Dla starających się dłużej...

Wysłane przez mika31 

Balmi (offline)

31-07-2015 14:17:13

Kraków
Dziewczyny u nas wszystko dobrze. Czuję się fantastycznie zero dolegliwości, stosuję się cały czas do zaleceń lekarza czyli leżę i czytam książki oj jak mi dobrze, szkoda będzie wracać do pracy hehe.
11 sierpnia idziemy sprawdzić co słychać o groszków smiling smiley

mika31 (offline)

31-07-2015 17:52:35

Bagno
Cześć dziewczyny!
A więc było dobrze. Zabieg trwał chwilę i nie bolał mocno. Taki dyskomfort i ból jak przy miesiączce. Lekarz powiedział, że jajowód drożny. Sprawdzali tylko prawą stronę z racji moich podwójnych macic. Lekarz powiedział też że hsg nie pokaże zrostów i trzeba byłoby zrobić laparoskopię. Ale u mnie to chyba odpada bo już byłam trzy razy cięta. Nic więcej się nie dowiedziałam.
Najbardziej się wkurzyłam na mojego lekarza. We wtorek powiedział mi o hsg i miał on to robić. Wczoraj dzwonili że ktoś inny. Dzwoniłam do mojego lekarza, napisałam smsa, że proszę o kontakt, że się stresuje. Nic nie odpisał, nie zadzwonił. Dziś znów dzwoniłam i nic. Totalna olewka! A moja koleżanka która mi go poleciła jest zadowolona. Zawsze do niej oddzwania, odpisuje. Nie wiem co mam teraz zrobić. Muszę się umówić do niego żeby skontrolować owulację w tym cyklu. A potem już koniec z lekarzami. Zrobiłam co mogłam. Najważniejsza kwestia się u mnie wyjaśniła.
Cieszę się, że mam to już za sobą!!! smiling smiley
Balmi, super wieści! Relaksuj się dalej winking smiley

Luna21 (offline)

01-08-2015 20:54:10

Nowy Staw
Hej Mika. Wybacz ze nic nie napisałam wczoraj ale padł nam ruter. Wogole nic sie nie chciało ładować a dziś kolega męża cos w nim pogrzebał i działa ale cos chyba długo juz nie pociągnie bo raz działa a za chwile juz nie sad smiley no nic czeka nas zakup nowego.

Mika cieszę sie ze juz masz to za sobą i wszystko w porządku smiling smiley szkoda tylko ze ten twoj gin tak cie wystawił nieładnie. Ja na twoim miejscu chyba poszukałabym kogoś innego bo to jego zachowanie jest karygodne. Mógł chociaz napisac jesli juz nie mógł sie tobą osobiście zając. Moze wlasnie teraz sie uda i bedzie to twoj szczęśliwy miesiąc smiling smiley

A ja zrobiłam sobie badania i wyszło ze mam jakaś infekcje grzybicza sad smiley dostałam czopki na to. Ciekawe czy moze to nie jest przyczyna ze sie nie udaje sad smiley nawet nie wiedziałam bo żadnych objawów nie miałam.

Balmi super ze tak bezobjawowo przechodzisz te początkowe tygodnie smiling smiley a napewno 11 wszystko bedzie dobrze u groszkow i sobie je ładnie pooglądasz smiling smiley a jak tam przywykłaś juz do myśli ze bedą bliźnięta?

Luna21 (offline)

04-08-2015 21:31:17

Nowy Staw
Marzenia jak tam ? Miałaś to badanie? Jak wyniki ?
Mika a co u ciebie ? Dlaczego sie nie odzywasz?

marzenia30 (offline)

04-08-2015 22:30:41

Wierznowice
Luna21 no niestey u mnie pod górkę w badaniach wyszła mi infekcja i niestety hsg przesunięte, na szczęście mój gin już wrócił dał mi leki i mam się kurować no i przed @ mam się zgłosić na kolejne badanie posiewowe i wtedy jak wyjdą ok to ustalamy termin od razu po @, nakazał tylko być dobrej myśli...


[link widoczny po zalogowaniu]

mika31 (offline)

07-08-2015 09:36:40

Bagno
Hej Luna, gdzieś czytałam, że infekcje mogą utrudniać zajście w ciążę. Więc dobrze że Ci to wykryto i że możesz to wyleczyć. I już kolejny krok do przodu! smiling smiley
Marzenia30, czas szybko minie i ani się obejrzysz a już będziesz miała hsg za sobą. A może do niego nie dojdzie bo w tym cyklu zajdziesz w ciążę?smiling smiley
Ja napisałam do tego lekarza i zrezygnowałam z niego. Zresztą nic więcej zrobić nie mogę. Byłam u takiej fajnej babki w poniedziałek i pęcherzyk był już 21,6mm. Staraliśmy się. Wczoraj byłam znów i owulacja potwierdzonasmiling smiley Było już widać tworzące się ciałko żółte. Dostałam dhupaston na 10 dni i potem test. Owulacja była wyjątkowo wcześnie bo już w 11 max 12 dniu cyklu.
Ogólnie kobieta mi powiedziała, że pozostaje inseminacja lub in vitro. Wszystko inne jest w porządku u mnie. Mówiła że przez tą macicę podwójną może być problem z zagnieżdżeniem. Ale przecież z pierwszym dzieckiem mi się udało.
Dziewczyny, będę z Wami cały czas. U mnie już koniec badań, szukania przyczyn. Zrobiłam co mogłam. Więc będę nudna pod względem jakichś nowinek winking smiley Ale Was czytam codziennie!
Buziaki xxx

marzenia30 (offline)

07-08-2015 22:45:05

Wierznowice
mika31 niestety ten cykl jest stracony przez moją infekcję, jednak mam nadzieję że szybko minie i będzie wszystko w porządku w kolejnych badaniach smiling smiley a może u Ciebie ten cykl będzie wyjątkowo szczęśliwy z dwoma kreseczkami winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

mika31 (offline)

10-08-2015 15:09:44

Bagno
Luna, marzenia30, balmi - co słychać dziewczyny? Jak się czujesz Balmi?
Te upały mnie wykańczają. W przedszkolu gdzie pracuje sauna, pot leje się non stop. Mam wrażenie, że się rozpłynę! A podobno ma być tak jeszcze dwa tygodnie!
Odezwijcie się kobietki smiling smiley

Luna21 (offline)

12-08-2015 20:09:25

Nowy Staw
Hej kobietki. Sroki za brak odzewu ale ruter nam padł całkowicie i musiałam czekać az maz wróci i sie tym zajmie.
U mnie ok, infekcja juz chyba zaleczona ale mam zamiar zrobic dodatkowe badanie by sie upewnić.
Marzenia szkoda ze ciebie tez jakaś infekcja dopadła no mam nadzieje ze juz ok. I kiedy masz nowy termin hsg ? Pozdrowionka smiling smiley

marzenia30 (offline)

12-08-2015 21:48:08

Wierznowice
no hej smiling smiley no jak narazie nadal na lekach ale jutro mój doktor ma mi zrobić badanie na posiew i czystość w szpitalu z samego rana, więc jadę z mężem i wtedy znów czekanie na wynik, ale tym razem jeszcze przed @ chce zrobić to badanie by w razie coś szybko zareagować z lekami i jeśli będzie ok to od razu po @ będzie ustalany dzień zgłoszenia się do szpitala... oby już było wszystko ok...


[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546920, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.