Planujące ciążę i bycie mamą 2017

Wysłane przez Oliwia28 

marpati (offline)

20-04-2016 00:27:05

Waterford
Mam na imię Marta, w tym roku obchodzę ćwiarteczkę grinning smiley od prawie 3 lat mieszkam w Irlandii z narzeczonym (ślub kiedyś tam, bez terminowo). Mamy synka 20 miesięcy. Mieliśmy mieć drugą dzidzie, termin 1.04.16, ale niestety w 11tc się skończyło. Szukałam powodów i najprawdopodobniej było to niedoczynność tarczycy, na którą się leczę od paru lat. W skutek różnych badań, wyszło ze mam problemy z insuliną i jestem na prochach :/, ale wg mojego endokrynologa nie ma to przeciwwskazań do kolejnego dziecka smiling smiley
Mój plan był taki, że mój luby ma coś zdziałać pomiędzy lipcem a wrześniem. Ale jak to ja, zawsze coś i czekam o przyszłego tygodnia na test (mój facet twierdzi ze jest bezpłodny, ale przy wcześniejszych ciążach też tak mówił smiling smiley
A tak w ogóle, macie metodę na dziewczynkę? marzy nam się parka, ale jak wiadomo, aby było zdrowe smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Oliwia28 (offline)

20-04-2016 08:43:14

Warszawa
Marpati - każda metoda jest dobra o ile się sprawdzagrinning smiley ja też chciałam pardę od zawsze,a el ostatnio stwierdziłam że mogę mieć 2 córeczkismiling smiley Olcia też chce siostrzyczkęsmiling smiley
piszą że staranka przed owu to na dziewczynkę bardziej...
to powodzenia!
dobrze rozumiem, że jest cień szansy, że już się udało??

marpati (offline)

20-04-2016 10:16:09

Waterford
Nadzieja zawsze jest smiling smiley chociaż prawie 2 miesiące miałam ciąże urojona:/ wszystkie objawy jakie miałam wcześniej w ciąży,a dzidziusia brak sad smiley

nika1987 (offline)

20-04-2016 10:52:22

Hej dziewczyny!
Jestem szczęśliwą mamą marcową 2016 i weszłam sobie przypadkiem na Wasz wątek i wypowiem się na temat płci dzidziusia. U mnie sposób z owu podziałał, synka "strzeliliśmy" po owulacji a córcię 2 dni przed więc u mnie ta metoda jaki u wielu innych par znajomych się sprawdziła w 100% smiling smiley

więc dziewczyny,powodzenia w staraniach i obyście wszystkie zostały mamami w 2017 roku!! ciąża

marpati (offline)

20-04-2016 11:47:02

Waterford
Będziemy majstrować grinning smiley dzisiaj robiłam test, tak z głupa i zaś tylko 1 :/ do @ planowej jeszcze tydzień więc może jeszcze za wcześnie. Poprzednie ciąże też miałam jakby opóźnione, dzidzie wolniej na początku się rozwijały (jedna przestała po 7 tc).

glin_k (offline)

20-04-2016 16:10:18

Złotów
Oliwia28- ciesze się, że dziecko wróciłosmiling smiley oby tak dalej. Faktycznie, może miałam na to jakiś wpływ?smiling smiley
pytanko i przepraszam z góry, bo może głupie, jak Ty to robisz, że tak ładnie widać do kogo adresujesz wypowiedź, po prostu pogrubiasz czcionkę? czy jest jakaś do tego funkcjonalność?

Waterford- oooch rozumiem ten test, przyznam się, jest już u mnie po OWU i zrobiłam także test, oczywiście za wcześnie więc nie było szans na miarodajny wynik, ale nie mogłam się powstrzymać. Oj potrzebna jest większa cierpliwośćsmiling smiley tylko skąd ją brać, hihi. Niemniej trzymam kciuki za kolejny teścik! no chyba że skusisz się beta HCG?

Oliwia28 (offline)

20-04-2016 16:25:47

Warszawa
marpati - na pewno za wcześnie. Ale uzbrój się w cierpliwośćgrinning smiley zrób sobie jakieś suwaczki bo ja sklerozę mam co do dat, wieku itp smiling smiley

nika - cześćsmiling smiley dzięki za komentarz! no właśnie przed owulką miałam rację hehe gratuluję maleńkiej Córeczkismiling smiley u CIebie też widze że różnica wieku spora pomiędzy dzieciaczkami? U mnie też będzie minimum prawie 6 lat...

glin_k - tak bolda używamsmiling smiley

Dziewczyny byłam dziś na USG transvaginalnym - przegląd techniczny wypadł pomyślnie smiling smiley
odebrałam tez cytologię - wynik ok, pozostało mi USG piersi ale to dopiero w maju.

glin_k (offline)

20-04-2016 22:26:25

Złotów
Oliwia28 to super że wyniki są prawidłowe. Masz czystszy umysł i lepsze, jeszcze bardziej pozytywne nastawienie. To ważne. Ja swoje wyniki z cytologii odbiore 17 maja, wtedy mam wizytę. Ale jestem względnie spokojna, lekarz mówił, ze jesli wyjdzie cos złego to zadzwoni. A nie dzwonil. To chyba tez oksmiling smiley byłam na spacerze wieczorem , ale zimno, brrrr. A teraz gotuje ogórkową, hihi. Tak pomyślałam, że w piątek zrobie badanie z krwi. Ale sama nie wiem... To bedzie na 5 dni przed@. Dziś dowiedziałam się o dwóch ciążach wśród znajomych jaaaaa super, ale czemu to nie ja. No to ide przyprawić zupesmiling smiley

Oliwia28 (offline)

20-04-2016 22:38:36

Warszawa
glin_k - bardzo lubię ogórkowąsmiling smiley podziel sięgrinning smiley na nas też przyjdzie czas...musimy w to wierzyć!!! może jakiś suwaczek sobie zrobisz? zobacz - marpati mnie posłuchała i wstawiła smiling bouncing smiley

marpati - ładnie ma na imię Twój syneksmiling smiley

marpati (offline)

20-04-2016 23:53:15

Waterford
Oliwia28 Brawo JA grinning smiley chodzi o suwaczek. A i dziekuje za komplement smiling smiley dla kolejnego dziecka/i tez już jest imie wybrane, bez względu na płeć smiling smiley

glin_k Waterford, to nazwa miejscowości gdzie mieszkam, a w sumie koło niej, bo mieszkam w tzw 'polu' smiling smiley ta test to najlepiej bym po stosunku zrobiła i żeby dało wiarygodny wynik.

Ja wczoraj robiłam 'zupke barszczykową' jak to dziewczynka w rodzinie u mnie powiedziała smiling smiley

Ale istnieje teoria, że jak jedna zajdzie, to później na około każdy jest w ciąży, jakaś to nadzieja jest smiling smiley u mnie na ten rok wiem o 6, ale wyjdzie w praniu, bo nie każdy się chwali od samego początku smiling smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6296, Posty: 1197898, Użytkownicy: 69143.
Ostatnio dołączył/a karusia_91.

Statystyki tego forum
Wątki: 253, Posty: 99152.