Planujące ciążę i bycie mamą 2017

Wysłane przez Oliwia28 

Oliwia28 (offline)

16-04-2016 17:44:17

Warszawa
lubiearbuzy - witaj!!! oczywiście że przygarniam!!! wyczekuję na nowe staraczki i zapraszamgrinning smiley
ja z Córcią starałam się tylko 1 cykl - tzn po prostu udało się, choć byłam nastawiona na dłuższe staranka, nakupowałam testów owulacyjnych i ciążowych hehe
to kiedy planujecie zacząć starania?

[link widoczny po zalogowaniu]

LubieArbuzy (offline)

16-04-2016 18:15:27

Glinianka
Oliwka Ogólnie sprawa wygląda tak, że karmiłam piersią długo, rozłąka z cycusiem trwa dopiero ponad 2 tygodnie no i starania ruszyłyżartowniś i tak jak przez ostatnie pół roku do marca moje cykle były regularne prawie jak w zegarku co 28 dni:-) Ostatnia @ 09.03 i do teraz cisza.. No i oczywiście już nakręciłam się że chyba cud, jak wygrana w totka- udało się, ale test tydz temu negatywny. A ten z dziś nawet cienia drugiej kreski nie ma. Myślę, że to hormony po karmieniu ustawiają się. Pls o porady jak to teraz z tym cyklem może być? Zapisałam się do gina, wizyta na początku maja, trzeba pewnie prolaktynę zbadać.
Życzę powodzenia wszystkim starającym!
Grunt to dobre nastawienie, luz i spontan- choć sama dobrze wiem jak psychika płata nam figle

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-16 18:16 przez LubieArbuzy.

Oliwia28 (offline)

16-04-2016 18:43:57

Warszawa
Wiesz co ja to w sumie nawet nie pamiętam jak to z moim cyklem po skończonym karmieniu było więc nie pomogę:/ Karmiłam 9 miesięcy. Napewno wszystko musi wrócić na swój dawny tor, pewnie gin Ci powie co i jak.
Ostatnie zdanie jest kluczowe - luz i spontan to podstawa, oczywiście łatwo mówić...
Fajnie, ze dołączyłaśsmiling smiley
My zaczynamy w czerwcumłody kozak
powodzonka!!!!!

LubieArbuzy (offline)

16-04-2016 18:55:27

Glinianka
Super!!! Ja na razie też nie cisnę he he chciałabym poprostu takiej wpadkiżartowniś
A Twoja córcia będzie pewnie zachwycona rodzeństwem;-) Nasza Mała teraz strasznie ruchliwa, późno zaczęła chodzić i nadrabia zaległości. Zaraz muszę ją zagonić do kąpieli he he

LubieArbuzy (offline)

16-04-2016 19:00:39

Glinianka
A z tym naszym karmieniem to też tak że ostatnie 3,4 msc tylko w nocy ciumkała. Chyba bardziej o przytulanie chodziło. No ale pokarm się produkował i teraz jak kranik zakręcony to ja @ nie mam, aj nie lubię takich niewiadomych :confused:

Oliwia28 (offline)

16-04-2016 19:41:03

Warszawa
Olcia już od jakiegoś czasu pytała Tatusia "dlacego mi nie pozwalas miec siostsycki"? smiling smiley
Nie powiedzieliśmy Jej póki co, powiemy jak już zajdę w ciążę. Na pewno będzie się cieszyć. Czasem z nią rozmawiam czy będzie mi pomagać, lulać w wózeczku, bawić się itp

Moja Ola też późno zaczynała mówić i chodzić
My w tygodniu kąpiemy się po Faktach, ale zanim wszystkie rytuały odprawimy to jest 21.00grinning smiley
w weekend troszkę później Olcia chodzi spać

spokojnie, nie denerwuj się, kobiecy organizm to skomplikowany twórsmiling smiley wszystko się powolutku unormuje

Oliwia28 (offline)

16-04-2016 19:48:40

Warszawa
a powiedz, czy tak długie staranka o pierwsze Dzieciątko były spowodowane jakimiś problemami zdrowotnymi, czy do dziś nie wiesz co było przyczyną?

LubieArbuzy (offline)

16-04-2016 21:30:57

Glinianka
Właśnie najgorsze jest to że nie było przyczyny. Większość lekarzy mówiła, że z naszymi wynikami ( bo i w końcu męża zaciągnęłam na badania) nie ma przeszkód. W ciąży tsh miałam wysokie, ale brałam eutherox i było ok. Urodziłam w wyznaczonym terminie co prawda cc, w ostatniej chwili się okazało że mam dysproporcję miednicowę i córa nie przejdzie. A ważyła 3990 kgżartowniś
Super, że tak rozmawiasz z Niunią, dzieciaczki to lubią czuć się ważne i pomocne. Moja koleżanka urodziła teraz chłopca a ma starszą prawie 4 łatwą i mówi że jak do tej pory jest zachwycona małym- i.Wam tego życzę.
My też ogólnie koło 20 się ogarniamy żartowniś a ostatnio to późno chodzi spać. Ale po odstawieniu cyca w końcu śpi lepiej. A tak na bierząco to @ zawitała. I wszystko jasne, cieszę się bo to zawsze nowy cykl:-) rozpoczęty.

Oliwia28 (offline)

16-04-2016 21:42:54

Warszawa
to dobrze, że juz wiesz na czym stoiszsmiling smiley kolejne odliczanie czas zacząćsmiling smiley
jak chyba jutro test owu zrobię tak z ciekawości żeby troszkę lepiej swój organizm poznać przed czerwcemsmiling smiley
chociaż ostatni cykl mi się wyjątkowo wydłużył, i teraz tak naprawdę nie wiem czy 14,16, czy 18 dnia będzie owulka:/

ja też miałam nieplanowane cc - brak postępu porodu (Ola też byla spora 3500 a ja gabarytowo niewielka jestem (152cm jedynie) noi nie udało się naturalnie

LubieArbuzy (offline)

17-04-2016 11:20:08

Glinianka
Oliwia28
Ja tež z tych mniejszych 160 cm he he :joliecouette: oj to musiałaś się namęczyć. Mi chcieli jakiś balonik zakładać na szyjkę ale dobrze że ktoś mądry mnie zbadał i odrazu na cc wzięli.
Z tym testem to świetny pomysł, muszę zakupić sobie. Kiedyś kupowałam na allegro:-) U mnie też to się poprzestawiało. Dziś @ mnie męczy, brzuch boli ale cieszę się bo zawsze jakiś znak że coś tam jeszcze działa he he
Fajnie, że mążek zgodził się na dzidzię- kuj żelazo póki gorące he he
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6050, Posty: 1187928, Użytkownicy: 68210.
Ostatnio dołączył/a 8joasia8.

Statystyki tego forum
Wątki: 239, Posty: 97987.