Termin porodu maj 2018Głowa do góry!

Wysłane przez penelope85 

arichert1989 (offline)

07-12-2017 18:47:38

Zielona Góra
Penelope ja mam 17 tydzień z hakiem i też jeszcze nic nie czujęsmiling smiley myślę że mamy czas. Może to być nawet 21-23 tydzień. U mnie prawdopodobnie będzie syn i będzie Kuba smiling smiley

P.S a czujecie się jak w ciąży ? Bo ja nie grinning smiley cokolwiek to znaczy smiling smiley może dopiero jak dziecko zacznie się ruszać i będę czuć ruchy będzie cudownieeeej smiling smiley)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-07 19:10 przez arichert1989.

penelope85 (offline)

07-12-2017 20:14:42

Wioska
Ja też wyczekuje ruchów wciąż nie mogę przyzwyczaic się do tego że jestem w ciąży chociaż im brzuszek większy tym bardziej jestem zadowolona i dociera powoli że już niedługo będę mamą. Kuba piękne imie.

Olenka91 (offline)

07-12-2017 20:20:16

Antolek
A ja pierwsze ruchy poczułam już kilka dni temu, opisałam je położnej i mówi, że to córcia daje o sobie już znać smiling smiley reakcja męża bezcenna winking smiley za to Wy macie brzuszki już, a mój mąż się śmieje, że ja go wkręcam i w żadnej ciąży nie jestem bo nie przytyłam nic, brzucha też nie widac, jest tylko inny w dotyku winking smiley wizyte mam teraz 13grudnia, pewnie lekarz zrobi już połówkowe bo będzie to już 19sty tydzień smiling smiley

arichert1989 (offline)

07-12-2017 20:35:15

Zielona Góra
Ja Idę 18.12 też będę miała około 19 tygodnia więc mam nadzieję że moja pani doktor dokładniej zbada małego , choć nie wiem czy to będzie połówkowe czy nie grinning smiley już odliczam dni do wizyty i nie mogę się doczekać by sprawdzić czy wszystko z nim dobrze smiling smiley

Oleńka ja swoj brzuch mam spory fakt ostatnio troszkę urósł ale nie wiem czy to od ciąży czy od siedzenia i objadania się grinning smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-07 20:36 przez arichert1989.

arichert1989 (offline)

07-12-2017 20:37:45

Zielona Góra
Mi wg USG termin pokazuje na 16.05 a Wam ??

Olenka91 (offline)

07-12-2017 20:43:48

Antolek
Mi z miesiączki wychodzi 13maj, lekarz na początku określił 16maj, a na tym genetycznym powiedziała że ciąża jest starsza niż początkowo myśleliśmy bo dzidzia jest duża smiling smiley zobaczymy co powie za tydzień no i liczę, że potwierdzi, że spodziewamy się corci smiling smiley

Jestem w tej super sytuacji że dolegliwości ciążowe dalej pozwalają mi na cwiczenia, a żołądek nie pozwala na zjadanie zbyt wielu rzeczy, a ochoty mam głównie na zupki smiling smiley i lody typu sorbet smiling smiley ale jak mówię, że to już prawie połowa ciąży to ludzie patrzą na mnie jak na debila grinning smiley

arichert1989 (offline)

07-12-2017 20:47:37

Zielona Góra
Hehe i Dobrze jeszcze będzie widać że to zaawansowana ciąża grinning smiley a co ćwiczysz? Ja dalej luteinę aplikuje:/ ciekawe kiedy mi powie że to koniec

Olenka91 (offline)

07-12-2017 20:57:22

Antolek
Niby dobrze ale jednak jakby brzuszek byl tak inaczej może bym się czuła, tak bardziej ciążowa winking smiley ćwiczę sobie aeroby, godzina roweru plus jakis orbitrek i tak 5 razy w tygodniu. Tak ćwiczyłam przed ciążą, bo dość intensywnie zrzuciłam wagę, więc lekarz nie widział przeciwwskazań do dalszych poczynań moich na silowni, a skoro samopoczucie i dzidzia na to pozwala to czemu nie smiling smiley dalej mam sporo kilogramów do zrzucenia po problemach z hormonami, więc nie chciałabym też dołożyć ich zbyt wielu ekstra w ciąży smiling smiley

manusia89 (offline)

10-12-2017 23:07:38

Małomice
Ja poczułam dzidzię w piątek. Córcię poczułam z kolei w 116tc. Nie ma reguły winking smiley teraz już częściej czuję spinania się jak mały się rozpycha. Takie to dziwne uczucie winking smiley
Co do brzucha to wyglądam jakbym była w 25tc :| mimo że mało przytyłam, 200g winking smiley

pupka58 (offline)

13-12-2017 01:16:03

Racławówka
Hej dziewczyny
u mnie 18t+4 i nie wiem, brzuszek robi sie coraz bardziej widoczny, ale przytylam tylko 1kg od 10 tygodnia
a teraz leze na wznak i jak przyloze reke do brzucha, to czuje takie jakby pulsowanie i zglupialam, bo nie wiem czy cos czuje czy sobie wkrecam
a malucha nadal nie czuje, jedynie parcie na pecherz, ale polowkowe mam 27 grudnia, to moze juz cos poczuje do tego czasu
mam dziwne uczucie, ze to dziewczynka (i kilka kolezanek z pracy tez ma takie wrazenie), czyli bylaby Aniela... a chlopca nazwalibysmy Franek
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5304, Posty: 1349563, Użytkownicy: 73203.
Ostatnio dołączył/a organa.

Statystyki tego forum
Wątki: 793, Posty: 147619.