Planujące ciążę i bycie mamą 2017

Wysłane przez Oliwia28 

staraczkaKLA (offline)

01-04-2016 19:37:27

W zasadzie jak mężczyzna jest takim bardzo dbajacym o siebie Panem to kolagen na zmarszczki go zainteresuje, i Szampon zagęszczający włosy ( super na łysienie )
Ja osobiscie najpierw zachecam do kupienia płatnych próbek (6 zł ) i potem klienci wracają. Trzeba być miłym, stanowczym i dotrzec do klienta. bo jak cena kosmetyku to 200 zł, trzeba zaczac od zalec, wydajnosci, rabatu jaki mozesz dac. zaproponować te próbki - wtedy kobiety Ci ufają. Bo mogła byś wcisnac im profukt za 200 ale chcesz zeby same go chciały smiling smiley
u mnie się sprawdza. Tak samo z witaminą C - jest tego na rynku sporo. Ale witamina c witaminie nie równa. Tą z colway poleca Jerzy Zieba - lepszej reklamy nie trzeba smiling smiley
Jak byś chciałą sobie dorobić- daj znac smiling smiley możesz sprtóbowac. Ja podeszłam do tego scepytacznie, bardziej ze wzgledu na znizke zeby kupic cos dla siebie smiling smiley

staraczkaKLA (offline)

01-04-2016 19:39:08

Ja jestem tym zafascynowana, pochłonięta i nakręcona smiling smiley Mam takie uczucie - że robię coś dla siebie, cos co lubie winking smiley

Oliwia28 (offline)

01-04-2016 22:56:45

Warszawa
no widzę właśnie że Cię to pochłonęło, ale fajnie mieć taką odskocznię od pracy i obowiązków

[link widoczny po zalogowaniu]

Oliwia28 (offline)

03-04-2016 20:39:29

Warszawa
32 dzień cyklu i @ dalej brak. (mam cykle 29-30dni) Cały dzień bolało masakrycznie mnie podbrzusze jak na okres, 2 nospy łyknęłam i nic. Ech... dobrze, że już wiosna....

bobiks (offline)

04-04-2016 08:07:06

Hej Kochane, to mój pierwszy wpis w tym wątku - tak jak wy oczekuję na bycie mamą w przyszłym roku płaczące dziecko Starania są dopiero w planach, ale jestem cała w skowronkach na samą myśl!

Współczuję bolesnego okresu, sama dopiero co wyleczyłam się z pms i pomógł mi czas i kuracja ziołowa sad smiley

staraczkaKLA (offline)

04-04-2016 08:57:21

oliwia łączę się w bólu z okresem na bogato we wszystkich możliwych sposobach. Teraz mam dopiero 16 kwietnia, mam nadzieje że nie dostane :p
Ja sobie własnie zjadam śniadanie ( takie niezdrowe że mam wyrzuty sumienia ale jakoś mnie naleciało ) dzieć w szkole, w domu cicho. Zaraz posyłam zamówienia z colway, i do kilku hurtowni i ide fakturować i pakować.
taka piękna pogoda mam w planach zagrabianie czy coś. po południu.
Miłego dnia smiling smiley

staraczkaKLA (offline)

04-04-2016 08:57:57

bobiks witaj smiling smiley napisz coś o sobie tongue sticking out smiley

Oliwia28 (offline)

04-04-2016 22:44:40

Warszawa
bobiks witajsmiling smiley a kiedy planujecie rozpocząć starania? To będzie pierwsze dziecko?

staraczkaKLA pewnie jajeczniczkę na boczku jadłaś?;p

u mnie constans. chyba rano test zrobię choć raczej nie ma szans...
kurde nigdy mi sie tyle dni nie spóźniał

staraczkaKLA (offline)

05-04-2016 07:20:27

oliwia rób test i chcemy tu fotorelacjetongue sticking out smiley

Ja sobie wczoraj kupiłam kwas foliowy. podobno powinno się go jeść zanim się zaciąży.

olka20 (offline)

05-04-2016 09:00:55

Koniuchy
Dziewczyny u mnie negatywny test ehhh... dzis rano robiłam. Bola mnie cycki brzuch okresu nie ma swedza nie brodawki odbija mi sie nie dobrze... test powtrorze za tydzien ale czy ktoras z was miała tak? I byla ciaza :-)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 09:02 przez olka20.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6043, Posty: 1187639, Użytkownicy: 68192.
Ostatnio dołączył/a mamaileo.

Statystyki tego forum
Wątki: 238, Posty: 97960.