Najlepsze, wartościowe książki dla dzieci

Wysłane przez pedagog8 

Cherrypie (offline)

22-12-2011 12:48:35

Pasterniki
Po co szukać na cudzym podwórku, skoro mamy znane i lubiane polskie bajeczki. Moje dzieci lubią np. Kaczkę Dziwaczkę. Od kiedy kupiłam książeczki z lektorem nie mogą się od nich oderwać. Konfiskują iPada i klikają póki bateria nie padnie. Dobra idea dla tych dzieci anty-książeczkowych. Można je kupić na iTunes. Zastanawiam się nad kupnem następnej. Ciekawe czy Tuwimowe "Okulary" sprawdzą się jak Kaczka Dziwaczka. Gdyby ktoś przetestował inne to dajcie znać. Wrzucam linka: nie wrzucamy linków komercyjnych



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-30 19:14 przez Sympatyczna.

icetea (offline)

13-02-2012 21:17:33

Wolsztyn
A ja myślę, a raczej mam nadzieję, że nie ma dzieci anty-książeczkowychwinking smiley Po prostu my rodzice musimy odpowiednio dzieci zachęcić do czytania książeksmiling smiley

Olga (offline)

20-02-2012 22:50:26

Ośniki (05-155)
Pewnie że tak, nie ma anty-książeczkowych smiling smiley
Trzeba tylko chcieć dzieciom czytać i czasem się poświęcić i czytać to co się dzieciom a nie nam podoba smiling smiley


Pozdrawiam
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

julka2404 (offline)

20-02-2012 23:13:47

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Mój syn ma 8 lat i uwielbi czytać. Jego ulubionymi książkami są przygody Kubusia Puchatka i Daktyle.
Odkąd się urodził to czytaliśmy mu z mężem książeczki i teraz czytamy razem, dzięki temu Miłosz ma duży zasób słownictwa.radość

Kornetka (offline)

11-05-2012 11:44:09

A propos wątku Cherrypie, znalazłam taką książeczke za darmo na iTunsie. "Paweł i Gaweł", warto ściągnąć i przetestować, szczególnie teraz kiedy bajka ma puzzle! Nie wiem jak ją znaleźć. Należy do serii bajkipolskie, może jak wpiszecie w Google to wyskoczy

jamagd (offline)

30-05-2012 02:08:52

W mojej "paczce" znajomych i ich dzieci furrorę zrobiła ostatnio urokliwa książeczka Anny Janko "Maciupek i Maleńtas. Niezwykłe przygody w Brzuchu Mamy". Cudnie ukazuje dzieciakom życie prenatalne i odpowiada na wiele niewygodnych pytań. To cudnie zilustrowana, edukująca pomoc dla rodziców.

dziadova (offline)

01-01-2013 19:27:17

Katowice
Wszystkie książki Grzegorza Kasdepke: o Detektywie Pozytywka, Kubie i Bubie, savoir vivre... Są świetne, czytałam je z kumpelą w akademiku smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Rabatka (offline)

29-01-2013 16:29:05

Warszawa
Seria o Frankliniesmiling smiley szczególnie dla starszaków, którym czasem ciężko coś wytłumaczyćsmiling smiley

MamaKaska (offline)

15-03-2013 20:45:35

...:)
Bardzo ciekawy wątek muszę wybrać coś i zakupić dla mojej pociechy uwielbiamy czytanie wszystkie stare bajki disneya mamy już przerobione smiling smiley uważam że lepsza bajka czytana na dobranoc niż tv ... zawsze mojej każę zamknąć oczka i sobie wyobrażać to co czytam smiling smiley

mamaa (offline)

03-04-2013 15:07:57

Idzikowice-Kolonia
Mój syn nienawidzi czytać książek, ale ostatnio (za namową koleżanki) kupiłam pierwszą częśc serii "P.Rosiak" i muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Moj urwis wreszcie przeczytał jakąś książkę i miał przy tym niezły ubaw. Wygląda na to że muszę kupić kolejne tomy smiling smiley

Agunia29 (offline)

07-04-2013 12:29:18

Wilkołaz Górny
u nas w domu też królują książki,czytamy chłopcom codziennie,młodszy prawie 3 letni synek uwielbia książeczki o zwierzątkach,starszy 8 latek czyta Przygody Mikołajka

mania2006 (offline)

26-06-2013 10:18:54

Bezrzecze, Szczecin
U nas hitem jest książka Renaty Piątkowskiej "Opowiadania z piaskownicy" . Świetna książka moja córcia ją uwiebia, możemy ją czytać po kilka razy i za każdym razem śmiejemy się w głos. To opowieść o Tomku przedszkolaku, który ma różne przygody. Autorka rewelacyjnie wchodzi w psychikę małego d ziecka. Polecam w 100%.
Drugą pozycję jaką polecam to książeczka "Powiedz komuś" Elżbiety Zubrzyckiej. To książeczka która uczy szacunku do innych i dla siebie, uczy by dzieci mówiły o tym co ich niepokoi. Rzeczy które stanowiły tabu w końcu wychodzą na światło dzienne.

Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-02 12:55 przez tata.

Madziulek11 (offline)

15-10-2013 21:46:07

Warszawa
ja polecam serie" Kamyczek" i "Kamilka"- swetne ksiazki dla maluchow.

bettyyy (offline)

17-10-2013 15:09:15

Mój synek bardzo lubi Brzechwę oprócz tego mamy duży zbiór książek i książeczek ale ma sentyment i powraca do wierszy Brzechwy i Jeszcze Tuwima Lokomotywa Lubi też inne książki ale te wymienione są bardziej w użyciu .

stefan_muszka (offline)

07-08-2014 10:09:37

Witam właśnie zakupiłem swojemu dziecku podręczniki do 3 klasy podstawówki www.TaniaKsiazka.pl super ceny . Bardzo miła obsługa . Książki można odebrać stacjonarnie w WWa i Białymstoku . Myślę że można tutaj kupić też książki dla najmłodszych dzieci warto sprawdzić . Myślę że będzie na pewno taniej ja na podręcznikach zaoszczędziłem 15%

baska_a (offline)

13-12-2014 23:14:32

Bęben
my jak narazie mamy księgę baśni Andersena winking smiley

kanda (offline)

02-02-2018 12:26:59

Częstochowa
Pan Kuleczka. Marzenia. Kupiłam 2 tygodnie temu na Livro za jakieś 15 zł.
Moim dzieciom się podoba, fajne historie są. Ale ogólnie dla dzieci można znaleźć ogrom fajnych tytułów - tylko dochodzi kwestia odpowiedniego dopasowania książki pod wiek.

wisnia_karol (offline)

12-02-2018 08:56:30

Doktor Seuss bardzo fajny dla dzieci jest, sami czytaliśmy i polecamy winking smiley

kanda (offline)

24-05-2018 12:19:40

Częstochowa


Polecam - mniej niż 10 zł na Livro. W książkach dla dzieci lubię właśnie to, że za małe pieniądze można znaleźć takie, które faktycznie zainteresują ;-)

Fenka (offline)

29-08-2018 19:00:26

Sopot
Niesamowite przygody skarpetek są mega grinning smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546670, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 157, Posty: 2047.