Jakie prezenty na ROCZEK?

Wysłane przez jmijeczka 

jmijeczka (offline)

08-07-2009 14:35:23

Wlkp
Drogie mamy i drodzy tatusiowe.. smiling smiley
Czekam na propozycje prezentow na roczek, zabawek, upominkow, pamiatek? Piszcie, doradzcie.. bo ja powoli zaczynam myslec grinning smiley

toja51 (offline)

08-07-2009 15:05:02

Kraków
Na początek garsć propozycji z cenami. [ebobas.pl]

jmijeczka (offline)

08-07-2009 15:13:25

Wlkp
Czytalam ten artykul. Chodzi mi nie o artykuly z netu tylko Wasze wlasne doswiadczenia..

Poza tym akurat te propozycje co podalas sa kompletnie beznadziejne moim zdaniem.. (jedynie Szczeniaczek jest godny uwagii).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-08 15:14 przez jmijeczka.

ptysiowa_mama (offline)

08-07-2009 21:35:24

Warszawa
traktor ze zwierzątkami, wydający odglosy np Kiddieland, ale chyba inne firmy też mają - Misiek dostał na roczek, bawi sie do tej pory (bawil sie wczesniej tez, u kuzynow)

jezdzik Misiek swoj dostal wprawdzie ze trzy miesiace pozniej i nie od razu sie zachwycil, ale znam dzieci ktore w okolicach 14 miesiaca juz smigaja na jezdzikach, a roczek to dobra okazja winking smiley

fajna zabawka do wanny - taka montowana na ścianie np - teletubisie albo inna. My nie mamy, ale wiem ze dzieci na ogol sa zachwycone


ryba1548 (offline)

12-07-2009 00:22:16

B.
jmijeczka:

-wozek dla lalek
-lalka smiejaca sie /placzaca tudziez inna
-jezdzik
-garnuszek na klocuszek
-tunel (cos takiego ala namiot do czolgania sie
-piramidka z koleczek
-klocki np.seria mega bloks bardzo duze elementy i moje dzieci sa zachwycone
-zabawka do ciagniecia np.piesek czy samochod(jesli roczniak chodzi)
-rowerek do pchania
-srebrna łyzeczka z grawerka waga,cm,data i godzina narodzin i oczywiscie od kogo
-obrazek np.posrebrzany z aniolem stróżem tez mozna wygrawerowac...

u nas najlepsze zabawki w wannie to butelki plus kaczuszki i inne zwierzaczki gumowe


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

jmijeczka (offline)

12-07-2009 08:15:37

Wlkp
ryba dzieki! Jak zwyke zawalilas mnie roznymi fajnymi pomyslami! grinning smiley
Poki co mysle nad garnuszkiem na klocuszek, jezdizkiem, hmm a ten tunel?? moglabys jakies zdjecie wrzucic? Klocki tez widziaam takie duze.. a jak bys mogla jakies zdjecie.. Pieska do ciagniecia juz mamy ale mysle nad gąsienica FP do ciagniecia.. smiling smiley

ptysiowa_mama (offline)

17-07-2009 17:40:42

Warszawa
gąsienica jest bardzo fajna. Z zabawek FP polecam jeszcze zyrafe z klockami winking smiley


ryba1548 (offline)

21-07-2009 19:47:04

B.
u nas najlepsze do ciagniecia byly auta plus sznurek
tunel:
cos w tym guscie chociaz widzialam fajniejsze




zdjec klockow nie wrzuce bo sa one u babci i dzieciaki sie tam bawia(to jeszcze mojego brata),ale na allegro tez sa...

kolejne propozycje:
-wozek dla lalek(u nas hit,bo zuza juz chodzila)
-taczka
-wozek supermarketowy
-domek kiddiland
-kubus puchatek opowiadajacy bajki
-lego duplo(chociaz moze to dla ciut starszych)
-teletubis tanczacy
-szczeniaczek uczniaczek
-hustawka
-znikopis


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-21 19:53 przez ryba1548.

Pinezka (offline)

04-08-2009 15:00:41

Radom
jimijeczka

My mamy zamiar kupić Oli konia na biegunach i rowerek, to takie 2 rzeczy, które na 100% dostanie


[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

15-08-2009 21:48:21

pomorze
Mój starszy synek na roczek dostał garnuszek na klocuszek, istna rewelka. Dostał też rowerek na 3 kółkach i na kierownicy jest głowa miśka, a na niej przyciski i naciskając na nie grają różne melodyjki. Ale widziałam też takie fajne muzyczne stoliki edukacyjne do gry i zabawy.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ptysiowa_mama (offline)

16-08-2009 21:41:58

Warszawa
u nas rowerek grający się nie sprawdził (na roczek) - Misiek sie bal melodyjek i przez to nie lubil rowerka. Teraz rowerek jest na topie, ale melodyjek nie lubi nadal - bez histerii, ale po prostu nie uzywa. Dzieci są różne pod tym względem winking smiley dodam, ze moj synek zabawki z dzwiękiem na ogół uwielbia młody kozak


