Dzień Teściowej - pamiętałyście o życzeniach i kwiatach? :laugh_new:

Wysłane przez mamuryca 

mamuryca (offline)

05-03-2010 12:31:09

Tak się składa, że teściowej nie posiadam. Ale jak dziś rano usłyszałam w radiu, że obchodzimy Dzień Teściowej, to zaczęłam się zastanawiać, co by było, gdybym miała...

No to jak jest u was? Złożyłyście życzenia? Czego życzycie swoim teściowym, hmmmm? winking smiley

Sympatyczna (offline)

05-03-2010 12:37:34

no bez przesady... chwilę temu życzenia składałam świąteczne, później z okazji okrągłej rocznicy ślubu.... niedługo ma imieniny.... dzień teściowej?? na co komu kolejne wydumane pseudoświęto??

znacie to?? przychodzi zięć do teściowej, rozpina koszulę, wypina klatę i mówi "mamo pluj" - teściowa zdziwiona pyta - po co? - a zięc na to - lekarz zalecił mi jad ze żmiji grinning smiley





Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

Mohana (offline)

05-03-2010 12:43:16

Tarnowskie Góry
Mojej teściowej, gdyby się dało, kupiłabym trochę odpowiedzialności, rozumu, mądrości, i dużo samodzielności.

Nie zasługuje na to żeby świętować, za dużo złego zrobiła..

Ale mam nadzieję, że znajdą się osoby które mają super teściowe smiling smiley

laska (offline)

05-03-2010 12:50:18

pomorze
Wiecie, ja mam fajną teściową. Ma swoje wady, ale ogólnie dobrze trafiłam. Jednak życzeń jej nie złożę. U nas utarło się, że życzenia to składamy sobie na urodziny i na święta. A ten dzień teściowej, to lekka przesadaradość


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Marlenka23 (offline)

05-03-2010 12:52:33

Kołobrzeg
No ja swojej teściowej tez życzeń składac nie bede.. nagrabiła sobie za dużo...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Olga (offline)

05-03-2010 12:55:27

Ośniki (05-155)
Ja takiej prawdziwej teściowej nie mam - bo jakoś na ślub się zdecydować nie możemy. A w zasadzie to zdecydowaliśmy się go nie brać smiling smiley

Ale moje teściowej "in-spe" życzeń na pewno nie złożę. Na dzień matki też jej nie składam smiling smiley A to przecież tak naprawdę to samo jak stosunki są ok, jak nie to i w to święto nikt życzeń składać nie będzie.


Pozdrawiam
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Joanna (offline)

05-03-2010 13:01:59

Wrocław
moja teściowa jest super kobietą i życzenia jej może złożę ale tak dla jaj :laugh_new:bo ona nieświadoma że taki dzień tesciowej jest


sad smiley

izka31 (offline)

05-03-2010 13:20:19

Łódź
Moja teściowa nie żyje od 6 lat, ale nawet gdyby żyła to życzeń by ode mnie nie dostała....a w ogóle to pierwsze słyszę o Dniu Teściowej przewracjący oczami

A to znacie? Znacie...ale i tak napiszęgrinning smiley

Zięć do teściowej która właśnie przyjechała z niezapowiedzianą wizytą : na długo mamusia przyjechała?
Teściowa: Zostanę ile będziecie chcieli...
Zięć: To nawet mamusia herbaty nie wypije...?grinning smiley

Miłego dniasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...

imagines (offline)

05-03-2010 13:53:33

Gościcino
ja mojej tesciowej tez zyczen nie zloze kto to powymyslal takie swieta no smiech na sali normalnie, za to moge dzis zlozyc zyczenia mezusiowi bo ma imieninki winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Filipek ur. 31.03.2010 z waga 2800g mierzyl 52 cm i dostal 10 pkt

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546072, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 74, Posty: 40097.