Bolesne ząbkowanie. Najczęstsze objawy to płacz, gorączka, biegunka

Wysłane przez katarzynabracka 

marys82 (offline)

10-03-2015 22:39:52

Zegrze Południowe
marudzenie chyba jest najgorsze tongue sticking out smiley bo wtedy wszyscy zaczynają marudzić i są nieszczęśliwi

costa (offline)

12-03-2015 21:55:51

Jatutów
niestety każda mama musi przez to przejść ale są na to sposoby smiling smiley

donnavito (offline)

20-03-2015 21:47:03

Iława
Mój siostrzeniec przechodzi bezbolesnie, zero marudzenia itp. miał w zasadzie tylko gryzaczki wodne, ale nawet nie z lodówki, tylko tak po prostu, nie zawsze więc musi być źle.

Melaniaa (offline)

08-04-2015 01:40:48

Warszawa
Moja córeczka tez przy ząbkowaniu strasznie się śliniła, chodziła dużo w śliniaku. Przydają się chłodzące gryzaki, które dziecko może swobodnie wkładać do buzi zamiast brudnych rączek i u mnie jeszcze pomogła Camilia

misiaczek555 (offline)

08-04-2015 15:23:30

Podkarwów
u nas były i gryzaki i inne rzeczy ale i tak rączki i nóżki szły do buzi smiling smiley Co do camili to i nam pomogła ale podawałam. Podawaliśmy ją raczej na noc,b o wtedy było najgorzej...

peperonia (offline)

26-04-2015 23:23:04

Kraków
u nas na razie z ząbkami jest spokój, chyba to co miało wyjść do tej pory to juz wyszło, ale nieźle córeczka się namęczyła, chyba pod względem bólu lepiej jak ząbki wychodzą wczesniej i na raz a nie tak się ciągnie to ząbkowanie jak u nas, musiałam mieć cały czas w pogotowiu szczególnie na noce syropek przeciwbólowy, używamy milifenu bo jest bezpieczny i skuteczny a przy tym tańszy od reklamowanych syropków, choć równie skuteczny

Adelaine (offline)

02-06-2015 00:08:41

Warszawa
U mnie najgorszy okres mamy już za nami, ale jeszcze kilka ząbków nie wyszło. Najgorzej jak wyżyna się kilka na raz, córeczcka strasznie wtedy marudziła i się śliniła. Pomagają chłodzące gryzaki, masaż dziąseł i jakies preparaty na ząbki. U nas najlepiej pomogła camilia

mery123 (offline)

24-08-2015 22:26:57

Różyce
Objayw u mojego maluszka były typowe dla ząbkowania, więc od razu wiedziałam że trzeba działać. W aptece polecono mi Camilie, i nie zawiodłam sie. Maluch spokojniejsz i wyspany

marta_hejzakiewicz (offline)

12-05-2016 01:42:06

Warszawa
Miałam możliwość ostatnio szukać własnie coś na bolesne ząbkowanie dla wnusi , tylko córka prosiła że najlepiej jak byłoby coś w spray bo żel lub maść nie sprawdzi się nie da sobie wsadzić paluszka z lekarstwem do buzi. Może macie, znacie dobre szybko działające ?

marta_hejzakiewicz (offline)

26-05-2016 04:40:29

Warszawa
Dziękuje za pomoc. Kupiłam ten spray, córka jest bardzo zadowolona bo bardzo się sprawdza u wnusi mniej płacze i już tak nie wpycha raczej do buzi. Na datek nie ma problemu z aplikowaniem a co ważne dziąseł już są mniej opuchnięte.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 104, Posty: 19306.