Lucia (offline)

17-08-2009 14:07:40

U nas hitami były:
- rowerek z melodyjkami. Mikrus uwielbia nim jeździć.
- piaskownica plastykowa zamykana ("robiła" tez za basenik)

Młody też uwielbia ślimaka z klockami z FP. Zabawka rośnie z nim - bawi się nią już pół roku i jeszcze mu się ie znudziłasmiling smiley

sisterofnight79 (offline)

18-08-2009 18:01:47

witam, u nas hitem okazał się stolik edukacyjny chicco, co prawda Krzyś dostał go trochę wcześniej niż na roczek ale bawił się jeszcze do niedawna a ma już prawie dwa lata smiling smiley

ryba1548 (offline)

01-09-2009 22:28:10

B.
magda u nas jezdzik tak naprawde robi furrore dopiero teraz u starszej corki,synek pojezdzi,al enie jest tak zachwycony jak zuza...

polecam tez konia n abiegunach takiego plastikowego little tikes,jest on blisko pryzy ziemii i dzieci same sobie daja rade z jezdzeniem

fajna zabawka jako dodatek okazaly sie zabawkowe kluczyki do auta z pilotem oczywiscie z dzwiekami...niedawno dostali i oboje maja fiola na ich punkcie


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

erka (offline)

17-09-2009 09:33:08

International
U nas stolik edukacyjny Chicco się kompletnie nie sprawdziłsad smiley Dziewczyny rozbierają go na części pierwsze i robią sobie z niego krzesełko - po czym kolejno sie z niego zrzucają:/
Gąsienica FP - rewelacyjna!
Grające rowerki to też super sprawa - dziewczyny je uwielbiająsmiling smiley
KLOCKI zrobiły furorę (na początku te ze stolika edukacyjnego,a le było ich tylko 10 a jak chcieliśmy dokupiś, to sie okazało, ze już nie produkująsad smiley)
Bujaczek (taki na biegunach, tylko, ze nie koń a BIEDRONKA)
Jeździki/pchacze 2w1 - miałay się przydać do nauki chodzenia, ale furorę robią dopiero terazsmiling smiley
poza tym dziewczyny dostały na roczek pamiątki (łańcuszki, kolczyki, taki srebrny bucik z grawerem)
Ale właściwie już nie wiem co było na roczek, a co na chrzciny, bo mieliśmy imprezę łączonąsmiling smiley


...

iwona1974 (offline)

10-12-2009 22:27:03

gdansk
a ja kupilam corce na roczek natalie z misiemsmiling smiley
naczytalam sie na necie ze lala interaktywna dla roczniaka nie zdaje egzaminu,wybralam ten prezent z racji tego ze nie sprawidzily sie u mnie wszelakie zabawki edukacyjne,wczesniej kupilam jej muzyczny ocean zero reakcjiprzewracjący oczami garnuszek na klocuszek tezprzewracjący oczami
lala okazala sie hitem,laura bawi sie nia ,pokazuje oko,daje smoka,caluje,tuli do snu
w telewiziji leci teraz reklama tej lali,mala oglada z zachwytem,jak pozniej mowie do niej moja kochana natalia to od razu biegnie po lalesmiling smiley


a oprocz tego dostala osiolka na biegunach,tez nie wypal,buja sie na nim moj 3 letni syn


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-10 22:30 przez iwona1974.

Angelikangel (offline)

13-01-2010 00:14:09

Bielsko - Biała
Ja Oskarowi kupilam wlasnie garnuszek na klocuszek i faktycznie interesuje sie nim,oprocz tego dzego kubusia puchatka z fishera,ale tylko czasem sie przytuli do niego


[link widoczny po zalogowaniu]
Moje malutkie szczęście...
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

KsiazkiDlaDzieci (offline)

24-03-2010 10:32:58

Myśle,że pluszaki to fajny pomysł na prezent,oprócz tego mogą byc także książeczki z kolorowymi obrazkami,lub bajki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-24 10:33 przez KsiazkiDlaDzieci.

ryba1548 (offline)

08-05-2010 22:52:50

B.
dla mnie najbardziej nie trafionym prezentem dl amalych dzieci sa pluszaki, siedlisko kurzu i zajmuja za duzo miejsca....bo kto przychodzil i nie mial pomyslu na prezent to przynosil pluszaka


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

light (offline)

23-08-2010 21:46:32

My dostaliśmy od znajomych małe mebelki, oni mieli je z salamanders.pl (nie wiem gdzie jeszcze można je kupic). Nasza 14 - miesieczna córcia je uwielbia, zasiada na nich jak hrabina i oglada Teletubiśki. Ale mnie niestety na nie nie wpuszcza ;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-29 19:08 przez Sympatyczna.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548190, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 157, Posty: 2047.