdoły czasem poleci kilka słów za dużo. Dobrze, że umiemy się ogarniać z tym i przepraszać 100 razy dziennie bo inaczej nie wiem jak by to było.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-03-03 20:07 przez ignaciukowa12.

minka170 (offline)

03-03-2020 20:07:36

Wrocław
Ja latam jak głupia do toalety,bo myślę,że @ przyszła, a tu sam śluz poki co i to bardzi dużo go. Ale zrobil się może bardziej kremowy, bo wcześniej był bardzo biały i tak sobie myślę,czy aby juz @ nie jest blisko... brzuch trochę pobolewa w sumie od rana smiling smiley
Dzięki dziewczyny :* Mąż się ekscytuje, a ja na spokojnie podchodze smiling smiley

Mi sie wydaje,że takie male kryzysy w rodzinach , w których sa dzieci to normalna sprawa. Macie obowiazki ciągle, ciezko się wyluzowac, bo kiedy ? Nas wszystkich to czeka. Poza tym jedna osoba ma takie obowiazki, druga inne i nie ma takiego zrozumienia. Znam takie sytuacje z rodzin mi bliskich. Dzieciaki podrastaja i zostają same w domu, a starzy przeżywają druga młodość smiling smiley Będzie dobrze :*

Kami1988 (offline)

03-03-2020 20:32:20

Piła
Aga świetny film!!! Obejrzałam bo ciekawość mnir zjadala.. na koncu splakalam sie jak dziecko... bardzo wzruszający... chyba dla mnie dlatego gdyż za 3 dni mija rok od okropnego dnia, w którym poronilam... sad smiley
MamaKasia - życzę cierpliwości i tego aby wyszło słońce i nadszedł czas spokoju, harmonii i namiętności przepelnionej tylko pięknymi słowami i czynami..
Minka cudownie by było gdyby to był WASZ CYKL!! Z calego serducha życzę!
Maraska gratuluję i życzę spokojnej ciąży :-)
Czytam Was codziennie smiling smiley

Pogodna_Aga (offline)

03-03-2020 21:25:59

Łódź
Kami
Nigdy nie wiesz jak taka sytuacja na Ciebie wpływa. Może Twój umysł mówi Ci, dałaś radę a to jednak siedzi głęboko i kuje i właśnie jak w tym filmie wpływa na wszystko dookoła...

Polecam dziewczyny film smiling smiley a propo staranek i życia smiling smiley

(przypominam tytół Julia-gwiazdka z nieba)

ignaciukowa
witaj winking smiley oby @ nie przylazła smiling smiley

Mocno wierze, że płodna Kasia tu przełamała wszystko i teraz posypią się krechy.

A u mnie termin @ planowany na urodziny. Czy to nie hamstwo??

Oficjalnie żegnam się z Wami na 6 dni, bo o 5 rano mam pociąg do Niemczech smiling smiley


Soniaa25 (offline)

03-03-2020 22:06:11

Wrocław
Aga @ w urodziny to ewidentnie chamstwo! Miłego urlopu i wypoczywaj spokojnie!

Minka jestem ciekawa co tam się u Ciebie dzieje w tym organizmie yawning smiley

minka170 (offline)

03-03-2020 22:20:30

Wrocław
Aga miłego urlopu :*

Ignaciukowa trzymam kciuki :*

Sonia, a Ty jak sie czujesz ? smiling smiley

Dziewczyny, nawet pod prysznicem splynęło mi dużo takiego wodnistego niegestego śluzu ! Myslalam,że to okres, a patrze na palce i śluz: o Może ten nasz 19 raz był jednak szczęśliwy.. Ale boje sie zrobić jutro testu. Zrobie w środę, jeśli nie przyjdzie smiling smiley Prosze trzymajcie kciuki mocno.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-03-03 22:24 przez minka170.

Klaudia9212 (offline)

03-03-2020 22:22:35

Cześć dziewczyny! smiling smiley

Minka i Sonia trzymam kciuki :*
Aga udanego urlopu :*

Współczuje wam dziewczyny kryzysów w związkach ;(

Ostatnio mam ciężki czas, dużo pracy, spisalam cykl na straty( ale w sumie nie wiem mam w końcu ładna temp. ) jutro 7dpo. Dziś miałam dziwne szczypanie w macicy (?) i mam brak obiawow. Dziś przyszły suple smiling smiley inofem, b complex a oprocz tego biorę magnez ( by zmniejszyć skurcze macicy-podobno pomaga smiling smiley )

Moje pytanie: kiedy najlepiej Zaczac brać inofem? smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.