Termin porodu maj 2018Głowa do góry!

Wysłane przez penelope85 

pupka58 (offline)

10-11-2017 00:41:40

Racławówka
Olenka91 - mamy ten sam termin ciąża
i tak samo ruchliwe bobasy :-)

Arichert 1989- super, same dobre wiesci
grunt to nie martwic sie na zapas

chociaz, tez tak macie dziewczyny?
czekalam na to USG i badania, i wmawialam sobie, ze potem bedzie juz ok, ze przestane bac sie i nie bede tak stresowac kazdym bolem...
a tymczasem kiedy juz opadly emocje po USG, to wrocil strach, zeby tylko Dzidzius byl zdrowy i zeby bylo ok na nastepnym USG ( 27 grudnia)

Moja mama mowila, ze kiedy urodzila pierwsze dziecko 41 lat temu, to polozna powiedziala jej, ze juz nigdy nie bedzie spala spokojnie i ze zawsze bedzie sie martwic - cos w tym jest

Nasua (offline)

10-11-2017 05:22:53

Rogoźno
Witajcie,
Termin: 07-05-2018r (w urodziny babci)
Mdłości, wymioty, kiepski sen, brak apetytu....Wy też tak macie?
Jednego dnia czuję się jakby mnie tramwaj przejechał innego jakbym w ogóle w ciąży nie była.... A to drugie dziecko po 6 latach.
Moja prowadząca ciążę jest ostrożna w kwesti płci dziecka na tym etapie ale ja czuję że będzie Agatka.

af_rybka (offline)

10-11-2017 07:18:31

Nasua to moj ginekolog odwrotnie szuka za każdym razem płci smiling smiley a ja w ogóle na to nie nalegam. Ale 2 dni temu powiedział chłopak 9/10 za 2 tyg mam wizytę wiec moze juz zobaczy na 100%. Ale nie mam wielkiego parcia żeby juz wiedzieć. Ważne żeby Maleństwo było zdrowe i miało Święty Spokój smiling smiley
Od pon jestem juz na zwolnieniu bo mam bóle kręgosłupa tzn lędźwi i siedząca praca mi nie sprzyja niestety. A mam tez dość stresującą wiec jeśli nie przejdzie to zostaje w domu do końca.
Moze nie zwariuje tyle czasu w domuwinking smiley

arichert1989 (offline)

10-11-2017 15:02:13

Zielona Góra
U mnie chyba dopiero w przyszły czwartek będzie szukała płci zobaczymy czy coś będzie super by było tongue sticking out smileysmiling smiley . Co do samopoczucia ja w ogóle od samego początku nie czuje że jestem w ciąży tak dobrze się czuje smiling smiley na apetyt nie narzekam, nie wiem co to mdłości i źle samopoczucie. Co do stresu to mi za każdym razem po USG spada kamień z serca że wszystko jest ok, że bije serce itd. A tydzień po wizycie znowu mam wątpliwości czy wszystko jest jak powinno i nie mogę doczekać się kolejnej wizyty. Najgorsze jest to że aż miesiąc trzeba na nią czekać. Teraz się denerwuję bo zobaczyłam że w ciągu tygodnia ostatnio moja dzidzia urosła tylko 3 mm i muszę zapytać lekarki czy to normalny przyrost . Ciekawe jakiej wielkości teraz będzie mój okruszek. Najgorsze jest to że my kobiety siedzimy w internecie i czytamy (przynajmniej ja tak mam) i same się nakręcamy różnymi historiami które opisują babeczki. Mam nadzieję że już jesteśmy na tym etapie że już nic złego żadnej się nie wydarzy smiling smiley

niunia88 (offline)

10-11-2017 22:49:55

bagillt
Hej dziewczyny. U mnie według usg termin się przesuwa o tydzień czyli na 22maj. Dzidzia ma 6cm. Przezierczosc karkowa 1.9
21mam kolejne usg bo teraz nie mogła wszystkiego zbadać A chcą mieć pewność ze wszystko jest ok. Odwróciła się do nas plecami i za nic nie chciała się pokazać by dokładnie wszystko zbadać. Ale moja córka robiła tak samo. Leżą identyczne. Śmiałam się właśnie ze może mnie szturchac kazać kłaść się na tych bokach Ale to nic nie da bo się nie odwróci. I miałam rację. Ale za to chociaż dodatkowe usg. Ja uważam ze będę mieć dziewczynkę chociaż każdy mówi ze to będzie chłopak. Dowiem się 3 stycznia... W pierwszej ciąży też czekałam od usg do usg aby się uspokoić . Teraz jest jakoś inaczej. Chociaż codziennie sprawdzam jak bije serduszko. Może dlatego ze wiem ze tu nie będę miała co miesiąc usg.....

[link widoczny po zalogowaniu]

arichert1989 (offline)

13-11-2017 13:17:46

Zielona Góra
Niunia88 spokojnie odpuść trochę bo zwariujesz winking smiley serduszko bije i będzie biło smiling smiley jesteśmy już na tym etapie że będzie dobrze i koniec smiling smiley już się nie mogę doczekać aż zobaczę mojego szkraba w czwarteksmiling smiley))

Olenka91 (offline)

14-11-2017 14:56:04

Antolek
pupka58 bardzo się cieszę, że Twoja dzidzia również zdrowa i wariuje w brzuchu jak moja, aż strach pomyśleć co będzie jak one takie ruchliwe zostaną do 18-nastki grinning smiley Siwizna we włosach zaraz po 30stce u rodziców grinning smiley w czwartek robimy drugie podejście do podglądania między nóżkami, może coś będzie widać smiling smiley
Dziewczyny, czy poza migdałami macie jakieś sprawdzone sposoby na zgagę? Matko po wszystkim rympie mnie zgaga sad smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-14 15:00 przez Olenka91.

arichert1989 (offline)

14-11-2017 18:35:44

Zielona Góra
Też mam niestety często zgagę ja się ratuję szklanką ciepłego mleka, jest ulga na jakiś czas

Marta_kass (offline)

16-11-2017 10:55:33

Rosochy
niunia88 takze mam wizyte 21 listopada powinien byc wtedy 17 tydzien takze sie martwie od usg do usg czy wszystko okey pozniewaz poprzednia ciążę straciłam chociaz mam jednego synka pawelka.

arichert1989 (offline)

16-11-2017 12:04:25

Zielona Góra
Dziewczyny dziś mam wizytę o 18:20 trzymajcie za nas kciuki smiling smiley

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5297, Posty: 1340746, Użytkownicy: 73166.
Ostatnio dołączył/a Zancia89.

Statystyki tego forum
Wątki: 792, Posty: 147616.