Książeczka Zdrowia Dziecka - załóż, przetestuj, napisz co myślisz

Wysłane przez MAMA 

cherry (offline)

31-01-2011 21:06:51

Brzeg
nie wiem czy już było bo nie czytałam wszystkiego wstecz - fajnie byłoby gdyby była możliwość wpisywania umiejętności psychoruchowych a nie tylko wybierania gotowych - bo zasem chcę coś dodać a tego nie mawinking smiley

atyde12 (offline)

10-02-2011 10:26:50

Tarczyn
W Książeczce zdrowia mojej córeczki błędnie wpisałam jej rok urodzenia. Jak można to poprawić? NIe widzę możliwości edycji sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

doma240 (offline)

16-07-2011 09:15:18

KOSZALIN
Witam,mam problem z dodaniem zdjęć i do pamiętnika i do galerii.Pojawia się komunikat ERROR 2038.Na pewno mam jeszcze miejsca na zdjęcia.Proszę o pomoc.




[link widoczny po zalogowaniu]

hybryd (offline)

09-08-2011 23:02:59

Poznań
Nie mogę nigdzie znaleźć opcji wyboru płci dziecka - być może dlatego siatki centylowe "nie zgadzają się"

dorik (offline)

11-08-2011 20:43:31

Poznań
Na początek chciałam powiedzieć ze to świetna sprawa z KZD smiling smiley Długo czekałam na coś takiego. Z moich uwag to:
1. Nie działają przyciski dodaj nowy wpis przy pomiarach wagi i wzrostu - za każdym razem musiałam wrócić na stronę ROZWÓJ i tak kliknąc dodaj nowe pomiary.
2. Przydałoby się więcej opcji lekarzy dziecka - czasem dzieci chodzą też do specjalistów winking smiley
3. Fajna byłaby zakładka Choroby dziecka/pobyty w szpitalu/badania gdzie można by opisywac choroby dziecka - potem taka historia bardzo by się przydała.
4. Powiększyć okienko do opisu wizyty u lekarza 250 znaków to bardzo bardzo mało.
5. Pomimo uzupełnienia wszystkich pomiarów wagi iwzrostu nie wyświetlają mi się wykresy.
6. Przydałyby się umiejętności tez dla starszego dziecka nie tylko do 18mż.
7. Nie zapominajcie o starszych dzieciach.
8. A i jeszcze wpisy np lekarzy mogłby sie układac chronologicznie wg daty a nie momentu wpisania (jak się uzupełnia coś wstecz to potem sie robi misz masz)

Gundi (offline)

21-09-2011 21:29:28

Ja mam bliźnięta i małe mają prawie 3 latka i jak dla mnie powinna być opcja zaznaczania po kilka ząbków na raz jak i innych rzeczy gdyż klikanie po jednym ząbku 18 razy na jedną trosze to trwa i denerwujesmiling smiley

Sympatyczna (offline)

21-09-2011 23:26:52

Gundi - zakładamy, że mama prowadzi książeczkę od początku, więc nie wprowadza po 18 ząbków na raz winking smiley a jeśli tak nie jest, to trzeba nadrobić trochę winking smiley




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

Nulini (offline)

11-10-2011 20:43:08

Częstochowa
Nie działa usuwanie i edycja ząbków sad smiley Wyświetla mi się komunikat, że strona o podanym adresie nie istnieje sad smiley

KREDKA79 (offline)

14-12-2011 16:32:16

Człuchów
witam,ja rodziłam w Anglii i tam nie mirzą obwodu klatki piersiowej u noworodków.zera nie wpiszę,bo to absurd

kasiag121 (offline)

23-12-2011 14:55:46

Witamsmiling smiley


Mam problemy z dodaniem zdjęcia w KZD.....wchodząc w AKTUALNOŚCI,wyświetla się zdjęcie które wrzuciłam,ale w zakładce "pamiętnik"bezpośrednio przy opisie zdjęcia wgrać nie mogęsad smiley Nigdy nie mialam z tym problemow.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548920, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 49, Posty: 647.