Planujące ciążę i bycie mamą 2017

Wysłane przez Oliwia28 

Oliwia28 (offline)

17-04-2016 12:09:59

Warszawa
taa....też mam nadzieję, że się nie rozmyśligrinning smiley
Boziu jaka piękna pogoda, ze 20stopni jest. pomyłam okna, pranko suszy sie na balkonie, zaraz zmykamy na działkę!

[link widoczny po zalogowaniu]

Oliwia28 (offline)

17-04-2016 21:30:59

Warszawa
testowałam ran ale ani śladu drugiej kreski. Nic też nie czuję póki co - owulki brak
jutro 14dc...

staraczkaKLA (offline)

18-04-2016 09:12:58

helloł smiling smiley
Oliwia dziękuje z agratulacje . wsyawiłam tam i wstawiłam tu ale meidzyczasie neta mi ucielo i tu nie widać :p
miałam intensywy weekend - impreza, potanczyłam trocche itp
of course bez % - chociaż takie były piękne kolorowe drinki ze mi żal, teraz 7 mamy wesele, bedzie barman a ja dalej o soku

Troche boli mnie brzuch - w piatek wizyta zobaczymy.

Dziewczyny - może weźmiecie mnie za wariatke ale ja kp do tej pory, czekam na samoodstawienie.. :p

staraczkaKLA (offline)

18-04-2016 10:04:15

Dziewczyny, proszę o głosik smiling smiley Konkurs ebobaskowy

glin_k (offline)

18-04-2016 12:50:07

Złotów
hej dziewczyny, fantastycznie, że pojawił się taki wątek. Ja planuje zostać mamą, oby jak najprędzej. Staramy się z mężem dość długo, z przerwami łącznie 5 lat. Zaczynałam już tracić nadzieję, a mój lekarz mówił, jeszcze pół roku, jeszcze pół roku i nic. Aż wreszcie w ubiegłym roku w październiku pojawiła się moja upragniona ciąża, którą 7 grudnia straciłam. Załamałam się. Zmieniłam lekarza. Mój nowy ginekolog, póki co mogę go oceniać w samych superlatywach, zdiagnozował u mnie PCOS, zalecił mi na 3 m-ce po poronieniu zażywać tabletki anty. I jednocześnie od samego początku miałam łykać Mama DHA plus, 2 x dziennie. 3 miesiące minęły w marcu. Tabletki anty., odstawiłam a witaminki biorę dalej. Trochę poczytałam o PCOS, uregulowałam swój jadłospis, ograniczyłam mocno słodycze i słodkie napoje, ekstra zażywam wiesiołek- przez pierwsze 2 tyg. cyklu, wit. Omega 3 1x dziennie oraz MORWA- 2x dziennie. No i mam głęboką nadzieję, że moje starania nie idą na marne, doprowadzą do porządku mój organizm i za chwilę się uda. Jestem już po pierwszej OWU (8 lub 9 kwietnia- tak mi się wydaje) i czekam na efekty, ale nie nakręcam sięsmiling smiley choć czasami bywa trudno podejść do tego tematu zdroworozsądkowo. Przygarnijcie mnie, nie mam z kim porozmawiać a obaw mnóstwo.
Poza tym jestem pracująca, ucząca się i mam już 32 lata. Pozdr.

Oliwia28 (offline)

18-04-2016 21:20:53

Warszawa
staraczka - hmm...kolorowe drinki mi się z wakacjami all inclusive kojarzągrinning smiley też bym chętnie potańczyła. Co do karmienia to wg mnie sprawa indywidualna. Trzymam kciuki za wizytęsmiling smiley dawaj znać po niej jak tam Fasolka

glin_k - witajsmiling smiley ciesze sę że wątek małymi kroczkami się rozrastasmiling smiley powodzenia w starankach. ja narazie tylko folik, witaminki dołączę jak zajdę... pracujesz na cały etat a uczysz się weekendowo?

moje dziecko tak m się dziś wieczorem dało we znak że aż się popłakałam... ech macierzyństwo....

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-18 21:21 przez Oliwia28.

glin_k (offline)

19-04-2016 16:56:17

Złotów
dziękuje za przyjęcie.
Oliwia18 zgadłaś , pracuję w tygodniu a studiuje zaocznie. Na szczęście już niebawem koniec, II r mgr. Łykam witaminki ze względu na PCOS. Troche poczytałam + to co zalecił lekarz. Tylko to mi pozostało, aby się wzmocnić. Jestem pozytywnie nastawionasmiling smiley
Życzę Ci spokojnego wieczorka z dzieckiem, nie mam doświadczenia, ale jak to się mówi takie uroki bycia rodzicem, będzie dobrze.

Oliwia28 (offline)

19-04-2016 21:42:31

Warszawa
glin_k - moje Dziecko wróciło!!! hurrraaa!!!! grinning smiley diabełek poszedł precz i wrócił aniołek smiling smiley może Twoje życzenia pomogły??

ja dziś mam owulację - tak mi się daje we znaki że szok.
test potwierdził - przepiękne mocne 2 kreseczki rano byłysmiling bouncing smiley
szkoda, że się nie staramy jeszcze....

halo reszta dziewczyn? gdzie jesteście? c u was słychać?

marpati (offline)

19-04-2016 22:09:15

Waterford

Oliwia28 (offline)

19-04-2016 22:34:14

Warszawa
heloł zapraszam przytulamgrinning smiley
zapodaj swoją historię na dobry początektongue sticking out smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6296, Posty: 1197898, Użytkownicy: 69143.
Ostatnio dołączył/a karusia_91.

Statystyki tego forum
Wątki: 253, Posty: 99152.