Książeczka Zdrowia Dziecka - załóż, przetestuj, napisz co myślisz

Wysłane przez MAMA 

erka (offline)

21-02-2010 21:58:17

International
ptysiowa_mamo owszem jest pamiętnik, ale wpisów z niego nie można publikować na blogu...

...

jmijeczka (offline)

22-02-2010 08:29:11

Wlkp
erka ja wlasnie wczoraj uzupelnialam ksiazeczke swoja w tym pamietnik i moje wpisy z pamietnika sa opublikowane na blogu. Trzeba za kazdym razem zaznaczac jak sie cos nowego dodaje zeby "opubikowac na blogu"..

mama_eBobasa (offline)

22-02-2010 11:05:44

Warszawa
A ja właśnie przygotowałam dowód, że można z pamiętnika publikować winking smiley

trzeba odptaszyć, tak jak w innych sekcjach Książeczki. I nieważne, czy jest to kamień milowy przygotowany w ramach pamiętnika, czy dodajemy własne zdarzenie winking smiley

jmijeczka (offline)

22-02-2010 16:39:51

Wlkp
mama-eBobasa no i pieknie! Oto mi wlasnie chodzilo smiling smiley smiling smiley

elejka (offline)

22-02-2010 19:00:01

PIŁA
jak dla mnie, książeczka zdrowia jest strzałem w dziesiątkę smiling smiley fantastyczny pomysł, super grafika smiling smiley ostatnio spędzam czas na oglądaniu zdjęć i filmików, żeby jak najdokładniej odtworzyć kolejność i daty Szymkowych umiejętności smiling smiley będzie świetną pamiątką smiling smiley
mam tylko problemy ze wstawianiem zdjęć - komunikat "Generowanie miniaturek..." i, mimo czekania, nic. ale pewnie błąd leży po mojej stronie winking smiley
a i dodałam do pamiętnika nowe wydarzenie - mój pierwszy spacer smiling smiley fajnie, że jest taka możliwość smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu] Szymek

Mikuś [link widoczny po zalogowaniu]

jmijeczka (offline)

22-02-2010 19:18:09

Wlkp
No ja jak wroce do domu to tez sie wezme za porzadek w swojej Ksiazeczce.. mianowicie duzo rzeczy juz nie pamietam ale mam zapisane i dodam to do ksiazeczki..

elejka - widze ze jestes z Pily.. a ja tam urodzona i wiekszosc czesc swojego zycia spedzilam grinning smiley Aktualnie tez tu jestem, ale jeszcze tylko tydzien grinning smiley

kasiag121 (offline)

25-02-2010 11:46:43

Jak dla mnie to KZ to również super pomysł! Antoś urodził się troszkę wcześniej od KZ także jak coś nowego dzieje się w jego życiu to mogę to tam zapisać w ciekawy i wesoły sposóbsmiling smiley Tylko szkoda że opisy które mogę tam zamieszczać mają ograniczoną liczbę znaków...bo ja się rozpisuje i rozpisuje a tu masz!!! muszę wszystko streścićwinking smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

jmijeczka (offline)

25-02-2010 12:24:25

Wlkp
kasiag zawsze mozesz wszystko zapisywac tez w BLOGU. A tam mozna pisac i pisac.. wiec uzupelniasz ksiazeczke w streszczeniu a w blogu mozesz rozwinac skrzydla! Zapraszam do Bloga.. ja tez ostatnio zaczelam pisac i mnie wciagnelo! smiling smiley

wiktorias (offline)

25-02-2010 21:00:10

Wrocław
dane z książeczki takie jak waga urodzeniowa pokazują się w rubryce jak wyglądam i wychodzi na to,że moja 4 letnia córcia waży 4,2 kg i ma wzrostu 57cm poprawcie to bo śmiesznie to wygląda

mama_eBobasa (offline)

25-02-2010 21:36:40

Warszawa
Bo nie są zaktualizowane. Jeśli wprowadzisz aktualne dane (zakładka ROZWÓJ), będą się one wyświetlać - a tak wyświetlają się ostatnio wprowadzone. Jak to działa, można zobaczyć na Książeczce eBobasa w moim profilu

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5106, Posty: 1261400, Użytkownicy: 72557.
Ostatnio dołączył/a tosi444.

Statystyki tego forum
Wątki: 48, Posty: 644.