Planujące ciążę i bycie mamą 2017

Wysłane przez Oliwia28 

staraczkaKLA (offline)

05-04-2016 09:41:52

olwia jadłam drożdzówke, a unikam drozdzy i pszenicy bo mam alergie. i dzisiaj rano przywitałąm dzien z paroma syfkami.
trzasne kolagen i bedzie git majonez.

Olka mi sie nie spózniał tylo dostałam wczesniej, w pierwszej ciazy

Oliwia28 (offline)

06-04-2016 16:57:38

Warszawa
Hej dziewczyny jestemsmiling smiley wczoraj miałam paskudny dzień w pracy i wogóle późno wróciłam-dlatego nie pisałam. @ pojawiła się łaskawie wieczorem, więc nowy cykl rozpoczęty.
Olka-a który masz dzień cyklu
Staraczka-i jak tam trzasnęłaś kolagen?:p

[link widoczny po zalogowaniu]

staraczkaKLA (offline)

07-04-2016 09:12:18

Olwia smiling smiley trzasnełam smiling smiley przyszedł porozwoziłam, przepakowałam, zgarnełam kabone i koniec smiling smiley
Zbieram kolejne zamówienie smiling smiley

Być może wybrałam temat pracy licencjackiej Podejmowanie i prowadzenie działalności gospodarczej
Chyba sobie taki zostawie. tylko teraz nie mam pojecia jak mam zrobić spis tressci, plan pracy czy cos
czarna dooooooooooooopa mnie pochłania smiling smiley

ja mam termin @ na 16 kwietnia, zobaczymy. jakoś nic nie czuje ale chyba za szybko na objawy ciąży. Po testach wiem że miałam owulacje, wiec szanse są. ale...

dzisiaj mam troche paczek, troche zamówien, jak zawsze bałagan w domu ahhhh
dzieć w szkole wiec mogę spokojnie zjesc sniadanie

Oliwia28 (offline)

07-04-2016 21:07:06

Warszawa
staraczka - czyli biznes Ci się rozkręca? to fajnie : ) ja wiele lat byłam konsultantką avonu, ale to było na studiach i potem trochę...
ja to teraz nie wiem na kiedy przewidzieć kolejną@, bo aktualna jest mega opóźniona...:/

ps-boli mnie jak oddycham w klatce. mam nadzieję, że mi przejdzie.

staraczkaKLA (offline)

08-04-2016 09:23:13

Oliwia tez byłam w avonie, ale byłam liderem tongue sticking out smiley wiec teZ było fajnie. teraz wszeedzioe pełno avonówek i nie wracam - chociaz moja menager co chwile sie przypomina. Colway to jeszcze taka nowośc wiec jest fajnie, opowiadasz ludziom co i jak bo przewaznie pierwsze o tym słyszą smiling smiley

Ja mam w miare regularne okresy wiec tak mniej wiecej wiem kiedy bedzie. chociaz wiadomo- mam nadzieje ze nie bedzie !

Oliwia28 (offline)

12-04-2016 21:21:18

Warszawa
staraczka - kiedy testujesz?
olka - gratuluję 2 kreseczek smiling bouncing smiley
dziewczyny jeszcze 2 cykle i zaczynam staranka!!!!!

staraczkaKLA (offline)

13-04-2016 07:06:06

Oliwia a jeszcz jakies suple? ja jadłam costangus i od wczoraj testuje chociaz mam jeszcze dwa dni do @ smiling smiley I wczoraj był ledwo widocny bladzioch, dzisiaj bladzioch ale bardziej widoczny niż wczoraj. może akurat??

Oliwia28 (offline)

13-04-2016 08:39:25

Warszawa
staraczka - kurczę widać coś tam - blada bo blada ale kreseczka, jeszcze chwilka do planowanej @, kurczę ale trzymam mocno kciuki!!!
a to aż tyle już robiłaś?? dzień po dniu czy jak?

ja tylko folik łykam od 2 tyg
o costangusie nie słyszałam a poczytam w wolnej chwili

staraczkaKLA (offline)

13-04-2016 08:57:55

te niebieskie są owulacyjne, robiłam drugi cykl zeby ogarnac czy mam owulacje

zielony jest ciążowy

ja teraz jadłąm costangus - i byc moze sie udało
poprzednio starałam się od wrzesnia, w grudniu zaczełąm costangus i w styczniu zaciążyłam.
mysle że mi pomógł.

powtórzę test jutro
i w piatek

w sobote nan panieński przyszłej szwagierki i musze miec pewnosc że nie moge pic :p i musze wykombinować powód bo na mnie siada a ja słaba jestem a nie chce nikomu mówić.

Oliwia28 (offline)

13-04-2016 21:50:30

Warszawa
staraczka - obawiam się że jakąkolwiek wymówkę wymyślisz, to podteksty pojawią się na bank!!! to normalnesmiling smiley
dawaj znać jutro koniecznie!!!

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6050, Posty: 1187928, Użytkownicy: 68210.
Ostatnio dołączył/a 8joasia8.

Statystyki tego forum
Wątki: 239, Posty: 97987.